Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Edzia świetny tekst już go wysłałam mężowi:P na nie go nie mam co narzekać bo bardziej mnie docenia ode mnie samej

    Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

    Skomentuj

    •    
         

      przykre wiadomości!

      Kala to były Twoje pierwsze ciąże? bo jak czytam Twój list to mi jest bardzo smutno, że musiałaś tyle przejść.Ja już mam córkę,więc może nie będzie tak żle no i zobaczę co powie mój ginek!

      Skomentuj


        Napisane przez gosia1970 Pokaż wiadomość
        Kala to były Twoje pierwsze ciąże? bo jak czytam Twój list to mi jest bardzo smutno, że musiałaś tyle przejść.Ja już mam córkę,więc może nie będzie tak żle no i zobaczę co powie mój ginek!
        tak to były trzy pierwsze ciąże, to było 6 lat temu, później adoptowaliśmy 7 tyg naszą córeczke , a teraz ni z tego ni z owego okazało sie że jestem w ciąży najpierw wpadłam w panike bo myślałam że znowu będzie tak samo, ale nie było udało sie i Pola ma teraz 4 miesiące
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          gosia1970 napewno nie będzie źle, uda sie zobaczysz, życze powodzenia w staraniach
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
            tak to były trzy pierwsze ciąże, to było 6 lat temu, później adoptowaliśmy 7 tyg naszą córeczke , a teraz ni z tego ni z owego okazało sie że jestem w ciąży najpierw wpadłam w panike bo myślałam że znowu będzie tak samo, ale nie było udało sie i Pola ma teraz 4 miesiące
            Moja Droga GRATULUJĘ WAM z całego serca CÓRECZEK i bardzo się cieszę z Twojego szczęścia


            Skomentuj


              Napisane przez anet2202 Pokaż wiadomość
              Moja Droga GRATULUJĘ WAM z całego serca CÓRECZEK i bardzo się cieszę z Twojego szczęścia
              dzieki
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                gratulacje!

                Kala cieszę się z tobą,gratulacje.Dziewczyny wspieramy się to cudowne bo daje siłę.Tak jak pozostałe koleżanki staram się nie myśleć,zmieniać temat czy sytuację jest ciężko nie powiem ale daję radę.Żyję nadzieją i oczekiwaniem gdzieś daleko w sercu bo na zewnątrz trzeba żyć normalnie.Dobrze że jesteście ,buziaki i do następnego pisanka,papa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej dziewczyny!!!!
                  Witaj edzia7891...nie pisałam,bo wyjechaliśmy sobie na urlopik!
                  My w dalszym ciągu się staramy, niestety jeszcze nie dołączyłam do mamusiek,choć tak jak Ty i inne dziewczyny stąd bardzo bym chciała!!

                  W przyszlym tygodniu wybieram się do ginekologa...może on coś doradzi, podpowie,jak i co...bo wczoraj dostałam dziwny krwotok...na @ to mi nie wygląda, zresztą ja zazwyczaj mam regularne,a tu tydzień wcześniej.. nie mam pojęcia, bynajmniej zmartwiłam się bardzo ((
                  Czy w ciąży bywają jakieś krwawienia?
                  " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                  Skomentuj


                    Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
                    Hej dziewczyny!!!!
                    Witaj edzia7891...nie pisałam,bo wyjechaliśmy sobie na urlopik!
                    My w dalszym ciągu się staramy, niestety jeszcze nie dołączyłam do mamusiek,choć tak jak Ty i inne dziewczyny stąd bardzo bym chciała!!

                    W przyszlym tygodniu wybieram się do ginekologa...może on coś doradzi, podpowie,jak i co...bo wczoraj dostałam dziwny krwotok...na @ to mi nie wygląda, zresztą ja zazwyczaj mam regularne,a tu tydzień wcześniej.. nie mam pojęcia, bynajmniej zmartwiłam się bardzo ((
                    Czy w ciąży bywają jakieś krwawienia?
                    Tak, ja miałam krwawienie w ciąży (myślałam, że to miesiączka! Tylko o 3 dni spóźniona, więc się nie przejęłam). Na szczęście synkowi nic się nie stało, a dziś jestem w 35tyg .

