Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej dziewczynki ,dziś jakoś nie mogę skupić się w pracy.

    Carin widzę że masz duży pokład miłości w sobie a dzieci razem się lepiej chowają,popieram działaj.

    Angel ja mam takie kłucia w boku,piersi nabrzmiałe,apetyt a wczoraj miałam zachciankę na pizzę s sosem czosnkowym ,chodziła za mną od rana hahaha no i zamówiliśmy,mam dopiero 18dc i testowanie to chyba za szybko

    Edzia trzymam kciuki w pracy ,będzie ok tylko uwierz w siebie!!

    Maluszek
    jak się cieszę ,zobaczyć okruszka ,aż łezka się kroi !!!!!!

    Scarlett
    no to po owulce ,super,teraz tylko czekamy a czas się ciągnie jak guma z majtek hahhahaha!!!!!!

    Ana
    ja dzisiaj kupię ten test i poczekam ale jak sądziesz zw którym dniu cyklu coś może pokazać bo tych informacji jest mnóstwo ale tylko od was są wiarygodne i prawdziewe !

    Buziaczki dla wszystkich staraczek których nie wymieniłam a są z nami jest nas tak już dużo fajowo że nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich ale jestem z Wami wszystkimi.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam dziewczyny....nie zaponiałam o was,czytam was ale brak mi sił by coś skrobnąć...pracy nie mam i to mnie martwi...chcę wyjechać jako opiekunka,bo potrzebujemy pieniędzy,ale też na razie nie ma pracy....
      Z jednej pensji nie da sie wyżyć....nawet mój mąż się rozgląda za pracą za zagranicą....
      przez te stresy to chyba @ się przesunęła.-na wczoraj miałam termin i dalej cisza....objawy mam jak przed @ więc się nie nastawiam. A testu nie zrobię bo nie mam na to kasy a kosztuje ok.10zł. W tym momencie niestety nie kupię....przykro mi ale co mam zrobić...pozostało mi czekanie....przepraszam ,że piszę o swoich problemach ale ciut mi lżej......

      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Cześć dziewczynki,
        Ana- miło że pytasz u mnie ok, wczoraj miałam miły wieczór z moim m i ogladaliśmy film a potem przytulanka były, w tym miesiącu nie kupiłam test owul,więc tak naprawde do konca nie wiem kiedy ją mam, obstawiam dziś lub jutro.Szkoda że tak długo musze czekać az się wszystko wyjaśni.
        Ada, Dotka-gratuluje Wam umowy o prace.
        Carin- ja mysle że 2 lata to fajna róznica wieku,miedzy mna a moją siostra są 2 lata rożnicy i zawsze miałyśmy dobry kontakt
        Maluszku- napisz jak wrażenia po wizycie u lekarza.Buziaki


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Gizelka witam Cię ,dobrze że jesteś!

          Pisz ,pisz co czujesz,po to my tu jesteśmy kochana.A objawy miesiączkowe bardzo przypominają ciążowe więc nigdy nic nie wiadomo. Co do pracy to rynek dopiero się rozkręca bo początek roku,głowa do góry .Popytaj jeszcze w kraju i roznieś swoje CV /czym więcej tym lepiej/a w między czasie czytaj oferty.pozdrawiam i całuję papa

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Gizelko-przykro mi ,ale wiesz może trzeba troche poczekać na prace, ja długo szukałam pracy i tez miałam dosyć , a teraz pracuje już 4 rok.Trzymaj się kochana i pisz, jesteśmy tu po to żeby się wspierać.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez gizela79 Pokaż wiadomość
              Witam dziewczyny....nie zaponiałam o was,czytam was ale brak mi sił by coś skrobnąć...pracy nie mam i to mnie martwi...chcę wyjechać jako opiekunka,bo potrzebujemy pieniędzy,ale też na razie nie ma pracy....
              Z jednej pensji nie da sie wyżyć....nawet mój mąż się rozgląda za pracą za zagranicą....
              przez te stresy to chyba @ się przesunęła.-na wczoraj miałam termin i dalej cisza....objawy mam jak przed @ więc się nie nastawiam. A testu nie zrobię bo nie mam na to kasy a kosztuje ok.10zł. W tym momencie niestety nie kupię....przykro mi ale co mam zrobić...pozostało mi czekanie....przepraszam ,że piszę o swoich problemach ale ciut mi lżej......
              Gizelko @ faktycznie może przesuwać się ze stresu, ale nigdy nic nie wiadomo. A jeśli chodzi o prace jako opiekunka może zarejestruj się tutaj? niania.pl

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dziewczyny,dzięki....
                Carin też dziękuję ale ja jeżdziłam jako opiekunka osób starszych i tylko na Niemcy.....czekam i szukam...już tyle CV wysłałam...i wysyłam...
                A muszę wyjechać bo inaczej będziemy w długach....

                mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Gizelko spokojnie nie stresuj się tak bo się ci jeszcze cykl rozreguluje, a nerwy tu nic nie pomogą. Zaczął się dopiero nowy rok, trzeba mieć nadzieję, a nóż zadzwoni jakiś pracodawca wnet...

