Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej kobietki!
    Przepraszam,ze piszę dopiero teraz...ale się załamałam po egzaminie na prawko mam pecha 3razy trafiłam na kolesia, który od samego początku dawał mi do zrozumienia,że mnie oblejeno i to zrobił...szkoda gadać, doczepił się do pierdoły i oblał
    Co do ginekologa, to pomyliłam daty, 25-egzamin na prawko,a 26-ginekolog-mam nadzieję,że jutro będzie lepszy dzień!!!!
    Ale juz tracę nadzieję,że cokolwiek mi się uda i pójdzie po mojej myśli
    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




    Skomentuj

    •    
         

      Hej dziewczynkiJak tam samopoczucie od rana?Powiem wam szczerze że u mnie nie za ciekawieGosia po jakim czasie dostałaś zezwolenie?Powiem Ci szczerze że teraz zastanawiam się czy powinnam mieć drugie dziecko!
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Stres!!

        Cześć dziewczynki! stres to wielki potwór z którym musimy się zmagać ale trzeba walczyć i każdego dnia zrobić coś co przyniesie uśmiech,celowo,na siłę postarać się .Na początku było mi trudno się uśmiechać ale z czasem jest łatwiej.Szukałam powodów do smutku innych niż ciąża/bałagan,problemy codzienne czy praca/.Teraz wiem że to bardzo trudne ale warto uwierzcie mi.Nie jestem optymistką z natury ale sprawiam sobie i moim najbliższym drobne przyjemności/ulubione jedzonko,spacer bez celu,drobiazg zakupiony w kiosku itp./a jak już nie daję rady to sprzątam i przewracam dom do góry nogami a nie długo będzie okazja bo zmiana pory roku i w szafach trzeba przejrzeć. dziewczynki spróbujcie bo warto!!!!!

        Skomentuj


          ..............

          Hej
          Czuję, że powiało pesymizmem na forum, też czuję się bardzio źle po tym ostatnim i już nie wiem skąd mam brać siły. Pocieszający jest fakt,że nie jestem sama i wiem, że wiele kobiet ma różne problemy. I wiem, że wielu z nas się udaje, więc mam nadzieję ze nam też. O rany idę zjeść czekolade może popołudniu poprawi mi się humor. Dzięki edzia7891 za miłe słowo
          Miłego dnia kobitki

          Skomentuj


            co ty mówisz?

            Witaj ejonczyk, Viki-smutaski moje ! emocje sięgają zenitu też tak miałam i wątpliwości coraz większe ale jak ginek powiedział, że już można się starać i jest Ok zrozumiałam że warto i tak jak by we mnie weszła nowa siła.Pozwolenie dostałam od razu na pierwszej wizycie po 3 tygodniach od .byłam bardzo zdziwiona ale mówił że nie ma co czekać jak jest ok bo organizm pamięta jeszcze ciąże i hormony ciążowe jeszcze są aktywne,coś w tym rodzaju.Dodam że mój lekarz to super fachowiec ,najlepszy w całym mieście.Psychika robi swoje,wiem,ale pokonasz to bo ja prawie pokonałam bo zawsze będę pamiętać o" okruszku" ale muszę nauczyć się z tym żyć i to robię. Dziewczyno jak chcesz to podam Ci mój numer gg i prywatnie jeszcze pogadamy,trzymaj się.


            nie dajcie się !! trzymamy się razem!
            Last edited by gosia1970; 26-08-2009, 08:59.

            Skomentuj


              Wiesz co moj gin kazał mi na kontrolę przyjść za jakieś 6 tygodni.A powiedział mi że muszę czekać chociaż trzy miesiące.Dziwne:-oTo napisz mi ten nr na skrzynkę moja.Też tak miałaś że dopiero po zabiegu dotarło do Ciebie co się stało?
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj



                a ja czekam na @ i ani jej widać nawet kropeczki, a "cycki" mnie nawalaja i wczoraj jajnik tak kluł że masakra
                tempka mi spadła do 36,3 i testy na owulke dzis zrobiłam wyszedł mocniejszy niż w poprzednich dniach - nie wiem już co o tym sadzic , a dzis mam 29dc
                kaathrina nie tym to innym razem zdasz, może następnym razem trafisz na innego egzaminatora i ZDASZ!!!
                Napisz jak tam po wizycie u ginka
                Ja jak nie dostane okresu do poniedziałku to we wtorek tez pójdę do ginka bo nie wiem co jet grane, czekam na @ żeby brać te tablety, a @ nie ma
                Mam za to jedna dobra wiadomość jak była cisza z ofertami pracy tak teraz nawał i dzwonią żeby na rozmowy przychodzić- ciekawe czy z którejś coś wyniknie w końcu ??
                Dobrze że tak sie dzieje bo myslami chociaz nie krąże wokoło fasokli non top
                pozdrawiam buziolki :*

