Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    scarlett nie bede Cie nakrecac, bo wiem że to nie potrzebne, ale moze zrób ten test jutro tak dla świetego spokoju
    A tak zrób coś miłego dla siebie, żeby sie odprężyc ...

    Urlop sie przyda, tylko kasy nie bedzie, a świeta kosztuja, a potem cały styczeń trzeba jeszcze przeżyc, wiec wcale tak wesoło sie nie zapowiada
    No ale obiecałąm sobie że nie bede o tym myślec, niech M sie martwi, ja musze zadbac lepsza forme fizyczna, ale przede wszystkim psychiczna
    Ale bede miec zajecie, w poniedziałek do szefowej jade, a potem na zakupy z mama, we wtorek kuchnie mi beda montowac, potem maja byc przymrozki wiec tata nie bedzie pracował i sie zapowiedział że futrynki i drzwi nam pozakłada
    A potem to już światecznie, sprzatanie, pieczenie itd...
    Tylko ta kasa, no ale cóż - jest kasa to nie ma spokoju i zdrowia, nie ma kasy jest cieżko, ale da sie życ

    Trzymaj sie jakoś, może jutro obie z Kaathrina zrobicie test to wam raźniej bedzie BEDE TRZYMAC KCIUKI

    Skomentuj

    •    
         

      Kaathrina jak tam teścik? Wszystkie jesteśmy bardzo ciekawe. Trzymam kciuki, żeby się udało

      Scaarlett widzę, że u Ciebie też fasolkowe objawy. Zrób teścik i daj znać. Trzymam kciuki

      Dotka najlepiej to zrób sobie ciepłą herbatkę z cytrynką i wygrzej się, bo do randki musisz koniecznie wyzdrowieć

      Edzia u nas też niestety krucho z kasą Ja nawet nie wiem czy mi przedłuży umowę, a mam do końca roku. Ale nie martw się, jakoś to będzie. Wypoczniesz sobie, odstresujesz się i może akurat fasolka się pojawi No i życzę więcej takich cudownych wieczorów

      Ana naprawdę fajnie wypada Ci owulka Ja będę miała w okolicach świąt, ale dokładnie nie wiem kiedy, bo u mnie to różnie.

      Życzę wszystkim miłego weekendu!





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Cześć dziewczyny!
        Chciałam napisać do Was podczas mojej przerwy ze szkoły, ale nie wiem czemu przy logowaniu się do Was odrzucało mnie?
        No nic to, testu nie zrobiłam, bo prawie do pracy zaspałam, więc już rano nie było na test czasu. Temperatura w ciągu dnia wciąż utrzymuje się na 37stopniach. I ciągle bym spała......
        W ten weekend mam zjazd,więc nie wiem,jak wytrzymam, bo po 14stej robię się już naprawdę senna!!!!!Masaaaaaaaakra
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej dziewczynki jak tam samopoczucie przed weekendem?

          katrinka trzymam kciuki za teścik !

          Edzia z tą kasą to masz racje zawsze jej za mało bo wydatki są i jak to pogodzić ? randka z mężem to jet to,też muszę pomyśleć o takiej randce bo mój to się chyba nie domyśli że w tym wieku można na randki chodzić i to z własną kobietą! taka randka to cement dla związku i jak skowronek można śpiewać

          dodka -życzę zdrówka ,mleczko z miodem polecam na gorąco a póżniej to gorąco będzie

          Gizela- to owocnych staranek życzę,widzę że dobrze się u nas czujesz,super

          Bajtel-trzymaj się ,postanowiłaś nie testować to bądz konsekwentna,jeszcze parę dni wytrzymaj do terminu @,wiesz przecież że tak będzie mniej bolało!!!

