Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    a juz myslalam ze lamiesz i wkurzasz sasiadow hihi a tez bym wlochami nie pogardzila. ale tak to jest ci co mieszkaja w Polsce pragna wyjechac za granice a ci co sa za granica tesknia za polska


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej a co tu taka ciszaPewnie w krzakach siedzą a mnie nie zabrały
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        a bo jak oczekującej ni ma, to się nikomu w krzaki nie chce iść,ani na koniki polować. dzisiaj to już mnie taki leń złapał, że nawet mi się narzekać nie chce, a szkoda, bo dziś jest dzień bez kopniaka
        wracaj szybko kochana, bo jak cie pójdę i dźgnę, to ci nie będzie do śmiechu
        hahahaha
        Last edited by Scaarlett; 08-03-2010, 23:01.

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Scarlet tylko godzinka nam została bez kopniaka A kiedy Oczekująca wraca?
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            no właśnie nie wiem, ale i tak już tupię hahahahaahhahaha

            coś mówiła, że to tylko weekend
            mam nadzieję, że odpocznie i przywiezie nam jeszcze więcej słoneczka na forum

            napisz mi lepiej kochana co u ciebie? i jak się czujesz?
            Last edited by Scaarlett; 08-03-2010, 23:20.

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              hey laski



              Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
              ja bym tam Włochami nie pogardziła

              nawiązując do wczorajszej rozmowy ...Scarlett ja w ogóle nie lubię makaronów i żabojadów...te narody takie zapatrzone w siebie,ich język naj naj,nie pogadasz po ang.bo przeciez jak chcesz rozmawiać to ucz sie ich języka jedynie co trzeba im przyznać że kompleksów na tym tle to oni nie mają.a my Polacy nie wiem dlaczego wstyd nam mowić " aj dont spik englisz": a przecież jak chcą się dogadać to niech się polskiego obcokrajowcy uczą
              No jedyne co może trafi się jakiś egzemplarz przystojny wsród makaronków:P
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dzien dobry

                Miss zgadzam sie z toba, ze wiekszosc wlochow to ignoranci. Na szczescie moj C. mowi po polsku (troche kaleczy, ale ogolnie jest OK), angielski tez plynnie. Przystojniak tez z niego, ale to moja subiektywna opinia, wiec sie nie liczy

                Milego dnia!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ja co do Włochów to się z wami zgadzam kochane. chodziło mi o to, że nie pogardziłabym teraz wyjazdem na słoneczko na urlopik bo to mi się marzy, a Włosi jacy są, to sama się przekonałam i w 100% to prawda, co piszecie. mnie to lotttooo, bo wpatrzona jestem tylko w męża hahahaha
                  Last edited by Scaarlett; 09-03-2010, 09:17.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    scarlett aaa chodziło Ci o wczasy ja myslałam,że o samców
                    kurcze coraz częściej mysle o jakimś wyjeździe gdzie będę do góry doopą leżeć na leżaku z mężem i córeczką,dlatego szukam czegoś w Europie,bo do Egiptu to ryzyko brać 2 letnie dziecko,jeszcze sraczkę złapie tak jak ja kiedyś
                    a przeciez popisać sobie możemy o wakacjach ..od razu cieplej mi się robi,bo mnie to zimno już dobija
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      a o czym ty zboczeńcu myslałaś hahahahaha ja tam swoje przejścia z młodymi Włochami za starych dobrych czasów miałam i wspominam to raczej niemile. niby otwarci, bez kompleksów,gorący, ale barier to oni nie mają już tam wolę naszą polską średnio gorącą krew hahahaha
                      a co do wakacji, to ja też się rozglądam za czymś, chcemy sobie zrobić wcześniejszy wypoczynek gdzieś w maju, bo obydwoje jesteśmy bardzo wszystkim zmęczeni, może to coś da i się odblokujemy o egipcie też myślałam, znajomi latali z małymi dziećmi, ale jakby się dało gdzie indziej, to bym go nie wybrała, no chyba, że będzie super ofetra.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        scarlett ja to żadnych stosunkow z makaronami za młodu nie mialam,ale moje kumpele do dziś big love itlalianców...na pielgrzymki chodzą bo pełno wlochów też chodzi....o matko..ja to kiedyś za mlodu chciałam mieć męża niemca,ale szybko mi przeszło
                        promessea Ty jak poznałaś swoją połowkę??
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          W kazdej narodowosci sa rozni mezczyzni, jedni sa w porzadku,drudzy mniej.
                          Nie bede bronila wlochow, bo wiem, ze wiekszosc z nich mysli tylko o pier*********. Nie uwazam posiadanie partnera konkretnie wlocha za najwiekszy sukces mojego zycia i nie bede tu wychwalac ich zalet. Ot facet jak facet Kocham go za to jakim jest czlowiekiem, nie za to skad pochodzi.