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej!
                  Jestem po wizycie.... wszystko super tzn fasoleczki jeszcze nie mamy,ale nic nie stoi na przeszkodzie Lekarz superkowy.
                  Powiedział,że możemy radośnie współżyć z mężem, czerpiąc przyjemność, a nie myśleć o korzyści jaka za tym idzie i która niebawem będzie dla nas miłą niespodzianką
                  Także dziewczynki w końcu się uda
                  Pozdrawiam :*
                  " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                  Skomentuj


                    co jest grane?

                    Edzia u mnie to samo dzień 29 a @ nie widać,powinna już się pojawić a tu nic?
                    nie wiem co myśleć? poczekam jeszcze 2 dni i zadecyduję.Może to tylko zmiana ilości dni w cyklu z 28 na ??????zobaczymy?czekam na owulkę a tu nawet @ nie widać i jak tu się uśmiechać????

                    Skomentuj


                      Napisane przez gosia1970 Pokaż wiadomość
                      Edzia u mnie to samo dzień 29 a @ nie widać,powinna już się pojawić a tu nic?
                      nie wiem co myśleć? poczekam jeszcze 2 dni i zadecyduję.Może to tylko zmiana ilości dni w cyklu z 28 na ??????zobaczymy?czekam na owulkę a tu nawet @ nie widać i jak tu się uśmiechać????

                      A u mnie jak na zawołanie, coś się zaczyna, zobaczę jutro czy to @
                      Dziś mi Bozia sprzyjała, bo z praca coś się ruszyło i @ zaczyna się pojawiać wiec może Boże pomożesz W sumie dziś u nas święto Matki Boskiej Częstochowskiej, może mnie Maryja wysłuchała, sama była matką więc wie jakie to szczęście dla kobiety nosić pod sercem maleńkie serduszko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        cirepliwość

                        Hej
                        byłam dzisiaj na pobraniu krwi, jutro wynik i bedę wiedziala czy moja tarczyca działa jak trzeba. Mi czekolada nie pomogła nadal czuje jakiś taki bezsens Musimy być cierpliwe dzisiaj weszłam na inny wątek tam dziewczyny pisały jak długo się starały o dziecko i wiem jedno te które czekały latami w końcu się doczekałyi są bardzo szczęśliwe więc warto. Musimy być cierpliwe, tylko jak żyć z dnia na dzień i niezwariować?
                        Idę zjeść jeszcze trochę czekolady
                        dobrej nocki

                        Skomentuj


                          Zapomniałam jeszcze dodać,że lekarz zlecił mi badania na to czy wszytsko ok z tarczycą i przeciwciała różyczki...i ewentualnie się zaszczepić (no ale wówczas trzeba na 3miesiące odłożyć ciążę)...ale wiecie, coś mam przeczucie,że tym razem się UDA buzka
                          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                          Skomentuj


                            Widzę że wszystkie zaczynamy myśleć optymistycznieTak trzmać kochane.Ja miałam bardzo mile popołudnie z mężem i synkiem.A owocem tej sielanki jest wniosek jeden:nie ma co patrzeć za siebie tylko przed siebieA napewno się wszystko ułoży.Zobaczycie jeszcze trochę i będziemy sobie przesyłać zdjęcia naszych maluszków.Tylko trzeba wytrwać i nie sfiksowaćDobranoc dziewczynki
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              a może radość?

                              Cześć dziewczynki powiało radością i optymizmem i tak trzymać
                              .U mnie bez zmian,@jeszcze nie przyszła,a może to??????aż nie chcę myślećMuszę zrobić test ? czy jeszcze poczekać,taka jestem niecierpliwa!!żeby nie przyszła,żeby nie przyszła-zacznę czarować,ha ha ha

                              ejonczyk,super,podoba mi się twoje stwierdzenie"PATRZENIE DO PRZODU W PRZYSZŁOŚĆ"

                              Skomentuj


                                Witam kochane!
                                Dziś mój ostatni dzień urlopu, choć tak naprawdę pracę zaczę 1.09. to już od jutra muszę się tam pojawić...ale i tak życie jest piękne
                                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X