                    Skomentuj


                      Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
                      Hej dziewczyny!!!!
                      Witaj edzia7891...nie pisałam,bo wyjechaliśmy sobie na urlopik!
                      My w dalszym ciągu się staramy, niestety jeszcze nie dołączyłam do mamusiek,choć tak jak Ty i inne dziewczyny stąd bardzo bym chciała!!

                      W przyszlym tygodniu wybieram się do ginekologa...może on coś doradzi, podpowie,jak i co...bo wczoraj dostałam dziwny krwotok...na @ to mi nie wygląda, zresztą ja zazwyczaj mam regularne,a tu tydzień wcześniej.. nie mam pojęcia, bynajmniej zmartwiłam się bardzo ((
                      Czy w ciąży bywają jakieś krwawienia?
                      kaatrina ,jesli to bylo krwawienie obfite ,nie mylic z plamieniem!!!to sprawa jest powazna i raczej powinnas sie udac od razu do lekarza,ja plamienia miewalam do 3 mca,ale to nic nie bylo powaznego na szczescie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        poważne krwawienia!

                        Dziewczynki mój gin powiedział że żadnego w ciąży krwawienia nie można zbagatelizować tylko jak najszybciej do lekarza a i nawet pobliskiego szpitala.Bo może być różnie,,,czego wam nie życzę ! Katrin napisz co z tobą?trzymaj się ,będzie OK.pa

                        Skomentuj


                          Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                          kaatrina ,jesli to bylo krwawienie obfite ,nie mylic z plamieniem!!!to sprawa jest powazna i raczej powinnas sie udac od razu do lekarza,ja plamienia miewalam do 3 mca,ale to nic nie bylo powaznego na szczescie.
                          A ja mialam zwykle krwawienie obfite tak jak miesiaczkowe z tym, ze nie 5 a 3 dniowe.
                          Last edited by Carin; 16-08-2009, 15:24.

                          Skomentuj


                            Dzięki dziewczyny za troskę
                            Carin a jak długo trwało to Twoje krwawienie?
                            Annse 3, Gosia 1970...wiem dziewczynki,że krwawień w ciąży nie należy bagatelizować,ale ja nie mam 100% pewności,że jestem w ciąży(staramy się,ale po ostatnich rozczarowaniach-jak na teście wychodzi jedna kreska,to wiecie,jakoś się nie nastawiałam,że teraz by nam się udało)
                            Okres miałam dostać w przyszłym tygodniu,a tu nagle bez żadnych wcześniejszych objawów(wskazujących,że @ się pojawi)nagle to bardzo obfite krwawienie,wręcz krwotok w pt...( wczoraj wróciliśmy z urlopu i jakby się unormowało,a dziś można powiedzieć,że zanika, bo już tylko jest tylko brązowe delikatne plamienie. W poniedziałek idę do lekarza,wypytam co i jak(o ile się dostanę odrazu tego samego dnia)
                            Jeśli któraś z Was miała podobną sytuację,to proszę o kontakt...Dodam jeszcze,że dzień-dwa dni wcześniej przed "krwotokiem" nie oszczędzałam się pod względem aktywności fizycznej- przejechałam trochę km na rowerze po niezbyt łatwej drodze...

                            Pozdrawiam kochane...
                            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                            Skomentuj


                              Hej.
                              Poszłam dziś do ginekologa, niestety jest na urlopie i przyjmie mnie dopiero 25.08
                              Czuję się dobrze, krwawienie już zanikło...Nie wiem co to było, ciekawa jestem czy w tym tygodniu dostanę jeszcze @...
                              Jak myślicie? Wykonać test??Czy już lepiej poczekać ten tydzień do wizyty u lekarza?
                              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                              Skomentuj


                                Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
                                Hej.
                                Poszłam dziś do ginekologa, niestety jest na urlopie i przyjmie mnie dopiero 25.08
                                Czuję się dobrze, krwawienie już zanikło...Nie wiem co to było, ciekawa jestem czy w tym tygodniu dostanę jeszcze @...
                                Jak myślicie? Wykonać test??Czy już lepiej poczekać ten tydzień do wizyty u lekarza?
                                A na kiedy masz termin? Ile trwało moje krwawienie? 3 dni.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X