Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam dziewczynki Ależ jestem padnięta... Nowy Rok w pracy też teraz nie będę się nudzić. Strasznie dużo roboty. Nie miałam nawet czasu Wam odpisać, tylko poczytałam troszkę.
    Agatko, Maluszku na pewno dam znać jak zrobię teścik. Racja jeszcze nie teraz. Poczekam pare dni. Póki co dziś chyba zakupię lub jutro test, niech leży hehe.
    Bajtel fajnie że nam schodzą się dni. Powiedz kiedy Ty masz zamiar się testować?
    Dotka może testy jeszcze nie wykrywają? Mnie piersi bolą jak diabli, po @ nie przestały teraz to normalnie jakbym szpilki jakieś miała...do tego brzuch boli jakbym miała @ dostać już od ładnych paru dni łoo co ja mówię z 2 tygodnie już tylko teraz coraz bardziej. I do tego ciągle bym coś jadła... najlepiej słone... a po tym słodkie... zjem i za chwilę głód czuję. I miewam zgagę i takie jakby nudności
    Ejonczyk daj znać jak test! mam nadzieję, że pozytyw heh objawy mam podobne do Twoich...
    Ana słońce nie nastawiaj się źle... lepiej nic nie myśleć i mieć niespodziankę mam nadzieję że udało nam się wszystkim!
    Ada gratuluję umowy o pracę.
    Carin a może udaj się na spontan? Co wyjdzie to wyjdzie widocznie tak ma być? Jeśli uważasz, że podołasz zadaniu nie widzę przeciwskazań, chociaż z drugiej strony masz malutką kruszynkę i może warto byłoby poczekać aż podrośnie.
    A Scaarlett gdzieś nam wsiąkła

    Buziaki słoneczka


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      hej dziewczynki moje kochane! Przepraszam, że sie nie oddzywam, ale siła wyższa. Padł mi dysk i kiszka, może go naprawią za tydzień. Dopadłam laptopa męża, ale to tylko teraz wieczorkiem.
      Tak mi tęskno bez was, nie jestem w stanie doczytac wszystkiego, tyle naskrobałyście.
      U mnie po sylwku wszyscy jestesmy przeziębieni, ale zabawa pierwsza klasa była. nie będę opisywać ze szczególami, ale sylwek nam się super u dał. Z synkiem lepiej kończymy walkę z katarem, ja na dzien dzisiejszy też czuję sie lepiej. Taki jest efekt kiedy % biora górę nad rozumem
      Upragniona owulka w tym miesiąciu też była,potwierdziłam ja testami,a teraz staram się czekać spokojnie na wyniki. Zaczęłam brać dupaston, zobaczymy,co się wskóra.
      Całuję wszystkie moje dziewczynki bardzo mocno. myślami i serduszkiem jestem z Wami i zyczę sobie za tydzień, jak juz napewno będę miała kompa usłyszec sama dobre wiadomości!

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Carin ja myślę, że różnica wieku byłaby idealna Pisałaś niedawno, że będziecie się starać o drugie, jak zamieszkacie w swoim mieszkanku. Czyżby się szykowała jakaś zmiana?

        Angel dziękuję
        Last edited by ada84; 04-01-2010, 19:04.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
          Carin ja myślę, że różnica wieku byłaby idealna Pisałaś niedawno, że będziecie się starać o drugie, jak zamieszkacie w swoim mieszkanku. Czyżby się szykowała jakaś zmiana?
          Najprawdopodobniej od wiosny mój M będzie pracował w firmie mojego ojca. Z zarobkami około 4-5tys. nie było by problemu ze znalezieniem mieszkania!

          Skomentuj


            Carin bardzo się cieszę, że wszystko zaczyna Wam się układać!





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Angel, dzieki kochana! Co bedzie, to bedzie... Jednak taka bylabym szczesliwa!! Poczekam tych pare dni. Bajtel, jak ja Cie rozumiem z tym testowaniem-tez sie boje robic, bo potem dramat-znowu 1 krecha. Ale moze warto...? Angel, Ty masz typowe objawy ciazowe Ktory masz dzien cyklu?? Na takie objawy, to chyba bym sie nie bala testowac Edzia, nie mozesz tak funkcjonowac! Co to za praca, jak doprowadza Cie do takiej nerwicy?? Pogadaj jeszcze raz z szefowa albo skorzystaj z rady Bajtela, bo dobrze mowi! Nie mozesz tak sie stresowac, bo to wplywa na Twoj organizm A moze po prostu kopnij w d:***** ta brygadzistke, to sie od razu za robote wezmie! Tule Cie mocno. Scarlet, wypoczywaj i kuruj sie. Jak bierzesz duphaston, to bedzie ok.On pomaga w zagniezdzeniu zarodka. Carin, roznica wieku, jak dla mnie, idealna! Jesli chcesz i jestes gotowa na 2 dzidzie, to dawaj! Sama bym chciala, by moje dzieci mialy taka roznice wieku. No w porywach do 4 Ejonczyk jak testowanie?????? Agatko co u Ciebie?? Maluszek jak sie czujesz?? Buzka dla wszystkich:****

