Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Znaczy się Marchwiak to ciacho marchewkowe? a jak dodasz jabłek to szarlotka wyjdzie? ja mam ciacho sklepowe , bo lenia na pieczenie dostałam

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      tylko to nie wyglada jak szarlorka, raczej ma kolor i smak piernikowy


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        mmmmmmmnnniiiaaammmm, brzmi smakowicie ciasto marchewkowe próbowałam robić, jest pyszne, ale z jabłkami w ten sposób jeszcze nie, ale może się skuszę

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Czesc dziewczynki, ja tez nie mierzylam temp.-brak czasu i checi Cala "chdze"-mowie Wam! Okresu nadal nie mam, dzis mnie bolaly piersi... O rany, czyżby się udało???? Normalnie chyba nie wytrymam i zrobie ten test! Nie wiem, a moze poczekam do jutra. Kurcze Mnie cos odrzucilo od ciast! Jak sobie pomysle, to mnie wykrzywia. Ale to marchewkowe i szarlotka-mniaaammmm Dzieczynki pichca na calego Katrinko, kuruj sie! Polecam miod i mleko oraz gripolek. A tak swoja droga-pestki z dyni i slonecznika (tak troszeczke razz dziennie +pare migdalów)uodparniaja organizm. Polecam! A do tego poprawiaja facetowe żołnierzyki

          Skomentuj


            kaathrina chyba sie razem musimy połozyc
            Ja leków dzis nie wziełam bo chiałąm sprawdzic czy mi przeszło i jak cos do pracy isc bo kasa potrzebna, i teraz znów mnie meczy, umieram z bólu
            Do tego stan podgorączkowy, mam dosc, pierdziele ta robote leże w domu
            Siły na staranka hmmm chyba odpada, moze dopiero na weekend, M ma urodziny w sobote, a 12dc - wiec musze wyzdrowieć
            Uciekam, bo mnie brzuch nawala

            3mam kciuki za was testowiczki
            i za reszte też, aby na świeta tesciki wyszły pozytywne
            buzki

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              helloł,
              No ciacho siedzi juz wpiekarniku - za godzinkę bedzie gotowe.
              kaathrina i edzia7891 kurujcie się i nie dajcie się wirusom.


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ciacho mniam,ja kupiłam dzisiaj struclę z owocami i zjadłam sama połowę,szok a póżniej jeszcze całą dużą pomarańcz i jak się ocknęłam to aż mnie zatkało z wrażenia.To słoneczko tak optymistycznie na mnie podziałało i apetytu dostałam,promyczek wam wysyłam.

                Ana kochanie a może to już już

                maluszek ja też wyszywam obrazy krzyżykowym haftem na kanwie,jaki wzór teraz robisz?

                kathrina kuruj się i zdrowiej szybciutko!

                buziaczki dla wszystkich staraczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Bajtel, wlasnie skonczyłam nieduzy obrazek zimowa chatka wstawilabym fotke ale nie wiem jak to zajecie mnie odpreza i chociaż przez chwilkę mysli krążą gdzieś tam. A TY co robisz??
                  ja wpalaszowałamspory kawał mojego ciacha. nie chce nic mowic oale od wczoraj jem i jem. to chyba to ze mam urlop i troszke z nudow


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    joł!
                    Normalnie temperatury zbić nie mogę nie wiem znacie jakieś domowe kuracje???Proszę podajcie!!!!
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej dziewczynki,

                      Widze że ciacha na tapecie

                      Ana-trzymam mocno... mocno kciuki za Ciebie, jak zrobisz test od razu daj znać.
                      Kaatrina i Edzia- kurujcie się i odpoczywajcie. Kaathrina przyłuż sobie mokry ręcznik do czoła, i zarzyj jakies leki na obniżenie gorączki i biegnij do lekarza jak jeszcze nie byłaś.

                      Scaarlett- wiem ze mamy największe szczęścia w domu, a praca.. nie jest tak ważna i zawsze może być inna,dzięki

                      A ja dzisiaj na poprawe humoru ide na musical z mężem, i bardzo się ciesze na taki wieczór


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dotka tempkę niestety mierzy się rano przed wstaniem z łóżka, bo wtedy jest to tzw. podstawowa temperatura ciała. Mierzenie tempki po wstaniu z łóżka nie ma już sensu, bo wtedy będzie ona zakłócona.

                        Ana objawy wskazują faktycznie na fasolkę. Trzymam kciuki!