                          Miss ja pracowalam z moja polowka w jednej firmie w Polsce. Dlugo sie bronilam przed tym uczuciem - balam sie, bo tyle rzeczy niepochlebnych mowia o Wlochach... Z czasem przekonalam sie do niego, i tak zamieszkalismy razem jeszcze w Polsce. Potem trafil nam sie transfer w jego rodzinne strony i teraz jestem tu gdzie jestem. W czerwcu stuknie nam 4 latka odkad jestesmy razem.

                          3 lata temu w maju bylam w Egipcie, pogoda byla super. Bylo tez wiele osob z malymi dziecmi i wydaje mi sie, ze te dzieciaczki lepiej zniosly zmiane klimatu niz ich rodzice. Duzo napewno zalezy od standardow holetu. Moge Wam polecic hotel Hilton Waterfalls w Sharm el Sheik. My kupilismy oferte last minute na lotnisko w Berlinie, jak dobrze pamietam za tydzien all inclusive (bez limitu godzin) z przelotem na dwie osoby wyszlo nam 1200 euro.
                          Nic tylko lezec plackiem na lezaku, gotowac nie trzeba, sprzataja za Ciebie, raj na ziemi
                          Last edited by Promesse; 09-03-2010, 10:18.


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            promesse i jeszcze robią cuda z ręczników na łóżku w hotelu jak zostawisz 1 dolca ja też byłam w Sharm el Sheik fajnie było...ale się skończyło lecę do sklepu
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dziewczyny przypomnialo mi sie... jesli chcecie sie troche rozerwac to proponuje wybrac sie na weekend na Tropical Island w Berlinie (raczej na jego peryferiach). Latwo tam trafic. W srodku jest bardzo cieplo, sa plaze, zjezdalnie, baseny, no i mozna zostac na noc w extra romantycznych namiocikach (materace nie skrzypia, testowalam) .
                              Wejdzcie na stronke internetowa. Gdybym miala troche blizej, to planowalabym juz weekend


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                brzuch mie zaczoł bolec o 2.00 i tak do tej pory meczy
                                Chyba mnie Bóg wysłuchał, bo szefowa wypusciła mnie i 3dziewczyny do domu wczesniej bo nie bylo dla nas zajecia
                                Na prawde dzis sie strasznie czuje, az mi sie chciało płakac z bólu, nie wiem czy moge wziac NOSPE bo juz nie mam siły
                                A co do lekareza rodzinnego to został w rodzinnej miejscowosci, a tu maz i tesciowie nie maja rodzinnego lekarza w osrodku, bo jezdza do kuzynki meza jest internista, ale nie mam smiałosci jechac i jej walnac tekstem ze w cizy jestem, ale lekarz powiedział ze za wczesnie zeby to potwierdzic na USG i wystawic zaswiadczenie. A po za tym nie chce zeby rodzina na razie wiedziala, a matka tek kuzynki/lekarki to wścibskie zwierze i paplate jak i wszytkie ciotki od strony tesciowej, taki typ
                                Moze jakos dotrwam do piatku, sprobuje sobie poniedziałek wolny załatwic zeby do ginka jechac, moze mi da wolny dzien- powiem ze jade z cukrzyca bo zle sie czuje i musza mi ustawic leki inne
                                Ide sie połozyc, bo brzuch napiety i nie daje spokoju juz 12h

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X