Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts


    hej laseczki
    no widze że telepatia działa ja tez planuje isc na aerobik żeby sie troche rozładowac, a tak na razie szydełkuje żeby sie odprezyc i uciec od mysli
    Też bede miec dni płodne wkrótce Dzis koniec @ jutro wizyta kontrolna u ginka, a w weekend powinny mi sie zaczac płodne

    ziółka juz o nich pisałam na tym forum kilka stron temu, jakie na co sa, sama nie stosuje bo biore tabletki a wtedy ziółek nie wolno, ale niedługo koniec tabletek, a wtedy ... mozna pomóc chłopaczka i poprawic śluz

    ps: na stronce 22 jest o ziółkach

    Skomentuj

    •    
         


      czy któraś brała może clostilbegyt tzw. CLO ??
      biorę to juz 3 dzień i nie za dobrze sie po tym czuje, często głowa mnie boli, jestem drażliwa-bardzo, mam problemy ze spaniem i fale ciepła. Czyli kilka objawów z ulotki dobrze że tylko jeszcze 2 dni a potem sama przyjemność, czyli staranka

      Skomentuj



        ale tu cisza - czyż bym została sama na forum
        Byłam dziś u ginka i wszystko dobrze idzie po tych tabletkach i już dziś mamy sie starać - tak powiedział
        Nie wiem czemu, ale mam takie pozytywne nastawienie i takie poczucie w głębi duszy że sie uda w końcu
        A u Was kochane jak tam??
        Gosia, Viki, Kaathrina, anet

        Skomentuj


          WitamMam nadzieję że wszystko pójdzie po twojej myśli.Szczerze Ci życzę szybkiego zafasolkowaniaZa to u mnie totalna dobitkaŻeby wszystkich problemów było mało to jeszcze dziecko mi się rozłożyło
          Jeszcze jedno jestem 2 tygodnie po czyszczeniu macicy i cholernie boli mnie pęcherz.Czy to może mieć jakiś związek?
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            edzia7891 ja też się tak czułam jak ty po clo-dokładnie te same objawy, także to normalne. Rozumiem, że pęcherzyki ładnie rosną. W takim razie powodzenia!!! Czy potem masz od razu brać luteine lub duphaston?




            Skomentuj


              HEJ Dziewczyny
              Chciałam wam powiedzieć że jeśli macie problem z zajściem w ciąże lub poroniłyście a macie w domu jakieś zwierzę warto o tym powiedzieć swojemu ginekologowi.
              Ja wprawdzie nie miałam problemów z zajściem w ciąże ale moja znajoma tak.
              W pierwszą ciążę zaszła bez problemu, potem ślub własne mieszkanie dzidzia na świecie wszystko super
              Gdy córka podrosła postanowili kupić jej papużkę NIMFĘ.
              Po jakimś czasie znów zaczęli sie starać o dziecko niestety ciężko im to szło, w końcu się udało ale po jakimś czasie okazało że płód jest martwy, pani ginekolog zaczęła pytać co mają w domu, okazało się że to papużka jest problemem. Gdy tylko się jej pozbyła zaszła bez żadnych problemów i powikłań w trakcie ciąży.
              Po jakimś czasie kolega żalił sie mojemu mężowi że starają sie z żoną o dziecko ale im to nie wychodzi. Opowiedziałam mu historię opisaną wyżej i wiecie co! Powiedział że mają w domu Nimfę no ale żona tak bardzo kocha tego ptaka że nie jest w stanie się go pozbyć. To powiedziałam mu że na potomka sobie jeszcze poczeka aż ptaszek zdechnie.
              Do tej pory wiedziałam tylko że ciężarna nie powinna mieć kontaktu z kałem kota bo też nie dobrze wpływa na ciążę. Ja w ogóle w okresach kiedy byłam w ciąży trzymałam się daleko od zwierząt.
              POWODZENIA




              W DOMU PEŁNYM DZIECI
              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

              Skomentuj


                clo

                Napisane przez BGKM Pokaż wiadomość
                edzia7891 ja też się tak czułam jak ty po clo-dokładnie te same objawy, także to normalne. Rozumiem, że pęcherzyki ładnie rosną. W takim razie powodzenia!!! Czy potem masz od razu brać luteine lub duphaston?

