Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Vikija mierzyłam temperaturę przed pierwszym dzieckiem i w dzień miesiączki temp. spadała i wtedy wiedziałm, że w tym dniu dostanę @ natomiast kiedy zaszłam w ciążę to temp. natal utrzymywała się na wysokim poziomie. Życzę Ci żeby Twoja nie spadła. Ja od dwóch miesięcy już nie mierzę bo od kąd się staramy o drugiego bobasa to stało się to dla mnie tak stresujące, że kiedy nadchodził dzień @ i temp. spadła mi rano to cały dzień beczałm a wieczorem dostawałm @. Napisz jutro czy temp. nadal masz 37.2....


    Skomentuj

    •    
         

      Dziewczyny tak się boję bo włśnie zaczęły się moje dni płodne, mam przezroczysty śuz i mam nadzieję, że nam się uda. Mam wizytę u gina 5 września i może powie, że zaszłam....


      Skomentuj


        Vikiwg mnie to zafasolkowałas jak masz stale 37,2 to jestes w stanie błogosłąwionym
        Gosiu no cóż nic tylko sie starac
        A ja nadal nie mam okresu, cóż u mnie to normalka, że jest w kratkę, a ciąży sie nie spodziewam, bo mam 36,4 to tak jak na okres
        Kaathrina to teraz czekamy na Twoja wizytę
        anet ty nie myśl tylko działaj, jakas fajna romantyczna sceneria, sxy bielizna i ... (dalej nie bede tłumaczyc :P )

        Skomentuj


          podsumowanie!

          Edzia super to wyszło teraz czekamy na rezultaty i pozytywne zakończenia na tym portalu,mam nadzieję że spotkamy się już u mamusiek oczekujących,papa

          Skomentuj


            noooo fajnie bedzie jak już wszystkie zafasolkujemy i przejmiemy nasza paczka kontrole nad portalem mamusiek

            Doszłam dziś do wniosku że płodzenie dziecka składa sie nie z bzzzyy...kochania ale z ciągłego czekania !!
            Każda z Nas czeka na coś innego, a to na pozwolenie, a to na @ na test, na wynik, na wizyte u ginka - ciagle czekamy i czekamy, a wszyscy mówią, że zrobic dziecko to nie sztuka cwaniaki co o ni mogą wiedziec

            Skomentuj


              Dobrze to ujęłaś Edzia!!!!)
              Nic tylko czekanie...ale nie poddamy się i wygramy naszą cudną fasoleczkę
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                czekanie!

                Tak dziewczęta tylko czekanie,masz rację,a to ciężka praca.Ja za tydzień mogę się już starać i czekam!!!!!!!!!na te upragnione dni,a póżniej czekanie na fasolkę! /mierzenie tempki i strach czy @ nie nadchodzi/ pozdrawiam trzymajmy się razem w tym oczekiwaniu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  ostatni dzień...

                  Hej dziewczyny!!!!!!
                  31 dc tempka 37.2!!! Normalnie zaraz wyskocze z siebię strasznie boję się zrobić test, poczekam do wtorku bedzie to 5 tydzień po @, więc test bedzie pewnie wiarygodny. Anet Ty się nie bój tylko trzeba się cieszyć,pomyśl sobie,że może właśnie ten seksik przyniesie bejbika, więc niech bedzie cudowny!!!
                  Dziewczyny miłego weekendowania i czekania...

                  Skomentuj


                    test!

                    Viki zrób test ja bym już dawno zrobiłam,podziwiam za spokój i cierpliwość.Daj znać,co i jak ? pozdrawiam

                    Skomentuj


                      test


                      No właśnie Viki na co czekasz, jak chcesz mieć wiarygodny wynik to idź na badania krwi tam bedzie 100% pewności Ale jak już pisałam wcześniej to moim zdaniem zafasolkowałaś
                      A masz jakieś inne objawy?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez viki83 Pokaż wiadomość
                        Hej dziewczyny!!!!!!
                        31 dc tempka 37.2!!! Normalnie zaraz wyskocze z siebię strasznie boję się zrobić test, poczekam do wtorku bedzie to 5 tydzień po @, więc test bedzie pewnie wiarygodny. Anet Ty się nie bój tylko trzeba się cieszyć,pomyśl sobie,że może właśnie ten seksik przyniesie bejbika, więc niech bedzie cudowny!!!
                        Dziewczyny miłego weekendowania i czekania...
                        Test jest wiarygodny juz w dniu spodziewanej miesiączki, która mam nadzieje u Ciebie się już nie pojawi .
                        Czekamy na informacje.

                        Skomentuj


                          napięcie rośnie!

                          super Viki czekamy i życzymy Ci fasolki!!!! bo chyba jesteś!! papa

                          Skomentuj


                            Hej dziewczyny!!
                            Pewnie już weekendujecie...
                            A ja dziś tak masakrycznie się czuję, spałabym i spała, mam dziś też masakryczną ochotę jeść coś słodkiego!!!Masakra,czuję się,jakbym miała zaraz dostać @...

                            A tak na marginesie, to mam do Was pytanko...może któraś będzie wiedziała z własnego doświadczenia....Jak już pisałam mam regularne@, ale tym razem,jakoś tydzień przed dostałam to dziwne krwawienie trwające 3dni, jak teraz obliczać dni płodne etc...skoro(tak wychodzi z kalendarzyka)miałam w jednym cyklu dwie @...zgupiałam już całkowicie...
                            Buziaki, pozdrawiam
                            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                            Skomentuj


                              ??????????


                              Hej
                              Dzisiaj 32 dc tempka 37.1, boję się że spada, idę w pon na betę. Czuję się dziwnie jestem zmęczona, chce mi się spać i boli mnie krzyż, piersi lekko zwiększone ale nie bolą i to mnie właśnie zastanawia. Jeśli nic z tego to mój organizm naprawdę lubi sobie ze mnie żartować No nic zobaczymy jak nie to obliczam kolejne płodne ... kaathrina albo miałaś plamienie bo ci się zarodeczek zadomowił albo jakieś zaburzenia, więc ja bym poszła do gina to wyjaśnić, bo jeśli masz jakieś zaburzenia to jest tego powód, a sprawdzałaś czy nie jesteś w ciązy?
                              Pozdrawiam serdecznie buziaki

                              Skomentuj


                                Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
                                Hej dziewczyny!!
                                Pewnie już weekendujecie...
                                A ja dziś tak masakrycznie się czuję, spałabym i spała, mam dziś też masakryczną ochotę jeść coś słodkiego!!!Masakra,czuję się,jakbym miała zaraz dostać @...

                                A tak na marginesie, to mam do Was pytanko...może któraś będzie wiedziała z własnego doświadczenia....Jak już pisałam mam regularne@, ale tym razem,jakoś tydzień przed dostałam to dziwne krwawienie trwające 3dni, jak teraz obliczać dni płodne etc...skoro(tak wychodzi z kalendarzyka)miałam w jednym cyklu dwie @...zgupiałam już całkowicie...
                                Buziaki, pozdrawiam
                                Moze kup sobie testy owulacyjne .?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X