          miłego wypoczynku życzę i przytulanek bo one cementują związek!!!!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            no to fasola jak nic kaathrinka! objawy masz takie jak ja z Piotrusiem jak chodziłam. wstałam rano z łóżka, a byłam tak zmęczona, że spałam gdzie popadnie. Do 9 nie mogłam się w ogóle dobudzić.
            Widzę, że na kaskę narzekacie, ale macie racje. nie ma kasy, jest źle, ale da się przeżyć byle tylko fasolinka była, a jest kaska a dziecka nie ma, to dopiero smutek. Ja nie będę narzekać, bo i nie ma na co. poradziliśmy sobie 3 lata temu, teraz też damy radę. ja jestem na wychowawczym, więc jeszcze na macierzyński kolejny i wychowawczy się załapię, mąż przez te lata awansował już na kierownika, więc stresu nie ma. Ale jak widzicie fasolinki jak na razie też nie ma zresztą, ta kasa to nie jest w tym wszystkim ważna. gdzie nie ma miłości, tam dzieci są nieszczęśliwe, a my jesteśmy pełne tego uczucia, dlatego nasze dzieciątka będą najszczęśliwsze na świecie! główki do góry moje drogie panie!

            test leży na półce i sobie go oglądam nie mam śmiałości go tknąć hihihih.. nie no poważnie, strasznie się boję. chyba poczekam jeszcze do poniedziałku, bo boję się, że za wcześnie na pozytywny wynik.

            dzisiaj zapowiada się miły wieczór z moim M. dobra kolacjon, wypożyczyliśmy film i będziemy się relaksować. a lampce winka dzisiaj mówię nie! tak dla spokoju ducha jakby co

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              relaxujcie sie kochane ze swoimi panami, to zbliża, a bliskośc jest bardzo wazna, a wtedy fasolka sama sie pojawi
              A tak jak mówicie jest kasa, a nie ma fasolki to dopiero smutek, żadne pieniądze nie sa tego warte i jak człowiek ma kase a miłości nie ma też jest nieszczesliwy
              A we dwoje łatwiej iśc przez życie i roadzic sobie z trudnościami, a w miedzy czasie robi sie troje i czworo... A kasy zawsze bedzie mało
              Jak to u mnie mawiali starsi - jak jest dziecko w domu to jest szczescie - błogosławieństwo od Boga, nie ma dziecka to żle sie dziej w małżeństwie i żadne pieniadze nie pomogą

              miłego weekendziku
              pod hasłem MIŁOŚĆ

              Kaathrina, Scarlett trzymam kciuki, dajcie sobie tyle czasu ile potrzebujecie, jak bedziecie gotowe to beda testy, a wtedy na pewno II krechy i szybko nas zarazicie i pod choinka, bedzie wysyp małych aniołków

              Skomentuj


                Czesc dziewczyny -w koncu weekend

                Kaatharinko
                -zycze wszystkie naj naj naj. Zeby to ta fasoleczka w koncu była
                Scaarlet,bajtel wam tez z calego serca tego zycze.
                Gosiu jak dziewczyny mówia jesli powiedziałas sobie ze nie robisz tesciku badz konsekwetna.Ty sam znasz najlepiej siebie i swij organizm i wiesz co dla ciebie jest najlepsze

                No edziula widze ze poszaleliscie ostro z m. No ale tak trzymac i oby tak dalej.Sama satysfakcja z tego idzie.

                Gizela jak dziewczyny pisza przełóz odchudzanie na przyszły rok.Bo to jest zmiana jadłospisu na całe zycie. I tak jak pisały moze po prostu odrzuc słodkie i tłuste i jedz mniej a czesciej. No bo jak na przykład jesz tylko 2 duze posiłki w ciagu dnia które raze nie maj nawet załuzmy 1000 kacl to twoj organizm zaczyna oszczedzac i wtedy tez tyjesz-taki jest sprytny skubany

                Wszystkim wam zycze tego naszego wymazonego prezenciku.

                Ja z pracy przyszłam i zgadnijcie co pieke???????????????????????/
                No a cój innego jak nie serniczek hahahahahhahahahahahahahahah
                Ale jestem zmeczona no ale na szczescie juz wolne-sie wyspie za wszyskie czasy.
                Ból brzucha mi troszke minoł takrze juz czuje sie dobrze. No i chyba bojego m tez dzis napadne-bede jak ninga z zaskoczenia


