Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Edziula jak szalec to szalec jak dzialac to dzialac wiec twoj sie postaral i namowil zolnierzyki aby zagniezdzily te twoje dwa jajeczka a nie jedno zeby i wam i jemu smutno nie bylo hihi
    A tak ja i tak wiem ze tak fasolka sie rozwija. Bo to objawy scarlet tez sie zarzekala a kreseczki sie pokazaly wiec wieze. a Wiara czyni cuda


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      witaj promesse starasz się od 2 lat o bejbika,czy tylko opierasz się na przytulankach czy jeszcze jest jakaś ingerencja gina??[/QUOTE]


      Staram sie, ze tak powiem intensywnie. Zawsze mialam klopot z miesiaczka, czasem nie bylo jej 3 miesiace, a jak juz przyszla to trwala po pare tygodni. Razem z moim C. postanowilismy, ze chcemy miec dziecko, i wtedy trafilam do podobno "super kompetentnego" gina, ktory moje PCO leczyl homeopatami. Jaka ja glupia bylam, ze do niego chodzilam. Zmarnowalam prawie rok .
      Potem przeprowadzilismy sie do Wloch, i dopiero tutaj trafilam na dobrego lekarza, ktory od razu skierowal mnie na wyciecie polipow macicy. Pozniej
      przebadalam sie od stop do glow, to samo moj C. Oprocz PCO mam rowniez endometrioze. Teraz jak tylko przyjdzie okres mam sie zglosic na HSG, a potem bedziemy chodowac jajeczka z Clo, i ineseminacja, ze wzgledu na dispermie Miska.

      Mam nadzieje, ze sie uda. Musi.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        miss moze nasi panowie za długo trzymaja, a tu trzeba tylko włozyc i wyciagnac


        mamo K&F wiesz ze róznie sie przytrafiało i lepiej sie wstrzmac z euforia do 100% potwierdzenia
        tak mi sie bezpieczniej daje

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          edziula masz racje dlatego nie gratuluje a ni nic tylko nie moge patrzec jak sie zamartwiasz. ciesz sie i mysl pozytywnie a negatywy w kat wygon mi juz tu prosze bo kompniaczki jutro pojda bo dzis nie wypada)
          a gdzie nasza scarlet podziala pewnie lamie lozko ze swoim m.hihih


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            edzia nigdy nic nie wiadomo,a wiesz jeszcze dzień przed planowaną @
            promesse ja również mam nadzieje,że długo na tym wątku nie posiedzisz...napisz jeszcze w jakim mieście w gorącej Italii mieszkasz?? ostatnio mnie się marzą jakieś wczasy ale w Europie,by z córą również pojechać np.hiszpania,włochy,grecja... chyba ta zima mnie juz dobija
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              no tak jeszcze oficjalnie mama nie jestem a juz sie martwie o swoje dziecko
              typowa kwoka ze mnie hehehehee
              moge tylko obiecac ze sie postaram

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dziewczyny powiedzcie mi jak duze moga byc tu zalaczniki???
                bo dostalam super plik z chcialam wam pokazac ale nie umiem i nie wiem jak to dodac jesli mozna w jakis sposob to robic
                edzia czy jestesmy matkami czy nie to chyba kobiety maja to do siebie ze sa bardzo nadopiekuncze
                Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 08-03-2010, 21:32.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  W mojej goracej Italii teraz lezy snieg. Spadl pierwszy raz od roku.
                  Mieszkam niedaleko Pescara.

                  Na wakacje polecam Ci Sardynie i Calabrie... Nie wiem, ktory region piekniejszy. Nad Lago di Garda tez jest fajnie. Mikroklimat super, ale ceny kosmiczne. Calkiem niedrogie wczasy mozna sobie zorganizowac w regionie Puglia w jakims agroturismo albo na jakims kempingu. Tyle jest pieknych miejsc do zobaczenia we Wloszech, ze sama nie wiem co ci polecic. Ja chce wakacje


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    piszac wiadowmosc w edycji zaawansowanej zobacz u dołu strony

                    "dolaczone pliki - zarzadzaj załacznikami" kliknij tam to ci wyskocza wielkosci załaczników

                    ja spadam spac, musze troche polerzec wygodnie zeby sie rozluźnic, bo jutro ciezki dzien ma byc w robocie
                    A brzusio/macica/podbrzusze ciagle napiete

                    do
                    juterka :*

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      promesse byłam kiedyś u makaronów w rimini, w rzymie, florencji, wenecji i asyżu - taka objazdówka była ale miło wspominam
                      ja też spadam bo nie mam dziś weny do pisania ciao
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        edziula dzieki sprobuje ale to jutro bo i tez uciekam do wyrka moze jakis film obejrze bo spac to mi sie nie chce chociaz jutro do lekarza ze swoim malym.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          To dobranoc kochaneEdzia masz rację odpoczywaj i proszę Cię uważaj na siebie.
                          Promesse powiem Ci że zazdroszczę Ci tej ItaliMoja szwagierka też tam mieszka,chyba muszę się do nie wybrać
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            ojjjj wy moje zbereźnice jedne! nie łamię łózeczka nie łamię hahahaha poszłam sobie zrobić miłą kąpiel żeby się zrelaksować, bo mnie m w dzień kobiet zdenerwował dzisiaj chyba nici z próby wnerwiania sąsiadów
                            miss ja wiem, do czego zmierzasz z tym wkładaniem i wyciąganiem, też to czytałam, ale się uśmiałam

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Edzia a moze wzielabys sobie L4 od lekarza rodzinnego? Nie wierze, ze Ci odmowi, chociaz na tydzien.

                              Ewa Wlochy na wakacje sa super, ale powiem Ci szczerze, ze nie ma to jak Polska .

                              Dobranoc wszystkim :*


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                ja bym tam Włochami nie pogardziła

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X