Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Oczekująca nie myśl negatywnie,bo to żle wpłynie na twoją psychikę....wiem ,że łatwo mi powiedzieć....ale przytulam cię mocno do serduszka...
    Ja wierzę w to co nie możliwe.....może zmień lekarza i zrób jeszcze raz badania...lekarze też się mylą to są tylko ludzie.....

    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Maluszek a ty który masz dzień cyklu....??????

      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

      Skomentuj


        Kaathrina moja @ też dobiega końca Więc cykl faktycznie podobny Mój organizm trochę powariował ostatnio i właściwie to zastanawiam się czy @ zaczęła się w niedzielę czy w poniedziałek. Wogóle jakoś tak dziwnie. Z jednej strony @ się kończy a z drugiej brzuch mnie boli jak przed. To pewnie skutki uboczne po tym zapaleniu pęcherza.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ejonczyk pracuję nad kompem, ale nie mam na to wpływu, takie terminy w serwisach po świętach oszaleć idzie cały dzień bez was. A co do bólu krzyża, to miałam go w ciąży.
          Oczekująca nosio do góry! nie wolno się załamywać i myslec negatywnie, tak samo jak się nakręcać. Mnie przed świętami lekarz doradził działać, a nie myśleć, bo sie tak zablokuję, ze nici z dzidzi będą. Będzie dobrze, młodziutka jesteś masz czas, a dzidzia na pewno się pojawi, aż sie zdziwisz.
          Gizelka super by ci się udało z tą pracą, trzymam kciuki, żeby było tak jak zechcesz.

          Ja czuję się fatalnie, nie wiem czy to po tych lekach. Cały dzień mi niedobrze, mam mega zawroty głowy, obolałe piersi, zupełnie jak w ciąży. Muszę wytrzymac jeszcze kilka dni z testowaniem, bo i tak nic nie wyjdzie.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej Ja mam trochę dziwnie, tak jak Carin, mam 4 mies córkę, a znów pragnę dziecka. U mnie akurat wszystko w porzo pod wzgledem zdrowia, robiłam badania rutynowe, włąśnie dziś odebrałam ostatni wynik(kontrole, cytologie, krew) wszystko perfekt, ale i tak trochę dziś byłam zawiedziona, bo... zrobiliśmy dwa razy bez zabezpieczenia, no i myślałam, że już jestem, a dziś miesiączka mi przyszła i jakoś się zasmuciłam, bo chcę małą różnicę wieku między dziećmi, a po drugie potem mi tej odwagi i zapału ubędzie, więc wolę działać póki jestem młoda(od początku nie chciałam, żeby córka była jedynaczką, ja jestem i bardzo niefajnie).










            Skomentuj


              Dziekuje dziewczyny

              Gizela moj lekarz jest akurat bardzo dobry-do tego nie mam watpliwosci.A badania robiłam w laboratorium.On je tylko odczytała i ja tez trocho po necie chodziłam takze wiem ze nie sa dobre niestety.No i leczenie farmakologiczne tu niesety nie pomaga

              Scaarlet kochana wiem ze musze byc pozytywna ale po prawie trzech latach to juz ciezko niestety Mysle tzn staram sie myslec pozytywnie no ale niestety cizgle cos wyskoczy a teraz jak sie jeszcze o tym dowiedziałam to mnie rozwaliło.Z tego co wiem to chodzi tu oto ze moje jajeczka sie koncza niestety albo nie sa w pełni dojrzałe i zdolne do zapłonienia.Lekarka powiedziała mi ze reszte mi powie na wizycie a to dopiero za 2 tygodnie.Po prostu nie kiedy mysle ze lepiej jus sie z tym pogodzic a nie łudzic cały czas.Przepraszam za moje smutki dziewczyny.

              dziewczyny kochane zycze jak najwiecej fasoleczek w tym miesiacu buziaczki


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Laurunia....nie smuć się....zobaczysz...niedługo przywitasz maleństwo w swoim łonie-zresztą wierzę,że my też...
                Brzusio dalej mnie boli jak przed @ i wiecie co żle obliczyłam dziś mam 32 dc....a mam zawsze 28-30dni@-ale nie nakręcam się,bo boje się że znów będzie boleć....

                mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oczekująca przytulam do serduszka...wiem ,że rzeczywistość jest bolesna czasami,ale zdarzają się cuda.....a może in vitro???????,albo spróbować przez tabletki,które pomogą dojrzeć jajeczkom.....Oczekująca a ile masz lat?-przepraszam,że pytam....ale nie pamiętam.....

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Życzę dobrej nocki....pa....

                    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      oczekujaca, a ja wierze w cuda, rozumiem Cie doskonale, sama czasem nie moge kilka dni czekac, a co dopiero lata, podziwiam za cierpliwosc! przytulam mocno do serca










                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Oczekująca moj dobry duszkuNie myśl tak.Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona.Nie jednej kobiecie mówiono że nie będzie mieć swojego szczęścia a jednak maTulę cię do mojego serduszka aniołkuBądź dzielna i nie trać nadziei!Jestem z Tobą sercem i myślami i mam nadzieję że znajdziesz w sobie siłę do walki.
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Popieram dziewczynki, nie wolno sie poddawać absolutnie! choć wiem, że czasem jest tak źle, że każda z nas ma czarne myśli. Wierzę, że nasze czekanie zostanie wynagrodzone, a maciżyństwo będzie jeszcze piekniejsze
                          Dziewczyny pragnące drugiego dzidziusia bardzo szybko, podziwiam was, jesteście wielkie i na pewno macie w sobie duzo siły i miłości żeby sprostać zadaniu. Nic więcej się nie liczy. Do dzieła Kochane

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Oczekująca absolutnie zabraniam Ci takiego myślenia!!! Bo dostaniesz ode mnie pstyczka w nosek! nununu
                            A tak poważnie, to życie płata różne figle i niekoniecznie tylko te przykre, więc uszy do góry i kochana więcej wiary!!!!!!!!!!
                            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                            Skomentuj


                              Dziekuje wam kochane moje:*********************************

                              Tabletek na to nie ma a i stymulacja nie pomaga niestety przy tym bardzo czesto.
                              Ale nie wiem o co tu chodzi bo owulacje mam co miesiac bo ja czuje i wogole jak testy robie to zawsze wychodzi-takze sama nie wiem.
                              Invitro niewchodzi w gre.Bo jak wiemy daje ono tylko ok 60% skutecznosci, a jest bardzo drogie.Szegolnie leki do niego. Zobacze co mi lekarka na wizycie powie i jak ona to widzi.Zobaczymy-ale tak jak mowi zastanawiam sie nad zrezygnowaniem z leczenia bo to mnie juz wykacza.I po prostu poddac sie losowi-co ma byc to bedzie

                              Gizela mam prawie 25 lata.Wiem ze napiszesz ze młoda jestem i mam sie nie przejmowac ale to juz swoj czas trwa a teraz jeszcze sie dowiedziałam ze hormony mi sie wyczerpuja i to w takim wieku,No ale dosyc juz o tym.

                              Przestaje juz o tym myslec no bo nie chce tego pstryczka od kaatriny dostac


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                I tak trzymać oczekująca
                                Last edited by ejonczyk1801; 06-01-2010, 22:02.
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X