Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Scarlet tak mi przykro,ale czytając twoje posty czuję ,że jesteś silną kobietą....przytulam cię mocno jak tylko potrafię....

    A ja tak póżno bo piekę ciasta-serniczki.....ale zaraz zmykam spać....

    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Też miałam samoistne poronienia i mimo to lekarz kazał mi odczekać,(poronienia miałam w ok5tygodniu),więc ktoś tu się jednak mylił.A co do czytania to trochę tu stron przeczytałam.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Oczekująca zgadzam się z tobą.

        Podolec ja też miałam poronienie samoistne bez zabiegu i lekarz kazał mi od razu się starać nie czekać " mówił że jeżeli endometrium jest OK to nie czekamy",widocznie u scarlett jest tak samo.

        Myślę że nie ma tu pomyłki bo każdy przypadek jest inny i diagnoza jest inna .
        Dziewczyno mu się tu wspieramy bo jesteśmy wielką rodzinką i po to tu jesteśmy!!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ja uważam,że te Kobitki które tu piszą na tym wątku to raczej pewne są tego co robią,a z racji że jest wielka chęć posiadania dzidziusia,ich działania są na pewno przemyslane i skonsultowane z lekarzami,wiec zbedne są jakieś uwagi,skoro tutaj trzeba się wspierac i sobie pomagac

          Scarlett przykro mi, następnym razem się uda

          my już od 5h jesteśmy w Krk,całą noc jechaliśmy,ale na szczęscie podróż nam minęła super,moja córa dzielnie wytrzymała 13h jazdy...a stresowałam się bardzo wczoraj tym wyjazdem

          milego dnia
          FROCH

          Skomentuj


            Ja w pracy kawkę właśnie sobie popijam i podczytuję co u Was nowego. Na szczęście to już ostatni dzień, wiem też że umowę o pracę mi przedłużą więc święta mam spokojne.

            Kochane moje staraczki życzę Wam wszystkiego co najlepsze, niech te święta odmienią nas, żebyśmy spoglądały pogodniej na otaczający nas świat i ludzi, niech zrodzi się w nas nadzieja i wiara że mimo tych niepowodzeń i porażek które przeżywamy, już wnet zaświeci dla nas słoneczko i wszystko się ułoży. Ponoć w życiu jest czas na radości i smutki i kiedy po tych ostatnich uśmiecha się do nas los to bardziej to doceniamy.

            Całuję Was mocno - trzymajcie się cieplutko w te święta. Jemy do oporu, żadna z nas nie liczy kalorii, a co tam raz się żyje


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Drogie Staraczki, w te Swięta życzę Wam zdrówka, pogody ducha, radości i miłości, która daje nadzieję i podtrzymuje na duchu. Niech te Swięta będą rodzinne, a w Nowy Rok wkroczmy w lepszy etap naszego życia, którym jedynym, upragnionym celem jest dzidzia. Niech się spełni to marzenie!
              Buziaki!

              PS Będę dopiero po Nowym Roku, bo wyjeżdżam i nie będę miała dostępu do neta. Chyba,że coś dorwę

              Skomentuj


                Czesc dziewczyny.

                U mnie kapa-rycze od samego rana bo jak tylko wstałam to poczułam ze cos jest nie tak. @ Przyszła 4 dni wczesniej po to chyba zeby mi udowodnic ze dzidzi nie bedzie i nie mam nawet o tym co marzyc.
                Normalnie nie umiem sie pozbierac,pisze to i rycze-dobrze ze m nie ma w domu bo niechce go dołowac.Tylko nie rozumiem skad miałam te wszystkie objawy? Mysle ze mój organizm płata mi figle.Dostałam zaj..... prezent na swieta-@ o 4 dni za szybko szlak by to trafił.
                Przepraszam ze wam marudze ale musiałm sie wygadac.Buziole



                Podolec widac ze nie czytasz za uwaznie skoro tego nie wiedziłas.
                Zreszta nie chce mi sie o tym juz rozmawiac


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Oczekująca główka i nosek do góry, wiem że to boli, ale Kochana trzeba we wszystkim doszukiwać się dobrych stron mimo iż wydaje się beznadziejnie. Przynajmniej w Sylwka będziesz mieć spokój bez @ i potańczysz co sił w nogach, no i bedziesz się powoli zbliżać do owulki a wtedy kto wie
                  Całuję mocno i nie zamartwiaj się, w święta nie wolno się smucić :*:*


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć dziewczyny
                    Mimo że już tu nie piszętak czesto, to czytam was nadl, Scaarlett bardzo mi przykro, ale jesteś silną kobietą i mądrą i wierzę że uda ci się

