Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    jakbym mojego m z tymi kąpielami słyszała

    potrafi chłopak przyjść do łazienki kiedy się kapie tylko po to żeby sprawdzić temperaturę wody, i weź się tu człowieku zrelaksuj.

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Mamakacperkaifasoli - własnie z tych krzaczkow wychodzic juz juz bo za baty bedziemy wysiagac jak ostatnio dziewczyny hahahahhahhaahaah

      Dobra kochane ja tez uciekam bo juto z rana do pracy na 7:30 az mi sie nie chce z tymi ludziami rozmawiac brrrrrrrrrrr no ale jak trza to trza haahhahahahgahahha


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ale tak fajnie was w nich z boku podpatrywac i naprawde az sie usmiechnietym idzie spac te wasze zolnierzyki i wogole.

        Edzia ty uciekasz przed wtyczka a mi sie jej chce ale moj maz tylko na obietnicach pozostaje i zasypia smacznie w wyrku


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          tak jest
          wanny nie mam wiec nie pomocze dupska

          Wariatki jesteśmy - wiecie, ale kochane

          :********

          ps: mamokacperkaIfasoki powiedz mu ze cieżarnej sie nie odmawia, bo go myszy zeżrą

          Skomentuj


            Powaznie słonce ja do in vitro to czytałam zen nie moza po in vitro bo zwieksza to szanse nie zagniezdzenia sie fasoliny takze jest to dla mnie ciezkie ale sie powoli oduczam-choc gorace kopiele uwielbiam i nie wiem jak to zrobie walcze sama ze soba Bo ja to wrzatek wrecz uwielbiam jak ty kochana


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dobranoc kochane! jest jak jest ale morda się śmieje! nie ma jak z wami! mokre buziaki!

              ale może bez tego języczka

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Edzia chyba musze to zrobic

                Dobranoc jutro do lekarza trzeba sie wyspac.
                Ide chociaz raz usmiechnieta spac te wasze krzaczki pozytywnie dzialaja na czlowieka


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oj kobietki jesteście wystrzałowe i ten żart super już mi się gęba śmieje od samego rana a tyle spraw mam na głowie i zaraz zmykam na miasto papa

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hey Dziewczynki

                    ja doczytałam coś o porannej kawie,więc się melduje,że już żłopię w dużym kubku.. moja córa budzi się o 6:30 bleee ależ mi się wtedy wstawać nie chce:/

                    Po wczorajszej waszej wymianie postów i obrazków to mam wrażenie,że do wszystkiego podchodzicie z jajem oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu...przynajmniej jak się czyta ten wątek to gęba się sama uśmiecha..

                    Mojemu m chyba muszę kupić takiego cyca,bo może i lepiej bym się wysypiała,a on by trzymał łapy na swoim cycku
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      dziewczyny, gdzie ta poranna kawka? zaspały?ja popijam kawusie i czekam na was.
                      kochane m by mi nie dał spokoju i powtórzyłam test, bo tamten rzeczywiście jakiś felerny był i od razu wyszły mi dwie kreski druga oczywiście blada ale jest, tak bardzo się cieszę biegam w szaleństwie po domu i fikam koziołki.jednak organizm miał racjeeeeeee

                      buziaki! zmykam na jakiś czas bo sis do mnie przyszla na kawe i całuję was w bardzo optymistycznym nastroju!

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Jejku ale się cieszę kochana, jupiii jupiiiiii super, az mi od razu jakos sie fajniej zrobilo Ja wlasnie popijam kawusie - jak sis pojdzie to zdjecie testa wklejaj od razu !!!!


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                          dziewczyny, gdzie ta poranna kawka? zaspały?ja popijam kawusie i czekam na was.
                          kochane m by mi nie dał spokoju i powtórzyłam test, bo tamten rzeczywiście jakiś felerny był i od razu wyszły mi dwie kreski druga oczywiście blada ale jest, tak bardzo się cieszę biegam w szaleństwie po domu i fikam koziołki.jednak organizm miał racjeeeeeee

                          buziaki! zmykam na jakiś czas bo sis do mnie przyszla na kawe i całuję was w bardzo optymistycznym nastroju!
                          A nie mowilam mialam racje co do testow bo mialam to samo w pierwszej ciazy!! Ale sie ciesze gratuluje kochana! Tylko teraz uwazaj na siebie nie nos synka i wogole no i jak najszybciej do lakarza bys dotrwala do konca buziaki!!!


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            scarlett GRATULACJE! ! !
                            mądrego masz męża, bo intuicja kobiety i organizmu czasem nie wystarcza, czasem ktos z zewnątrz musi ustawic do pionu i wziac siuski w swoje rece

                            Ja sie dopiero z wyrka zwlekłam, mam takie spanie ostatnio, że masakra...
                            ide kawiorka robic

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Scarlet kochana nie będę gratulować żeby nie zapeszyć i żeby nic się nie działoAle cieszę się okropnieBuziaczki kochana:*
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                ejonczyk teraz na Ciebie czekamy bez nakrecania
                                a tak serio jak sie czujesz?? nadal masz objawy??

                                a ja zamiast kawki sobie kakałko zrobiłam, bo mam swojskie mleczko
                                Last edited by edzia7891; 22-02-2010, 10:05.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X