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                aaaaaa Ada, gratulacje!! Umowa o prace na czas nieokreslony-to jest COS

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Cześć dziewczyny
                  Ana 2081 czuję się dobrze. Dzisiaj moj 44 dc.Jutro lece do ginka,na razie do tej co chodzilam a potem poszukam kogos z polecenia. mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Objawy jakie mialam to bol brzucha jak na okres a teraz piersi jak kamienie z widocznymi żyłkami.
                  Moze jestem bardziej zmeczona ale poza tym wszystko ok. Ciekawe czy jak mi da skierowanie na USG to czy bedzie cos widać ??


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Maluszek powinno być widać kropeczkę A bolało Cię w dole brzucha?? Ale fajnie, jutro lekarz potwierdzi dzidziusia! Mnie pobolewa w dole brzucha i krzyż troche.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      mialam przed planowaną miesiączką bóle w dole brzucha - a raczej zaczynal boleć w pierszym dniu @. A ok 19-20dc miałam kłócia w podbrzuszu jakby mi szpilki ktos wbijał. Nie wiem czy jutro USG bedzie bo ta lekarka nie ma u siebie sprzętu a wykonywane jest to badanie w innym pokoju.jak bedzie wolne to moze mi zrobią- zobaczymy.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dzieki za informacje. Jak bedziesz miala USG, to napisz, co tam zobaczyłaś

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ana wychodzi na to że to byłby 18sty dc. czyli niby jeszcze chyba dni płodne? Kurde nie wiem nawet kiedy owulka wypada i dni. mogę sie tylko domyślać. Raz cykl miałam 29 dni a raz 32. Zadziwiona byłam tym, że @ nie była taka dokuczliwa. Nie bolał brzuch prawie wcale... jakoś szybko się skończyła... i nie było już po tym wielkim krwawieniu tego brązowego śluzu. Przetestowałabym się... kurcze ale boję się i naprawdę piersi mam jak szpilki...


                          Skomentuj


                            Ana dzięki!
                            Angel Twoje objawy są typowo ciążowe. Ja bym zrobiła test. A to krwawienie to może wcale nie była @.
                            Maluszek daj znać co Ci lekarz powiedział no i czy miałaś USG.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Angel, objawy masz typowo ciazowe. To moglo byc palmienie z tego co opisujesz, a nie krwawienie miesiaczkowe. Test albo beta wyjasnilyby. W sumie i tak woz lub przewoz... Trzymam kciuki Angel, by to byla ciaza i upragniona dzidzia!!

                              Skomentuj


                                Cześć Dziewczynki :*

                                U mnie dziwne to wszystko, piersi nie zmalały, bolą jakby trochę mniej, plamienie dalej jest a nawet jakby trochę bardziej obfite, nie wiem czy to jakieś przesunięcie @ czy co :/ Chyba dziś zakupię test i zrobię jutro dla świętego spokoju.

                                Ada Tobie też gratuluję umowy to możemy oblać nasz sukces sytuacje rzeczywiście masz podobną - zrób test w końcu to nie majątek a będziesz już coś wiedzieć
                                Carin ja też uważam że jeśli sądzisz że podołasz sytuacji, to nie ma na co czekać tylko działać
                                Angel ja bym testowała, nie ma na co czekać
                                Edzia zobaczysz może będzie OK dziś już w robocie, trzymamy kciuki żeby atmosfera była OK, daj znać jak wrócisz jak było
                                Scarlet wystraszyłaś nas tą swoją nieobecnością, ale dobrze że wszystko OK u Ciebie, oby już coś kiełkowało
                                Maluszek może zobaczysz już małe serduszko, to musi być przeżycie ...
                                Całuski dla całej reszty naszej familii staraczkowej :*


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X