Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Chciałam wszystkim życzyć:
    Zdrowych, spokojnych Świąt,
    dużo miłości i radości,
    mile spędzonego czasu wśród najbliższych,
    spełnienia wszystkich marzeń,
    no i oczywiście tego jednego dla nas najważniejszego:
    życzę wszystkim fasolki!!!





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Kochana Oczekująca, wiem co to znaczy rozczarowanie i znam ten ból. Wiem, co czujesz i myślę, że żadne słowa tu nie pomogą. Jetem z tobą całym moim złamanym serduszkiem, tak mocno jak ty to genialnie robisz, stojąc przy nas i mądrze wspierając. wierzę, że w końcu i nam się ułoży. Będzie dobrze.
      Ja żeby nie myśleć rzuciłam się w wir pracy domowej. Prania, sprzątania, gotowania i pieczenia. Wywróciłam dom do góry nogami, ale co tam, ważne, że choć na chwilę mi ulżyło.
      Potwornie się czuję tak naprawdę. Ta cała huśtawka hormonów od kilku miesięcy mnie dobija. Raz ryczę nad kotletem, raz śmieję się jak jaś do sera. Raz mam mdłości, wielkie i obolałe piersi, a na drugi dzień wszystko wraca do normy. Czuję się pusta w środku. Widzę, że mąż też nie jest w stanie mi pomóc, jak łapię zawias, budzę sie po dwóch godzinach, wszystko wyprowadza mnie z równowagi. Tak samo jak ty Oczekująca chciałabym żeby mnie tak po prostu bez zbędnego gadania przytulił. Próbuję sobie wytłumaczyć, że oni tacy są, przeżywają po swojemu, co nie znaczy, że mniej od nas. Myślę, że nie chcą nam pokazywać jak są załamani, smutni i bezradni. Wiedzą, że muszą być naszym oparciem, a nie dodatkowym powodem do łez.
      Kaathrinko kuruj się, baw się dobrze i nie martw się niczym. Jak los ma ci spłatać figla to tak będzie
      Viki dbaj o siebie i o maleństwo szczęściaro!

      Wszystkim paniom życzę Spokojnych i Radosnych Świąt. Abyśmy wypoczęły i nabrały sił do dalszych zmagań i walki o nasze dzieci
      Last edited by Scaarlett; 23-12-2009, 19:48.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Scaarlet tak jak mówisz moja kochana.Oni to po prostu przezywaja po swojemu-w srodku.Dusza to w sobie.Kiedy my musimy wyzucic to z siebie. Kochana naprawde uwazam ze jestes wspaniała i naprawde bardzo silna.
        Tak jak mówisz mi mój maz tez nie jest w stanie pomóc jak doła załapie, musze sobie sama po prostu z tym poradzic.No i wy mi pomagacie duzo bo po prostu sie rozumiemy nawzajem.Kazda z nas to przezywa.Ja tez dzis latam sprzatam gotuje.Tylko zeby sie czyms zajac.No ale to co ja przezywam to pikus w porównaniu z toba słońce-wiem o tym.Buziole i badz silna kochana

        Śniegu po pachy, smacznej kiełbachy!
        Uśmiechu kupe, rózgi na dupe.
        Do niebia choinki i wędzonej szynki
        oraz Szczęśliwego wskoku do Nowego Roku Życzy Oczekujaca



        A to tak do smiechu
        "Mikołaj jeżdzi po świecie,
        Twój prezent go w dupe gniecie,
        wyrzucił go gdzieś w Bangkoku,
        dostaniesz gówno w tym roku.
        Wesołych Świąt"



        Buziole moje kochane I miłych swiat wam zycze


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          hej kochane, nie mam dostepu do neta i wchodze tak z doskoku i bede teraz na łasce tesciowej wiec pewnie weekendowo bede wpadac do was Kochane

          widze że sie dużo działo prez moja nieobecnsc ...

