Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ana i Oczekująca nie smućcie sie kochane! dziewczyny mają rację, wiele kobiet, które niby nie mogly miec dzieci teraz mają i to nie jedno U mnie w rodzinie było to samo. Natura lubi robić niespodzianki w najmniej oczekiwanym momecie!
    Gzielko nie martw sie tymi lekami, nic nie będzie dzidziusiowi. Sama brałam kropelki do nosa i leki na swoim slubie, bo byłam przeziebiona i inaczej bym wykitowała, a potem miałam jeszcze grypsko i problemy ze stawami i również brałam leki, a z dzidziusiem było wszystko wporządku. Wziełas leki, trudno,nastepny razem skonsultujesz z lekarzem co możesz, a czego nie, bo chore kobiety w ciąży też muszą sie leczyć. nic sie nie martw

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Scaarlet moj Ty Aniele Strozu

      Wiem ze bedzie dobrze.Obojetnie co by nie było.Wiem tylko ze nie moge myslec o dziecku tylko cieszyc sie tym co mam.A mam wspaniałego meza i wiem ze jak zaczne obesyjnie myslec o dziecku to nasze małzenstwo moze tego nie przetrwac w któryms momencie.Takze tak jak mówie trzeba sie podniesc i do przodu z wasza pomoca oczywiscie.
      Moze zaczne jakas delikatna dietke po swietach zeby zrzucic z 5 kg


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Edziula gdzie jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Wskakuj tu bo jak nie to hahahahahahhaha
        Last edited by oczekujaca7777; 07-01-2010, 21:48.


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dietka? dobry pomysł ja jak zaczęłam się dietować, to zaraz dowiedziałam się, że będzie Piotruś a podobno na restrykcyjnej diecie jest trudniej..
          Właśnie Edzia melduj się!

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Scaarlet tez o tym słyszałam i własnie przez to chyba mam teraz problemy bo kiedys schudłam 25kg w ciagu 6 miesiecy alez ja głupia byłam i straciłam przez to @ na 10 miesiesy o mało w anoreksje nie wpadłam.Dlatego teraz sobie nie załuje

            Jak poszłam do lekarz to mi powiedziła ze jak chce miec kiedys dzieci to mam zaczac jesc i to zaraz bo narazie zmian nie widac ale jak to pociabne to moge byc nie płodna.Jak wyszłam od niego to poszłam do sklepu i kupiłam snicersa od razu bo nic wiecej nie mogłam i zaczełam po wolutku jesc.Teraz wiem ze nie mozna za duzo cwiczyc i sie restrykcyjnie odchudzac.Chodziło mi bardziej o zmiane nawyków zywieniowych i troszke wiecej ruchu bo wiem ze to nawet pomaga

            Last edited by oczekujaca7777; 07-01-2010, 22:03.


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez oczekujaca7777 Pokaż wiadomość
              [FONT=Comic Sans MS]Scaarlet tez o tym słyszałam i własnie przez to chyba mam teraz problemy bo kiedys schudłam 25kg w ciagu 6 miesiecy alez ja głupia byłam i straciłam przez to @ na 10 miesiesy o mało w anoreksje nie wpadłam.Dlatego teraz sobie nie załuje[
              o matko...oczekująca powiało groźnie....kurcze 25kg w pół roku??to coś TY robiła ze tyle zrzuciłas??
              FROCH

              Skomentuj


                Na poczatku po prostu cwiczyłam, Po tem coraz wiecej i odzuciłam ziemniaki i makarony. potem czerwone mieso.Potem jadłam tylko mieso białe na parze i warzywa na parze a w koncowy stadium cwiczyłam godz rano jak wstałam, godz po południu i godz. biegałam na bierzni wieczorem a do tego areobik 2 razy w tgodniu i tylko jogurt dziennie do 4 po południu. Jak go nie zjadłam to juz nic nie jadłam. Po prostu byłam psychiczna ale to wsiaga jak narkotyk. Takze mówie wam dziewczyny absolutnie nie odchudzajcie sie po prostu zmiencie nawyki zwieniowe, potrwa to dłuzej ale jest zdrowe i nie zrobi wam krzywdy


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oczekująca widzę,że czytasz mi w myślach, ja też myślę o diecie zastanawiam się pomiedzy kilkoma....wg grupy krwi, dostosowaną do pór roku, a dietą którą kiedyś stosowałam, ale nie pamiętam jak się nazywała, ale polegała na zbilansowaniu białek, węglowodanów i tłuszczy coś na styl diety Zone...ale gdzieś ją podziałam ehh...
                  A teraz to chyba wypada iść spać, ale tak mi się nie chce, nie lubię sama spać (mężuś ma nockę)...
                  Jeszcze tylko jutro i weekend chyba na nartach Jupi!!!
                  " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Oczekujaca, dzieki. Podziwiam Twoja sile! Jestes wielka. Jeny, ile schudlas??!! Strasznie duzo! Masz racje, trzeba sie oszczedzac. Ja mialam problemy z zoladkiem i tez schudlam, ale 6kg i wygladalam jak cien czlowieka. Potem ciezko bylo mi przytyczyc, ale udalo sie. Mam nadzieje,ze to nie mialo zadnego wplywu na moja plodnosc... Scarlet, dziekuje. Wiem, ze musze wierzyc, ale czasami ciezko zobaczyc swiatelko w tunelu...

