Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Śmieję się bo u mnie takich staranek na serio nie bylo,tylko tyle co z doskoku jak sie z moim m. zobaczymy to potem myslimy a noz sie udalo, wiec nie wiem jak to napradę ze mną będzie, czy będę musiała długo na tą upragnioną fasolkę czekać, potem pewnie będzie mi mniejdo śmiechu


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
      no a co powiesz na temat wyższej tempki? badam ją cały cykl i normalnie miałam ją w okolicach 36,4-5, podczas owulki 36,7, a teraz niezmiennie utrzymuje się 37,3. tempke nerwy też podwyższają? zaznaczę, że w ciąży z piotrusiem nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić, a przed tymi poronieniami właśnie taką wysoką miałam, zaraz jak się krwawienie zaczynało spadała na łeb i na szyję.

      Scarlettko
      ja teraz też sobie mierzyłam temp i miałam 37 z hakiem, ale mówię Wam o moim przypadku, za bardzo się nakręciłam
      Każda ma inaczej,przecież wiem,że "robić i nie mysleć" to się nie da,ale ja bym chciała,żebyście nie miały takich problemów,bo smutne sa te rozczarowania
      No ale tak jak napisała oczekujaca7777 nie w tym miesiącu to może w nastepnym

      ps. Przecież nie zarzucam nikomu,że wpada w jakieś paranoje:/
      FROCH

      Skomentuj


        oki słonce-ja swoja tez
        Musze niestety spadac do pracy kochane ale zajrze jutro po południu bo mam jutro na rano.

        Buziaczki


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Dotka na jakie pózniej ty sie nastawiasz??? Nawe masz nie myslec ze jakies pózniej bedzie i koniec


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Oczekująca dobrze że nas tak strofujesz :P co byśmy bez Ciebie tu kochana zrobiły


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Larunia ty chyba miałaś lekki poród
              a no lekki w sensie, ze bez komplikacji, ale z kilka godzin bolalo jak cholera, no bo bez znieczulenia ale nie wiem, jakos .. nie boje sie, ktos mi wymazal bol z pamieci chyba, a i jeszcze bylam jedynaczka, dlatego chce wiecej dzieci!
              Tak mi sie wydaje, ze bol no.. moze trwac ile kilka dni, kilka godzin, a te dzieci na cale zycie sa, a potem one odchowane, a ja odzywiam druga mlodosc, dbam o figure, jak w filmach,jestem dobrej mysli, tez lapia mnie dolka, ale potem byle do przodu! Na pewno duzo radosnych ogloszen bedzie za kilka mies najwyzej tu










              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Miss ja jestem za Scarlet w 100% sprobuj nie myslec a potem nam powiedz jak to zrobilas pozdrawiam
                Last edited by bajtel; 11-01-2010, 13:52.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ja nie wiem, jaki urok mozna zobaczyc w czekaniu. Co innego, gdy czeka sie na dziecko bedac w ciazy, a co innego, kiedy na 2 kreski i brak @. Ja tam zadnego uroku nie widze. Raczej frustracje i czarne mysli.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć kochane dziewczyny!
                    Czy któraś mogłaby mi objaśnić jak się mierzy temperaturę i jak to jest kiedy nastąpi owulacja lub zajdzie się w ciążę. Kiedyś potrafiłam, a teraz zapomniałam... Ze wszystkimi szczegółami proszę .

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      taki urok, że uświadamiamy sobie jak bardzo pragniemy tego dziecka, jak jest dla nas ważne. potem widząc 2 krechy i rodząc dziecko jesteśmy świadome własnego szczęścia. Tak mi powiedział ginek na wizycie jak mu powiedziałam, że nie potrafimy sobie poradzić z niepowodzeniami. stwierdził, że ten okres jest dla kobiet potrzebny i ma swoje plusy. jakbym w druga ciąże zaszłą szybko, to tak bym to wszystko traktowała, że hop siup i już, a tak naprawdę to, że możemy urodzić dzieci jest wyjątkowe i wbrew pozorom nie takie proste

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez Ana2081 Pokaż wiadomość
                        Ja nie wiem, jaki urok mozna zobaczyc w czekaniu. Co innego, gdy czeka sie na dziecko bedac w ciazy, a co innego, kiedy na 2 kreski i brak @. Ja tam zadnego uroku nie widze. Raczej frustracje i czarne mysli.
                        no może zapomniałam dodać...że na początku(z tym urokiem) bo potem to jest pewnie tak jak piszesz
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Carin tempkę mierzy się najlepiej w pochwie lub w ustach do 30 minut po obudzeniu, przed wstaniem z łózka, po przynajmniej 3 godzinach snu. tempka podczas owulki rośnie o jakieś 0,2 stopnia, a jak się zachodzi w ciążę to powinna się utrzymywać w graniach 37.00 stopni, nawet i więcej. najlepiej będzie jak zrobisz obserwacje przez cały cykl zęby zorientować się jaka u ciebie jest normalna temperatura i kiedy już odbiega od normy.

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez Ana2081 Pokaż wiadomość
                            Ja nie wiem, jaki urok mozna zobaczyc w czekaniu. Co innego, gdy czeka sie na dziecko bedac w ciazy, a co innego, kiedy na 2 kreski i brak @. Ja tam zadnego uroku nie widze. Raczej frustracje i czarne mysli.
                            I tu jest pies pogrzebany.
                            Dopóki myśli się w ten sposób, pojawia się stres przez co może nie dochodzić do owulacji lub samego zapłodnienia.
                            Ana przyjdzie czas i na Ciebie - zobaczysz. Ja rozumiem, że to trudne...
                            Może warto wykorzystać ten czas na spełnianie swoich innych marzeń, których nie będziesz mogła spełniać, gdy pojawi się upragniony dzidziuś?
                            Może warto w tym czasie nabywać wiedzę na różne ciekawiące Cię tematy?
                            Zająć się jakimś sportem? Zdobyć upragnioną masę ciała. Skupić się na małych rzeczach, a kto wie... Być może w tym czasie Twoje wymarzone dzieciątko już będzie dzielić z Tobą Twoje pasje ??

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                              Carin tempkę mierzy się najlepiej w pochwie lub w ustach do 30 minut po obudzeniu, przed wstaniem z łózka, po przynajmniej 3 godzinach snu. tempka podczas owulki rośnie o jakieś 0,2 stopnia, a jak się zachodzi w ciążę to powinna się utrzymywać w graniach 37.00 stopni, nawet i więcej. najlepiej będzie jak zrobisz obserwacje przez cały cykl zęby zorientować się jaka u ciebie jest normalna temperatura i kiedy już odbiega od normy.
                              I przez całą ciążę utrzymuje się około 37?

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                carin zrobiłaś test??
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X