          SCARLETT NIE MA GORSZEGO BÓLU NIŻ, BÓL MATKI KTÓRA STRACIŁĄ SWOJE DZIECKO. JEDYNE CO MOGE TO PRZYTULIC CIE DO SERDUCHA, POCAŁOWAC W CZUŁKO I DAC CIE SIE WYPŁAKAC
          (kurcze teraz ja sie poryczałam)
          ehhh OCZEKUJACA ma racje faceci tego nie rozumieja, że czasem nie trzeba nic móic wystarczy przytulic, pogłaskac pocałowac i dac sie wypłąkac - to oczyszcza, a zrozumienie ukochanego dodaje siły do walki...
          Oczekujaca mnie tez @ nawiedziła, no ale ja to szans nie mam do lutego na zaciazenie wiec całkiem to olewam...

          VIKUŚ kochanie jak miło, ze wpadłąś - DBAJ O SIEBIE KONIECZNIE!!! :*****

          PODOLEC my jestesmy tutaj jak rodzina, każdy moze pisac co uważa, ale w takich okolicznościach nalezy byc delikatnym, a ty wlasłąś z buciorami i krytyka - nie rozumiem tego tym bardziej, że piszesz, że tez poroniłaś wiec znasz ten ból, a tu taki tekst do Naszej SCARLETT rózga i to wielka od Mikołaja, a od Edzi druga tak nie można!!!!
          Forum to jest po to aby pisac o swoich emocjach radzic sie i wspierac, a nie w chwilach gdy sie życie wali kopac leżącego !

          ŻYCZE WAM SPOKOJU DUCHA I DYSTANSU, CIEPŁA MIŁOŚCI I ZROZUMIENIA, ALE PRZEDE WSZYSTKIM ABY POJAWIŁY SIE NASZE KURCZACZKI NA WIELKANOC


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witajcie Dziewczynki bardzo świątecznie!
            Mam nadzieję, że odpoczywacie w gronie rodziny.
            U nas wigilia minęła dość miło pomimo naszych zmartwień. Wynagrodził wszystko uśmiech i radość synka na widok mnóstwa prezentów. Dziecko wręcz oszalało, a my mieliśmy spokój do późnego wieczora. potem była histeria, bo nie chciał się rozstać z nowymi zabawkami i iść spać. Zasnął jednak szybko skonany. Dziś od rana również cudnie się bawi
            Nasze żołądki przeżyły dwie wigilie, a dzisiaj wybieramy się do moich rodziców na obiadek. więc świąt ciąg dalszy.
            Buziaki Słoneczka, bawcie się dobrze!

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              u mnie na razie spokojnie sobie świetka płyna, ale od dzis sie zacznie goscinny szał... no ale chociaz człowiek nie bedzie miał czasu na myslenie
              Piekne życzenia od wszytkich "życze ci syna albo córki" piekne ,ale cieżkie do przetrawienia, budzą bardzo silne emocje we mnie i nie obyło sie bez łez... Choc skrycie w tajemnicy przed wszytkimi, łzy mi popłyneły na pasterce jak uszłyszłam o Dziecinie, wtedy wszytkie życzenia od bliskich przeleciały mi przez głowe i łzy same pociekły, a w sercu pustka i ból - wielki ścisk...
              To chyba najgorsze świeta jakie miałam, bo przeprowadziliśmy sie na swoje mieszkanko i tak tam pusto i tak mi ciezko, gdyby była dzidzia było by zupełnie inaczej .................

              SCARLETT ty bidulko moja też masz ta pustke w sercu, choc Twoj ból pewnie jest wiekszy, ale najważniejsze że synalek zdrowy i sie cieszył - bo uśmiech dziecka to najpiekniejsza rzecz na świecie!!!!

