Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Scarlett cieszę się,w który to może być u Ciebie tydzień??wrzuć foto testu i tego rozlanego jeśli go masz jeszcze
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Edzia czuje się dobrze tylko trochę psychicznie muszę się wyluzowac bo nie mogę sobie dać ze sobą radyAle w sumie dobrze jest.Martwią mnie te skurcze i kłucia macicy.Może już przejdą po @Mam taka nadzieję
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        te kłucia to zawsze martwia
        http://photos.nasza-klasa.pl/2831154...0d43392fc.jpeg
        ja niby po owulce, a wczoraj jeszcze mnie jajnik zakuł i juz tez głupie
        A tu trzeba jeszcze poczekac na efekty, no ale nie dajmy sie zwariowac
        słoneczko swieci trzeba na spacerek isc
        Last edited by edzia7891; 22-02-2010, 10:28.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Scarlet kochana GRATULUJĘ!!!!!!!!!
          RZYCHODŻ DO NAS BO TY NASZA!!!!!!!-Prawie wrześniówka!!!!!!
          Aż mam super dzień od takich wiadomości....jupijajjajaj!!
          Kiedy idziesz do lekarza? No i przede wszystkim nie odstawiaj tabletek....

          mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
          gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
          Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
          Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
          Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc moje drogie, nie było mnie, a tu takie super wiadomości!! Gratuluję Scarlet!! Pewnie jestes w siódmym niebie hihi To teraz dbaj o siebie, nie przemęczaj się i leć do ginka. Bardzo się cieszę!!
            A ja w week.wypoczęłam i od razu nabrałam siły do pracy, jeszcze jak widzę to słonko, to w ogóle
            Edzia trzymam kciuki za te żołnierzyki i oby tam już się jakiś połączył

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dzień dobry Dziewczynki. Ja też się na tą kawke wproszę.Dziękuję za powitanie i przyjęcie do Waszego grona. Scarlet-gratulacje. To juz nie tak z rana ale zanim nadrobiłam zaległości z całego weekendu to już prawie 12.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scaarlett kochana gratulacje, jaka wspaniała wiadomość.
                Dbaj teraz o siebie, wypoczywaj nie przemęczaj się i oczywiście zapraszamy do wrzesniówek. Ja jestem na zwolnieniu i odpoczywam na maxa


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  dziękuję kochane moje jestem prze szczęśliwa, ale i również spanikowana na maxa. tak bardzo nie chcę tym razem zapeszyć.dzwoniłam do ginka, wizytę mam w przyszłym tyg, bo teraz i tak nic nie będzie jeszcze widać, a leków mi wystarczy. kazał mi wszystko łykać jak dotychczas i na ból brzuszka brać sobie nospę, a jakby się coś działo to na sygnale. na razie żadne plamienia się nie pokazały.
                  a czuję się kochane kosmicznie, helikoptery takie, że chodzę po ścianach, a z twarzy to aż zielona.
                  musimy coś z naszym aparatem robić, bo zdjęcia ledwo wyszły, jedno wielkie zamazanie, jeszcze fotki ciastek jako tako wychodzą, a z bliska to już gorzej ,ale to co najważniejsze widoczne
                  Attached Files
                  Last edited by Scaarlett; 22-02-2010, 12:21.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Też już bym chciała ujrzec te kreseczki ciesze sie strasznie z Twojego szczescia i wyobrazam sobie Twoja radosc


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      ujrzysz, ujrzysz i dopiero będzie szaleństwo każda z was będzie prze szczęśliwa. choćby nie wiem co się działo, trzeba w to wierzyć. ja prawdę mówiąc po tym miesiącu, a już go spisałam na starty chciałam zastopować ze starankami i odpuścić, zostawić je sobie jak odpocznę na lato. jak widać wkopałam się w malinki

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        dotka a która z nas by nie chciała....
                        U mnie blizej niz dalej, ale chyba nic nie wyszło, bo zachcioły mam jak na @ i (.)(.) bola tak samo
                        wpierdzielam że aż strach, wczoraj łosośwedzony i to surowy, dzis brokuły z sosem czosnkowym... normalnie takie zachcianki miałam jak brałam ostatno luteine u starego ginka
                        Az sie boje, że szansa została zmarnowana
                        no ale nie dajmy sie zwariowac, trzeba poczekac
                        Last edited by edzia7891; 22-02-2010, 12:36.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          edzia na razie się nie przejmuj! wiele kobiet nie czuje pierwszych objawów i nie widzi różnicy, a w ciąży są

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            scarlett ale ja sie nie dopatruje objawow na razie, bo za wczesnie na to
                            Raczej te co mam mnie martwia, bo mialam takie jak @ sie zblizala i nie mile tamten czas wspominam
                            No ale moze to zbliżajaca wiosna budzi mój apetyt

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              edziula masz rację! zwal to wszystko na wiosnę

                              poczekaj cierpliwie kilka dni,wiem jakie to trudne! a wszystko się wyjaśni, a może właśnie wiosna zrobi ci psikuska myśl optymistycznie, bo jak sama pisałaś, masz bardzooo dobry miesiąc.
                              łap wirusaaaaaaa, znaczy się łapcie, bo zarażam!
                              Last edited by Scaarlett; 22-02-2010, 12:52.

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                zarażaj zarażaj
                                ciezko ciezko,a le to dla tego ze w domu siedze i mam za duzo czasu na myslenie, chyba musze sobie jakas robote wynaleźc
                                szydełko chyba wroci do łask pora w końcu skonczyc serwete, na wiosne bedzie jak znalazł na stoliczek

                                Ale fajowo, że sie w końcu wyjasniło, że jednak kobieca intuicja i organizm góra
                                jak zobaczyłam twoje testy to tak wygladałam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X