                    Dziewczyny chce wam napisać, że wiem jak to jest czekać co miesiąc, ale wiem też że marzenia się sapełniają. Mi bardzo pomogła (może to banalne) ale wiara. Zaczęłam czytać listy i myśli Jana PawłaII i odnalazłam spokój, wiem że nie wszystkie pewne jesteście wierzące, chciałam wam tylko napisać, że musicie odnaleść w sobie spokój i nadzieję i tego wam właśnie życze z okazji zbliżających się Świąt, wypocznijci myślcie pozytywnie a w końcu zdarzy się mały wielki CUD

                    Dużo uśmiechu całuje

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Oczekująca, wiem, co czujesz-mnie tez organizm dawal znaki ostatnio... Najgorsze jest to,kiedy juz myslisz,ze coś tam jest... Kochana, doczekasz sie, zobaczysz! Musisz w to wierzyc-tak, jak do tej pory! I tak jak mowi Dotka, po sylwku sie odprezysz i zaczniecie dzialac. Glowka do gory! A tymczasem ida Swieta i popatrz na choineczke, mowiąc sobie,że za rok kolo niej będzie stało łóżeczko, a w nim śliczny, zdrowy BOBASEK Tego Ci zycze!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dzieki Viki, mysle,ze masz duzo racji. Najwazniejszy jest spokoj, choc mi on ciezko przychodzi... No i trzeba myslec pozytywnie (choc czasami ciezko). Tak cudnie,ze Ty masz swoj maly duzy CUD A jak tam?Brzuszek rosnie u Ciebie?

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Mężuś mówi że brzuszek powoli rośni, a dziewczyny co do objawów to organizm lubi płatać figle , ja gdybym nie widziala USG i mdłości to w ogóle bym chyba nie wiedziała że jestem w ciąży a jak nie byłam i czekałam z miesiąca na miesiąc wydwało mi się że mam wszystkie ojawy, dziwne. Wiem Ana2081 że o spokoj cięzko i tu nie ma złotej rady, ale polecam ciekawą książkę Potęga podświadomości, jest tam w ciekawy sposob opisane jak nasze myśli wpływaja na nasze życie i kilka rad jak zmienić negatywne myślenie. Może naprawdę pomóc polecam.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Scaarlett, bardzo mi przykro... Łączę się z Tobą w bólu i mocno tulę!
                            Podolec, brak słów, wobec Twoich postów...
                            Oczekująca,skarbie, ja też miałam w tamtm cyklu objawy typowe na ...a jednak pojawiła się @...choć jeszcze nie wszystko przesądzone, bo jak wiesz, czasem mylnie nazywana @ to krwawienie w czasie...ale nie będę Cię nakręcać, bo lepiej mile się zaskoczyć niż rozczarować...
                            I wiecie co dziewczyny:

                            Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia
                            przesyłam Wam najserdeczniejsze życzenia.
                            Niech nadchodzące święta będą dla Was
                            niezapomnianym czasem spędzonym
                            bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
                            Życzę, aby upłynęły w spokoju, radości,
                            wśród rodziny, przyjaciół i bliskich.
                            A w Nowym Roku upragnionej ISKIERECZKI...

                            Wesołych świąt...

                            Kochane, ja pojawię się tu u Was na chwileczkę dopiero w niedzielę, a potem już po Nowym Roku...bo wyjeżdżamy na narty. Mam nadzieję,że wyjazd wypali, bo ja znów choraaaaaa....brak słów...
                            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dzieki Viki, chyba ją wypożyczę Katrinko, kuruj się!

                              Skomentuj


                                Dziekuje dziewczyny za słowa otychy i wsparcie. Juz mi lepiej.Mój m po mnir pokrzyczał ze sobie cos urajam a potem rycze jak głupia cały dzien i ze mna porozmawiac nie idzie.Ja nie wiem oni tego nigdy nie zrozumia bo to sie dzieje u nas w ciele a nie u nich-chyba dlatego.Ja tylko chciałam zerby mnie przytulił i powiedział ze wszystko bedzie dobrze a le ja wiem ze on wie ze jakby to zrobił to ja bym ryczała jeszce bardziej taka juz moja natura a mój m po prostu nie nawidzi jak płacze.
                                Obiecałam sobie ze teraz nie patrze na moje ciało i mam wszystko gdzies, dopiero jak mi sie moze kiedys @ bedzie spózniac jakis tydz to zrobie test a tak to po prostu bede zyła pełnia zycia bo to nie ma sensu tak sie nastawiac a potem tak to przezywac.

                                Kaathrinko miłego wypoczynku zycze kochana.Wyzdrowiej i sie wyszalej słonce.

                                Dziewczyny kochane jestescie nie wiem co ja bym bez was zrobila.Buziole


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X