              pozdrawiam,
              spokojnych i miłych świat

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Wesołych Świąt dziewczynki :* Żeby jak najszybciej wyszły fasoleczki, spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia, pomyślności!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam w ten świąteczny wieczórU mnie święta superJeszcze ciąg dalszy jutroOdwiedza nas goście z włoch.Nie miałam bardzo czasu i możliwości odezwać się do was.Mam nadzieję że te święta miną wam spokojnie i rodzinnieScarlet kochana jak ty się czujesz?Wiem że boli ale czas leczy rany!Jestem z Tobą!Pozdrowionka i buzki dla wszystkich:*
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Na szczęście koniec świąt i obżarstwa. Dzisiaj odbębniliśmy obiad u teściów i miły spacer po Krakowie. Jutro już odpoczywamy u siebie w domku.
                    Ejonczyk dziękuję za pamięć.Czuję się lepiej. I fizycznie i psychicznie. Święta zrobiły swoje. Mąż w domu, ma dla mnie czas na rozpieszczanie, a razem zawsze raźniej. Odetchnęłam psychicznie i szykuję się do rozpoczęcia brania duphastonu pod koniec przyszłego tygodnia.
                    Fakt, czas leczy rany, staram się myśleć o przyszłości i cieszyć się tym co już mam, wszystko inne prędzej czy później i tak sobie wymarzę. nie ukrywam, że boję się straaaaasznie jak to będzie, ale mam was i wiem, że pomożecie w każdym momencie.
                    Całuję was mocno moje dziewczynki!
                    3majcie się cieplutko

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Staranka rozpoczęte po raz kolejny -do skutku!!

                      Cześć dziewczynki w ten poświąteczny czas ,święta i już po świętach,obżarstwa koniec !!
                      Atmosfera świąt ,choinka itp. sprzyjała rozmyślaniu i tak rozpoczęliśmy etap w naszym życiu z wiarą i siłą,że nowy rok przyniesie nam upragnioną,wymarzoną dziecinkę czego i wam życzę.
                      Dużo ludzi przewinęło się przez nasz dom ale to na szczęście mówią, teraz nastał czas refleksji i spokoju,odpoczynku w domku po świętach będę do Was zaglądać bo się bardzo z tęskniłam za Wami kobietkami i dobrze mi z Wamimiłej poświątecznej niedzieli Wam życzę papapa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam dziewczyny,i już po swiętach-nawet nie złożyłam wam życzeń...ale w duchu łączyłam się z wami....
                        Ale życzę wam tej upragnionej fasolki....bo jak ona się znajdzie w brzuszku to wszystko inne też będzie....
                        A u nas wigilia była....było przyjemnie ale ok.22 już spałam....,zmęczenie dało górę...potem jeżdziłam po rodzince a wczoraj u nas byli nasi znajomi i siedzieliśmy do 2 w nocy...ale za to teraz siedzę cały dzień w łóżku-mam tyle jedzenia ,że nie gotuję dziś nic
                        A tak ok.4 stycznia będzie wiadomo czy się udało....testów nie będę robić....
                        A po za tym znów jadę do pracy do Niemczech bo u nas ciężko...i tak już żyjemy na debecie....jutro będę załatwiać sobie pracę....

                        dobrego dzionka...

                        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Powodzenia gizelka,z tą pracą i fasoleczką no wiesz!!
                          czasem trzeba wybrać,co zrobisz jak dostaniesz największy prezent na nowy rok???????? życzę trafnych wyborów i dziecinki w prezencie

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                            Powodzenia gizelka,z tą pracą i fasoleczką no wiesz!!
                            czasem trzeba wybrać,co zrobisz jak dostaniesz największy prezent na nowy rok???????? życzę trafnych wyborów i dziecinki w prezencie
                            Co zrobię napewno będę najszczęśliwsza...ale też muszę zarobić na życie....bo z jednej pensji nie damy radę....będę się starała oszczędzać....

                            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                            Skomentuj


                              Witam po świętach!
                              Jak to dobrze wrócić do domku Mam nadzieję, że wszystkie jesteście wypoczęte, żeby z nowymi siłami zacząć staranka No i życzę wszystkim, żeby na efekty nie trzeba było długo czekać





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                cześć dziewczynki
                                Dostałam z m najlepszy prezent pod choinkę 22 grudnia robiłam test i pokazały się 2 kreseczki. Następnego dnia pobiegłam na badanie krwi i bylo 922 Tak więc nowy rok powitamy w trójkę. Bardzo sięcieszę - mam nadzieję że was pozarażam.
                                Buzki kochane,trzymam za was kciuki


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X