Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czesc dziewczynki Kochane jestescienaprawde, ale ja sie naprawde jak na @czuje
    No i nic naprawde na to nie poradze, no ale nowy miesiac nadchodzi, Niestety w tym nie robimy inseminacji bo m urlopu nie dostanie i nie mozemy jechac do pl takze dopiero za dwa trzy miesiesiace chyba ze znajde tu kogos dobrego-bo szukam jak szalona

    Ana wiem ze chlamydia bardzo przeszkadza w zajsiu w ciaze, dobrze masz tak dobrego lekarza i kazał wam to powtorzyc kkochana. Teraz was ładnie wyleczy i jazdahahahhahhaha


    Scaarlet, Dotka Normalnie te wasze majciory kochane HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHAHHAH


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dzięki Ejonczyk, Scarlet, Oczekująca:* Kochane jestescie i takich słów potrzebowałam. No rzeczywiście ta lekarka wydaje się sobra, bo jest konkretna i od razu skierowała nas na badania. Cieszy mnie to,że moj m ma dobre wyniki-ulżyło mi. Tylko ta chlamydia... Oby leczenie nie trwało długo! A znacie kogoś, kto miał to gówno i po wyleczeniu zaszedł w ciążę? Gin mówiła,że po wyleczeniu pojawi się ciążą-to tylko czekać.
      Oczekująca, czekam na Twoją betę i mocno trzymam kciuki. I z tego co pamiętam, to Gizelka tez czuła,że @ przyjdzie...
      A co do galot, to te kalesonowate są najlepsze

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez Ana2081 Pokaż wiadomość
        Dzięki Ejonczyk, Scarlet, Oczekująca:* Kochane jestescie i takich słów potrzebowałam. No rzeczywiście ta lekarka wydaje się sobra, bo jest konkretna i od razu skierowała nas na badania. Cieszy mnie to,że moj m ma dobre wyniki-ulżyło mi. Tylko ta chlamydia... Oby leczenie nie trwało długo! A znacie kogoś, kto miał to gówno i po wyleczeniu zaszedł w ciążę? Gin mówiła,że po wyleczeniu pojawi się ciążą-to tylko czekać.
        Oczekująca, czekam na Twoją betę i mocno trzymam kciuki. I z tego co pamiętam, to Gizelka tez czuła,że @ przyjdzie...
        A co do galot, to te kalesonowate są najlepsze
        Witam serdecznie was moje kochane dziewczyny...
        Ana dobrze pamiętasz myślałam,że @ przyjdzie...i do tej pory od czasu do czasu mam takie lekkie bóle jak przed@-ponoć to normalne,ale małego stracha jeszcze mam....

        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

        Skomentuj


          Czesc Kochane.

          Ja dzis nie czuje sie za dobrze, no ale mam tak niekiedy przed @ takze sie tym nawet nie przejmuje, no i nie chce mi sie jesc, zjadłam tylko troszke zurku a reszte m oddalam bo nie umiała, Jutro chwila prawdy no ale tak jak mówie nastawiam sie na najgorsze czyli na bardzo nisko bete. Mam nadzieje ze jutro juz ten wynik bedzie-trzymajcie kciuki bo najgosza jest ta niepewnoscNo ale wiem ze i tak bede pozytywna i tyle-taki mam plan


          Scaarlet słonce napewno masz bardzo duzo pracy z tymi egzaminami no ale ty jestes zdolna bestia i sobie poradzisz bez problemu.

          Ana, gizelka kochane dziekuje - jutro mam nadzieje wszystko sie okaze a jak nie to pojutrze-chciałabym miec to juz za soba

          Buziaczki


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            oczekująca błagam cię, nie kracz kochana! bo wykraczesz! ja również jak dziewczynki wierzę, że się udało.
            Ana nie znam nikogo w podobnej syt. jak ty, ale tak jak napisałam, najważniejsze, że jest rozpoznanie i będzie to szybko wyleczone. myślę, że jak antybiotyki pomogą, nie będzie problemu z fasoleczką

            a ja nic nie poradzę, ale czuję się jak na @. kawał drogi do krwawicy, a mój brzuch się zachowuje jakby miała już mnie nawiedzić. napięty, jakby opuchniety, kuje, a jak dotykam szkoda gadać. no nic, tylko go odrąbać hahahahaha

            oczekująca żadna zdolniacha! raczej straszny leń ze mnie. zakuć, zdać, zapomnieć, to moja metoda. no ale jak trzeba to trzeba, przynajmniej mam zajęcie, a nie dostaję fioła. mam nadzieje, że jakoś pójdzie i zaliczę wszystko w ten weekend, to do następnej sesji będzie spokój
            Last edited by Scaarlett; 08-02-2010, 19:34.