                        Agatakul w takim razie życzę miłego wieczoru





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Dotka tak jak ada mówi temp ciała mierzy sie z rana najlepiej i przed wstaniem z łóżka i mniej wiecej o tej samej godz. codziennie. Bo jak mierzysz o innej to temp. nie jest miarodajna.Gdyz bodajze jesli np. Wstałas godz póżniej to mósisz dodac 0,1 stopnia jesli dobrze pamietam. Te elektroniczne termometry sa najleprze i najdokładniejsze. Najlepiej jak bedziesz mierzyła temp. w jakiejs dziurze ciała hahhahhahahha. Nie no mówie powarzenie moze byz buzia jesli chcesz. Ale najdokładniejsze jest tam na dole.Do tego najlepiej jak bys sluz obserwowała i bolace piersi i wszystko zapisywała.Jesli oczywiscie chcesz poznac swoje ciało az tak dokładnie

                          Kaathriona goraczka mimo ze jest uciazliwa to jest dobra oznaka bo to znaczy ze organizm walczy z zarazkami -broni sie. Bardzo dobre jest piwo grzane do łożeczka z miodem i cukrem.No i oczywiscie czosnek bo to naturalny antybiotyk. Edzia kaathrina-Kurujcie sie dziewczyny

                          Ana ja tez trzymam kciuki z całych siła i dołaczam sie do prosby Agatki k

                          Ja dopiero z pracy znowu przyszłam no ale jeszcze tylko dwa dni i dwa dni wolenego -alez ja sie ciesze.Dzis miałam zapierdziel w pracy jak nie wiem normalnie myslałam ze sie pogubie a do tego tel. Dzwonił co piec minut. Chciałam go odłaczyc no ale nie stety nie mogłam No ale nawazniejsze ze jakos przetrwalam i moge teraz do was na czwile wskoczyc.

                          Agatkok, scaarlet tak jak mówicie macie dwa najwazniejsze szczescia na swiecie a reszta sama sie ułozy tylko trzeba w to wierzyc a napewno tak bedzie. Buziaki

                          Dołaczam sie do pytania edzi-co tam u was słychac mamy staraczki jak tam małe słoneczka sie w brzuszkach rozwijaja? mamuski odzywajcie sie!!!!!!!!!


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Oczekująca ale mnie rozwaliłaś z tą dziurą myślałąm że pęknę ze śmiechu - mierze w dziurze Właśnie się zorientowałam że coś nie tak i że trzeba mierzyć o tej samej porze bo wczoraj wieczorem miałam 36,7 a rano 37 wiec za duza różnica tym bardziej że to dopiero 6dc. Postaram się mierzyć rano w tygodniu zaraz jak zadzwoni budzik wzywający do pracy
                            Pochwalę się Wam kochane że szykuje mi się super przyszły tydzień, z racji tego że mój m. jest na drugim końcu Polski spotkamy się w Krakowie na randkę - akurat wypada wtedy 14 dc i mamy nadzieję że się uda. Potem wrócimy na dwa dni do Wrocka i dokończymy starań, ale się cieszę
                            Ana trzymam mocno kciuki - mam nadzieję że się udało, daj znać jak zrobisz test, jaki wynik.
                            Kathrina na gorączkę ręcznik mokry kładzie się na kark, czoło, pod kolana i na przegłubach rąk to ponoć obniża tempraturę.
                            Edzia Ty też zdrowiej !!!
                            Buziaczki dla reszty rodzinki staraczkowej :*


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              I te 0,1 mozna chyba dodac tylko do 3 godz pózniej czyli najwiecej 0,3 bo potem juz tez jest bardzo nie wiarygodne.
                              No to udanej randeczki w krakowie zycze Dotka moze to jakis dobry znak oby tak było

                              No i twój maz tez sie napewno stesknił. Takze wierze ze randka bedzie wysmienita napewno hahahahahahah A co wy tam bedzie robic??????????? napewno kraków zwiedzachmmmmmmmmmm


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Maluszek jak ten przepis masz sprawdzony to poprosze wrzuć na forum, nie będę się bała piec ja od dwóch dni też tylko wsuwam i wsuwam. A pałętam się po domu jak śnięty mikołaj
                                Mnie też Oczekująca powaliłaś na łopaty z tymi dziurami ale co racja, to racja. zgadzam się, że tam mierzenie jest najdokładniejsze.
                                Agatkok takiego wieczorku zazdroszczę. baw się dobrze!
                                Kaathrina najlepsze na zbicie wysokiej tempki są kąpiele. i wcale się ich nie obawiaj. przetestowane na moim synku od 6 miesiąca życia. nic tak szybko nie działa i już nie raz tylko to nas ratowało, jak miał gorączkę dochodzącą do 40 stopni napuszcza się letniej wody, troszkę cieplejszej niz nasza podstawowa temperatura ciała, wchodzisz do wanny i stopniowo dopuszczasz małym strumieniem zimnej. działa bardzo szybko. to byłą rada pediatry więc, co maluchowi pomogło, dorosłemu pewnie nie zaszkodzi
                                Dotka to na randkę wpadasz do mojej mieściny kochana! zapraszam na kawkę
                                Edziula ty się pracą nie przejmuj, tylko się porządnie wykuruj, bo wiesz jak to jest z niedoleczonymi choróbskami. lubią powracać

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X