                    Skomentuj


                      Kaathrinko ja tez nie lubie spac sama, Moj m tez kiedys na nocki robił no ale teraz ma dniowki na szczescie takze wiem jakie to trune samemu spacTakze widze ze bedziemy sie razem dietowac.Ja mysle o jedzeniu wiekszej ilosci warzyw i owoców a mniej chleba bałego.No i zeby jesc jakies 5,6 posiłków dziennie.Ja trzymam kciuki za ciebie kochana a ty zamnie Buzka

                      Ana 6 kg to nie jest bardzo duzo.Taze napewno nie ma to w pływu na twoja płodnosc.Nawet o tym nie mysl.Masz myslec ze wszystko jest oki i kropka a tak napewno bedzie buzka


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Oj dobrze wiem, co to znaczy taka dieta Oczekująca.
                        Moja młodsza siostra schudla 30 kg w ciągu 5 miesięcy jest cieniem czlowieka, jak sie na niapatrzy to sie płakać chce, same kosci. Jak ja przytulisz, to sie wydaje,że się złamie w pół. Najgorsze jest to, że nie pozwala sobie pomóc, czlowiek jest przy tej chorobie bezsilny. Żadna prośba, groźba, próba straszenia, nic nie pomaga. Nie dociera do niej, ze jak nie zacznie jeść to umrze. mówię wam, istny koszmar. nie zgadza się na lekarza, na leczenie. Do niedawna potrafiła jeździć po 4h na rowerze treningowym, do tego 2h aerobiku. Teraz juz nie ma siły. Zrezygnowała z przjaciół, odizolowała się, wstydziła sie rozebrać w wakacje do kostiumu kompielowego, bo się na nią każdy patrzył z litością. jak sie czlowiek temu przygląda, to zaraz akceptuje swoje ciało, nawet jakby miało 10kg nadwagi. wszystko lepsze od tego. Dlatego Oczekująca zdaję sobie sprawę co przeżyłaś i dzięki Bogu w pore się obudziłaś.
                        Dlatego jestem za dietą, ale z umiarem. Więcej warzyw i owoców, słodycze w odstawkę i trochę ruchu. Poza tym teraz przy synku nie martwię się kg, bo spalanie mam świetne, a figurę dzięki niemu jak w czasach podstawówki
                        Last edited by Scaarlett; 07-01-2010, 22:56.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Oczekująca, jak znasz grupę swojej krwi, to warto sprawdzić, jakie produkty, w tym owoce i warzywa- skoro chcesz je wprowadzić do diety, możesz spokojnie jeść i które Ci szkodzą!!!! Ja jestem w szoku, że niektórym mogą szkodzić banany czy pomarańcze, a jednak wiem, że to prawda...
                          Uciekam spać, bo jutro będę snuć się po szkole jak nieżywa
                          Buziole!
                          Trzymam kciuki oczywiście za powodzenie
                          Ja nie wiem jeszcze ile chcę zrzucić, ale muszę troszkę zrzucić tu i tam przed latem hahahahaha

                          Edzia come back!!!!!!!!!!!!!!! TĘSKNIMY!!!!!!!
                          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                            Więcej warzyw i owoców, słodycze w odstawkę i trochę ruchu.

                            DOKŁADNIE POPIERAM
                            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                            Skomentuj


                              Scaarlet wiem ze swojego doswiadczenia ze im wiecej ludzi ci mówi ze masz jesc to jest to gorsze i bardziej sie zapierasz i nie jesz.Tu wazna jest rozmowa i zrozumienie,bez romowy o tym a ona sama sie otworzy zobaczysz-mosi czuc ze ci na niej zalezy i ze jest dla ciebie bardzo wazna.Jezeli ona chce miec kiedys dzieci to po prostu podaj jej mój przykład kochana na mnie to podziałało-a dodam ze nic innego nigdy nawet mój m nie daław sobie zemna rady.

                              Kaathrinko moze faktycznie spróboje tej diety.Słyszałam o niej i ze własnie dla kazdej grupy krwi jest co innego.Wiem ze so nawet gabinety specjalistyczne ze oddajesz krew i oni ja dokładnie badaja a potem daja ci liste rzeczy które mozesz jesc a których ci nie wolno. Buzka


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                rozmawiałam, nie raz i nie dwa.. jak grochem o ścianę. O dzieciach wspomniałam, aż się pobeczałam. Bo jak sobie wyobraziłam, ze przez swoją głupotę, ja nigdy nie miałabym mieć Piotrusia, to od razu łzy mi pociekły po polikach. Nic to nie dało. Powiedziała, że nie chce mieć dzieci i męża. Pomyślałam sobie tylko: "Oj młoda, co ty wiesz". Zapragnie mieć dzieci jak już będzie za późno. Wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X