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Ana słonce chodziłam teraz po internecie i wyczytałam ze chlamydie leczy sie róznie kazdy inaczej ja zwalcza-zwykle jeden cykl wystarczy a potem tylko w ciaze zachodzicTakze słonce jezeli nie miałas jej miesiac temu a teraz ja masz takze jeszce nie zdazyła sie bardzo rozwinac i raz dwa sie z nia uporasz kochana


              Scaarlet kochana juz nic nie mówie jutro napisze co i jak-Zawsze sa dwa wyjscia przeciez. Buziaczki. A to ze zdolna jestes to ja wiem. nNiedosc ze masz kochanego bobaska w domu i musisz sie nim zajmowac, chodzisz na studia, zajmujesz sie domem i nami tutaj no i do tego radzisz sobie super ze swojimi problemami, nie kazdy kochana umiał by sobie z tym poradzic kochana.


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Oczekujaca trzymam mocno kciuki za jutrzejszy wynik
                Ja idę jutro do ginka. Zobaczymy co mi powie. Ciekawe czy będzie już coś widac?





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oczekująca nie skomentuję, ależ się zawstydziłam brak mi słów, jesteś kochana!


                  Ada daj szybko jutro znać, co z naszą fasolinką!

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Kochane moje dziekuje wam z całego serduszka za te kciuki.Zobaczymy jutro jak mocno trzymałyscie i czy bocianek w koncu do nas doleci bo widac ze gdzies błondzi jak narazie hahhahahahaahahahhahahah

                    Scaarlet gdzie jestes kochana???????

                    Ada jak bedzie juz cos widac i bedziesz miała zdjecie z usg to odrazu prosze na forum wrzuc zebysmy sie mogły napatrzec i w ten sposób zarazic A gin napewno Ci powie same super rzeczy

                    Edzia a ty gdzie jestes-wracaj do nas słonce!!!!!!!!!!!

                    Ewcia tez nam gdziesz przepadła-odkad Scaarlet jej te krzaczki pokazała to coraz mniej z nami przebywa hahahahhahahhahahah co jest grane kochana????

                    Maluszek, Misia, Paulinka, Ana, Kaatrina i reszta dziewczynek buziaczki przesyłam
                    Last edited by oczekujaca7777; 08-02-2010, 22:35.


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Tu nie ma sie co zawstdzac Scaarlet tak jest prawda słonce, to widac i czuc ze przykładasz sie do wszystkiego co robisz w zyciu i przykładasz sie nieswiadomie bo po prostu taka juz jestes kochana-no i tyle mam do powiedzenia w tym temacie



                      Scaarlet ty lepiej te krzaczki powycinaj bo nasza kochana Ewcie coraz mniej na forum widac hahahahhahaahahah


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        jestem kochana, jestem mężusia trochę po dopieszczałam. całe szczęście znów mamy dobry okres i oby to trwało w nieskończoność


                        a ty widzę szykujesz się nie na fasolinkę, a na słonika?!

                        hahahahahahahahahaha
                        Edziula dochodź do siebie szybko kochana, bo tęsknimy za tobą! nie wygłupiaj się


                        a ewcię racja, też widzę, że te krzaczki ją wciągnęły hahahahahaha
                        masz rację oczekująca jutro z rana poproszę zarządcę o przycinanie tych krzaków, bo aż się ludzie gubią w drodze do domu. i do czego to doszło?
                        Last edited by Scaarlett; 08-02-2010, 22:40.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          No własnie mówie kochana ze błądzi gdzies po jakis afrykach czy kajs indziej i nie umi dolec potem do nas bo juz taki wyczerpany jest hahahahhahahahahah dlatego kochane tak długo czekamy

                          To jest jedyne wytłumaczenie


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hahaha..........Jestemposzłam za waszymi radami i kupiłam sobie stolikNo i same rozumiecie..........musiałam go złożyć
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              no to wiesz co? może lepiej, że błądzi po tych afrykach, bo jak by się tak pomylił i za wcześnie przyleciał to jak byś sobie z tym słoniątkiem poradziła. bo ja nie wiem



                              raczej ciężka sprawa


                              ewcia co ty mi pitolisz o stoliku jak spójrz, wraca z krzaczków z dowodami


                              ładnie się smiejesz w tych krzaczkach!
                              Last edited by Scaarlett; 08-02-2010, 22:47.

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Ewcia co wystraszyłas sie ze Scaarlet te krzaczki przytnie i od razu wyskoczyłas hahahahhaahhaahha


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X