                  Kurde dziewczyny zaczyna mnie boleć brzuch jak na @, no i krwi trochę więcej, najgorsze że (.)(.) dalej bolą. Boję się że dzieje się coś niedobrego. Może to tylko @ i test pokazał dobrze że nic nie ma. Jejku ale my kobiety mamy zmartwienia... nikt nas nie zrozumie, dobrze że jesteście WY :*


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dotka, rzeczywiscie jakies dziwne objawy u Ciebie. Poczekaj, wszystko sie wyjasni. Moze @ nie przyjdzie i test sie mylil...? Albo zrob jeszcze raz test. Bedziesz wiedziec. My kobiety to mamy!! Gizela, a patrzylas na portale intenetowe: pracuj.pl, gazeta.praca.pl ? Miej nadzieje. Ja bylam tez dlugo bez pracy i wiem,ze mozna kota dostac, ale teraz mi sie umowa konczy i nie wiem, co dalej bedzie. W koncu sie uda!Agatko, to widze,ze staranka pelna geba! Tak trzymac i bedzie rodzenstwo dla Twojej slicznej corci.Bajtel, mam jakies dobre przeczucia... Bobo test strumieniowy jest najczulszy. Mozesz sprobowac zrobic teraz, ale za 5 dni bylby wiarogodniejszy. 18dc to jeszcze wczesnie i moze nie wykazac... Ale beta juz pokaze ciaze! To moze idz na krew? Trzymam kciuki i jestem dobrej mysli! Szkoda,ze w stosunku do siebie nie jestem dobrej. Dzis mi sie nawet do pracy nie chcialo isc. Zadnych objawow na ciaze, wiec pewnie nic nie wyszlo! Kupie moze test i zrobie. Dzis 26dc. Ale to tak boli, jak znowu 1 krecha. Chyba zaczne palic... Wiem,ze to tylko pozorne uspokojenie, ale jest mi lepiej. Juz prawie 4 lata nie pale,ale ciagnie mnie. Zreszta ciazy i tak nie ma, to co mi tam. Mysle juz,ze na pewno cos jest ze mna lub z moim m nie tak i to mnie tak doluje!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ana widzę że teraz Ciebie dopadają depresyjne myśli. Spokojnie, papierosów zabraniam szkoda Twojego zdrowia kochana, a z umową w pracy pewnie też będzie OK i przedłużą Tobie tak jak mi i Adzie.

                      Mnie brzuch przestał boleć, ale mam jakoś dużo śluzu z krwią :/ nie wiem co to, wkurzam się bo albo-albo, albo okres @ normalny, albo nie ma i ciąża a tu jakieś takie dziwadła po środku mam ehh


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej Ana tak beta by wykazała ale kupiłam już dwa testy sprawdzające,wyskoczyłam z pracy bo jakoś się dziś nie umiem skupić.
                        No zaczyna się gorączka przed @ okropność,chyba zwariuję ,muszę wyluzować koniecznie. Test zrobię ale za parę dni jak mówisz ,bo teraz to wcześnie jeszcze.Mam kupione bobo test ale płytkowy a on ma 25 czułości tylko.
                        Tak okropność jak się widzi 1 krechę ja mam te wszystkie krechy przed oczami i dlatego wolę póżniej niż wcześniej.Raz nawet test mi nic nie wykazał to dopiero była jazda,no wiecie te testy to też różnie bywa.Beta jest najpewniejsza ale wolę jeszcze poczekać bo u nas w ośrodku to wszyscy się znają i pójdę dopiero jak zwykły test potwierdzi dla ginka żeby sprawdził poziom bo to ważne dla leków pózniej.

                        Ana zrób ten test ,życie czasem nas zaskakuję!buziaki

                        dotka ,dziwne objawy może teścik!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          No witam.Zrobiłam test i wyszedł negatywnie ale się nie przejmuje bo to za wcześnie może i dlatego.
                          Kochane szykuje nam się duża rodzinka fasolekSuper
                          Gizelka nie stresuj się tak kochana!Wszystko się ułoży,zobaczysz.
                          Wiecie co znowu od rana jest mi niedobrzei te piersi są duże i bolą,ale co dziwniejsze to to że mam inne sutki niż normalnie!
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Dotka to w takim razie kiedy opijamy umowę?! Objawy masz rzeczywiście dziwne. Proponuję zrobić test. I trzymam kciuki za pozytywny wynik.
                            Gizela wiem, że bez pracy jest trudno. Ale tak jak dziewczyny piszą jest początek roku, więc niedługo wszystko powinno się ruszyć. Może akurat znajdziesz coś dla siebie.
                            Ejonczyk widzę, że u Ciebie też ciążowe objawy. Może akurat się udało. Trzymam kciuki.
                            Ana palić nie wolno!!! Pomyśl sobie, jak trudno było rzucić palenie no i przede wszystkim o swoim zdrowiu i o zdrowiu fasolki która prędzej czy później będzie się w Tobie rozwijać.
                            Bajtel strasznie szybko masz objawy. Życzę Ci, żeby się udało.
                            Maluszek jak było na wizycie?
                            Agatakul dziękuję. Życzę w takim razie owocnych starań.

                            Ja testu nie muszę robić, bo od wczoraj mam @.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              i na koniec zmiany musiałam do was zajrzeć.

                              ada - objawy nie za szybko - mam krótkie cykle 27-28d i znam swój organizm na wylot ,tak objawy były i są o ciąży brak,może tym razem się uda zobaczymy/te kłucia mnie wykończą nawet schylić się nie można/

                              ejonczyk,-który masz dzień cyklu?????? przypomnij nie chce mi się szukać,a sutki masz takie spuchnięte???
                              Last edited by bajtel; 05-01-2010, 13:59.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Wiecie co sama już nie wiem co o tym myślećTak bym już chciała tego maluszka że chyba sobie wmawiam objawy!Pożyjemy zobaczymy.
                                Gosiu ja teraz to mam po tym zabiegu tak nieregularne cykle że już sama nie wiem co jest grane.Raz mam 31 dniowe znowusz później 28 i 27 i znowu 30.Tak wiec trudno mi określić który to cykl i ile mi jeszcze zostało temp mam non stop powyżej 37!To by pasowało do ciąży.Ale to powinien być 18 dc wiec to też może być dopiero owólkaNie wiem co o tym myśleć A może poprostu to jakiś wirus.Cholera wie.
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X