                BGKM a za którym razem Ci sie udało zafasolkowac po której seri brania clo Miałam jedynie badanie ginekologiczne, czy jajniki nie sa zmienione, usg nie było bo to mała placówka i nie maja sprzetu musiała bym jechać gdzie indziej prywatnie zrobic. Ale kazał sie starać juz od dzisiaj 7dc bo tempka mi spadła z 36,6 na 36,3 i śluz zrobił sie rzadszy
                Wg moich wyliczeń szczyt płodności przypadnie mi na weekend ale bedziemy jechac z "koksem" cały tydzień

                ejonczyk moze nabawiłaś sie jakiejs infekcji??

                Skomentuj

                •    
                     

                  edzia7891 za drugim razem już się udało - clo bralam od 5 do 9 dnia cyklu, w 14 dniu zastrzyk pregnyl i 16 owulacja i zafasolkowane...od 16 dnia luteina na podtrzymanie




                  Skomentuj


                    pęcherzyki rosna!

                    edzia7891 ja też bylam dzisiaj u gina piękny pęcherzyk ma już 17 mm,i prawdopodobnie tez w weekend czeka mnie gorące staranko Idziemy równo ale fajnie. ejonczyk1801 trzymaj się dzielnie jesteśmy z Tobą nie zapominajA właściwie to ile musi mieć pęchechyk żeby pęknąć?
                    Buziaki dobrych snów

                    Skomentuj


                      Cześć dziewczyny!
                      Ja po długiej przerwie wróciłam do pracy i chyba narazie sobie odpuszczę nie tyle starania, co natarczywe myślenie o tym,żeby zafasolkować,choć tak jak Wy bardzo bym chciała,żeby ten CUD nam się przydarzył...ale co ma być to będzie...
                      Będę Was na bieżąco odwiedzać i rozmawiać z Wami,o tym co u Was i co u mnie :-) i póki,co nie zmianiam klubu starających się o MALUSZKA
                      Buziole
                      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        weekend!

                        Cześć dziewczynki na reszcie jestem,no tak staramy się równo wszystkie

                        edzia,viki,- jestem z wami ,super startujemy razem, no zobaczymy co wyjdzie i która z nas zafasolkuje pierwsza!!!
                        ejonczyk,nie poddawaj się,praca dobrze ci zrobi,odstresujesz się będzie OK
                        Last edited by gosia1970; 02-09-2009, 08:42.

                        Skomentuj


                          Witam!
                          Trzymam kciuki kochane oby chociaż Wam się w weekend udało
                          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                          Skomentuj



                            fajnie że nam sie terminy złożyły, ale ja chyba sie przeziębiłam - zmarzłam w niedziele i głowa mnie nawala i mam stan podgorączkowy wiec jak tu sie starac mam nadzieje że mi przejdzie do weekendu
                            Kaathrina nie poddawaj sie i zagladaj koniecznie
                            Viki, Gosia to co walczymy
                            BGKM dziex za info, ja na razie samo CLO, za to luteine "żarłam" wcześniej
                            ejonczyk a co z Tobą??

                            pozdrowionka :*

                            Skomentuj


                              poradzcie!

                              witam staram sie o dzidziusia , zawsze mialam cykle 28dniowe jednak 2 miesiace temu dostalam okres dwa dni wczesniej czyli 26 dc , nastepnie dostalam 24 dc dzis mam 24 dc i nie mam okresu czy moge byc w ciazy? pobolewa mnie brzuch , lekkie klucie prawego jajnika , robilam wczoraj( w poludnie, nie z porannego moczu ) wyszedl negatywnie , jak sadzicie ?

                              Skomentuj


                                aha temp w pochwie 37,1 , prosze o odpowiedz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X