Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    A u mnie poniedziałek super się zapowiada, koleżanka ma imieniny przyniosła słodkości, ciasta cukierki itp. Więc dziś do kawki będzie dużo dobrych rzeczy.
    Więc zaraz będziemy miały małą imprezkę. Dzielę się z Wami słodkościami, żebyście też miały coś do kawki


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Czesc dziewczyny Kochane.

      Kaathrinko Słońce i jak tam wszystko wporzadku!!!

      Dotka , Ana ja tez trzymam kciuki zeby marzec był dla nas super

      Ja zrobiłam dzis bete wyniki maja byc moze jutro po południu a jak nie to w srode ale szczerze to wiem ze bedzie ujemna, mam juz bule takie jak na @ ta wstreciuche takze tylko na nia czekam. Bete zrobiłam bo maz mnie teroryzował ze mam isc bo lekarz kazał takze poszłam dla swietego spokoju. No ale znajac moje szczescie to napewno nic a @ bedzie za 3 dni, No ale co poradzic stojimy dalej i czekamy

      Scaarlet słońce gdzie jestes!!??!!

      Ewcia buziaczki przesyłam

      Dotka te smakołyki pyszne-a najlepsza ta myszka czekoladowa która sie tak na mnie patrzy hahahhahahahah

      Reszta dziewczynek tez przesyłam mnóstwo całusów :*************************************


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        cześć kochane! witam po weekendzie! wpadam dopiero teraz, bo stukałam do examinów i jakbym weszła to bym się za nic nie zabrała
        u nas weekend minął przyjemnie, m wziął sobie do serca rozmowę ze mną i było cudnie. tyle czasu, to nie pamiętam żeby nam poświęcił.
        ja czuję się śmiesznie od kilku dni. biegam co chwilę siku i kuje mnie w podbrzuszu. z (')(') na razie spokój. cieszę się, bo to znaczy, że leki zaczynają działać. nawet przed owulką nie miałam specjalnych bóli, a wiesiołka wychwalam ponad niebiosa mało się w śluzie nie utopiłam, a u mnie z tym ciężko. no nic, czekamy co będzie
        ana szkoda, że paskuda, wredna nadchodzi, życzę, żeby kolejna się już za to nie pojawiła
        dotka, a twoja wredota niech się już kończy, bo przyjadę i zrobię jej rozróbę jak się nie opamięta
        oczekująca, skarbie pomimo twoich pesymistycznych wizji życzę ci z całego serducha, żeby jednak wynik bety był wysoki. wspaniale byłoby mieć taką niespodziankę.
        ewcia pisz co u ciebie? jak owulka i staranka? czekamy teraz obydwie?

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Czesc kochane! A ja dzis od rana rozpierduche w szafach robię Miałam posprzątać tylko 1, ale wysprzątałam 4 i zajecie się czymś rzeczywiście pomaga... Teraz zmienił mi się wystrój pokoju i w ogóle jest bardzo ładnie
          Dotka skarbie to trzymamy się razem w tym marcu hehe A te ciacha-proszę Cię nie rób mi tego, bo wypłatę zaraz zostawię w cukierni!
          Oczekująca, ja jestem dobrej myśli. Bóg Ci wynagrodzi kochana, bo wspaniała z Ciebie osóbka i na pewno nie zapomnę tego, co chciałaś dla mnie zrobić!
          Scarlet, nie będę ukrywac,że mam dobre przeczucia co do Ciebie hihi - to siku jest zastanawiające. To czekamy na rozwój sytuacji.
          Ejonczyk, a ja trzymam kciuki za luty i Ciebie hehe
          Wiecie co dziewczyny? Jest powód dla którego nie możemy w lutym... Zrobilismy badania i wyszło,że mamy chlamydię Juz nawet nie wiem, co mam pisac.. Moje wyniki sa b.dobre, mojego m tez, ale jest chlamydia i trza ja wykurzyc. Bierzemy antybiotyki przez 2 tyg.,a potem robimy powtorke badan i jak wynik bedzie ujemny, to mamy zielone swiatlo. Najlepsze to to,ze w sierpniu robilam badania i wtynik byl ujemny! Gin mowi,ze zarazilismy sie nad woda albo w sanitariatach.Bo o innej drodze nie ma mowy na bank. I ze to jest przyczyna braku ciazy. Trzeba ja wykurzyc. Martwie sie,ze bedziemy musieli sie leczyc dluzej niz te 2 tyg.Ale jestem dobrej mysli, bo nie jest ona dlugo w organizmie.Dziewczyny uwazajcie na brudna wode! To tyle. Ze smuteczkiem zycze Wam miłego dnia:*

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ana najważniejsze, że wiesz co wam jest! bo najgorzej to żyć w niepewności i stresować się czemu nie wychodzi. będzie dobrze kochana! wykurzycie problem i droga wolna bo bobaska.

            a u mnie wszystko to jest bardzo zastanawiające, bo w żadnej z poprzednich ciąż nie reagowałam sikaniem i kuciem w podbrzuszu. pierwsze szły piersi nie do dotknięcia. mam nadzieję, że tym razem będzie to dobra oznaka

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ana to faktycznie pech!Ale w sumie lepiej że dowiedziałas się o tym tak wcześnie i mozesz to dziadostwo tępić
              Scarlet u mnie staranka w tokuDzisiaj jeszcze płodny śluz wiec nie będziemy się obijaćChociaż postanowiłam sobie że nie będę się nakręcać!I test zrobię dopiero w dzień spodziewanej @.Wiem że będzie ciężko ale dam radę!A raczej damy radę!
              Oczekująca ja też trzymam kciuki za ten pierwszy raz
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ewcia damy radę, to tylko kilka dni! ja najchętniej już bym się testowała hahahahaha

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Jak ja Cię rozumiem kochanahahaha........
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    no i jak sie tutaj nie puknąć w łepetynę jak ktoś nas czyta? istne wariatki na tym wątku hihihihihihihi oj,żeby ten tydzień jakoś minął, może się coś wyjaśni

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      A miało być kochane bez nakręcania się haha Teraz czas się będzie ciągnął jak gumka od majtek. hahaha i będzie korciło żeby testa zrobić, już o macankach nie wspomne


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ale czas u mnie się ciągnie jak gumka od starych, babcinych galot, a nie sexownych stringów dotka hihihihihihi
                        dobrze, ze sesja i examiny na głowie, bo mam zajęcie. inaczej pewnie bym chodziła non stop i się obmacywała. A o barku nakręcania, to u nas jest takie postanowienie,ale do owulacji, potem już tylko zostaje świrowanie hahahahaha

                        Last edited by Scaarlett; 08-02-2010, 15:02.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Scarlet a prosze Cie bardzo


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            skąd te twoje majtaski wszystkie takie sexy głodnemu chleb na mysli hahahahaha

                            ja znalazła takie o to pantalony


                            od wyboru do koloru hahahaha

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Toż to jakieś kalesony ale sie uśmiałam. Uciekam narazie wychodze z pracy i na zakupy do galerii ciągnę, do później pa


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                mój m. zaraz wraca z pracy, szybko obiadek, spacer i zakupy nie wiem czemu, ale humorek mi dopisuje na całego

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X