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Scaarlett- super że miałaś taką możliwość i zostałaś z małym na wychowawczym, ja byłam z malutką 13 miesięcy i bardzo przeżyłam że muszę wracać do pracy. Teraz nie jest tak zle ale niestety z jednej pensji to byłoby nam cięzko... Ja sobie testu jeszcze nie kupiłam.. bo bym nie wytrzymała i sobie zrobiła i pewnie za wcześnie by było i nic by nie wykrył.. ostatnio mam wilczy apetyt,wracam z pracy i pałaszuje co się da ... ale to pewnie dlatego że słabo w pracy jem.
                  Ana- ciesze się że u Ciebie lepiej, pamiętaj że nowy miesiąc, nowa szansa.Oczekująca-jak tam serniczek wyszedł?, pewnie pychotka, smacznego

                  Wszystkim dziewczynkom owocnych starań życzę i podobnie uważam jak edzia-dużo miłości na co dzień bo ona jest najważniejsza


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej!
                    Scarlett, jeśli to nie to nie wiem......
                    Wyobraźcie sobie, oglądaliśmy z mężem tv i poprostu usnęłam, zaś 3h spałam
                    temperatura 36,9 stopni
                    Najgorsze,ze dopiero co wstałam i wcale nie przeszkadza mi,że zaraz znów idę spać :P rano nie wiem,jak uda mi się wstać,bo muszę szybciej to zrobić, niż w tygodniu... do juterka kochane!
                    Last edited by kaathrina; 11-12-2009, 22:44.
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Co do kaski, to śliski temat...zwłaszcza teraz przed świętami, gdzie mus czy nie mus wydaje się więcej...Kasa rzadko chodzi parami ze szczęściem,a bez niego to wiecie...U nas nie jest źle, ale z jednej pensji też byłoby ciężko, zwłaszcza teraz kiedy niedługo zaczniemy budowę naszego domku...

                      Randki z mężem...hmm....ciekawe ciekawe muszę swojemu powiedzieć :P hihi

                      Oczekująca, podrzuć serniczek
                      Last edited by kaathrina; 11-12-2009, 22:44.
                      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Oczekujaca "ninga z zaskoczenia" - dobre hehe
                        To w takim razie ja też idę napadać męża
                        Życzę owocnej nocki





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          a ja dziewczynki spać nie mogę tylko morduję mnie masakryczna.. zgaga
                          jakiś koszmar.
                          ma któraś jakieś dobre sposoby na tą upierdliwość?

                          Miłego weekendu życzę wszystkim kochane!

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Scaarlett kochanie na zgagę to soda jest dobra mówią.
                            Spać nie możesz ? a takie objawy zgaga i zaburzenia snu to fasoleczka się kręci a pić ci się chce?

                            Wszystkim dziewczynkom owocnych starań życzę i podobnie uważam jak edzia-dużo miłości na co dzień bo ona jest najważniejsza

                            Trzymajcie się miłego weekendu !
                            a u nas troszkę śniegu napadało ,jak ślicznie .

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              wstałam,ale maskara! nie mogłam usnąć do 2. wierciłam się,a to za ciepło, a to za zimno, a to nie na brzuchu,a na plecach źle
                              jestem padnięta. próbowałam na siedząco poukładać ubranka synka, a potem sprzątnąć w łazience, ale mam takie samoloty jak na lotnisku o' Hara zgaga przeszła, ale odbija mi się co chwilę. brzuch boli tylko przy dotykaniu i opuchnięty jest jak nic, a piersi co śmieszne, całe nie bolą tylko sutki doskwierają. no nie wiem, co o tym myśleć. jestem nastawiona na nie i niech tak zostanie, bo będę to strasznie przeżywać. Może to przez niedotlenienie, bo przeważnie z synkiem spacerujemy po 3 godzinki na polku, a ostatnio pogoda się tak popsuła,że jak się da, to wychodzimy tylko na chwilkę. buziaki kochane, nie zanudzam w weekend. całuski

                              P.s wyczytałam, że na zgage dobre sa migdały. tylko co sie z nimi robi? nigdy zgagowych problemów u mnie nie było

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Ja dopiero wstalam-ale mi teraz fajnie bo sie wyspałam. Meza nie udało mi sie niestety napasc bo usnełam. Gdyz po całym tygodniu taka padnieta byłam a wczoraj jeszcze nadgodziny robiłam.
                                Nie wiem ja to chyba nie bede wiedziec jak w ciazy bede.Bo ja tkliwe sutki mam co kilka miesiecy taki ten mój organizm dziwny. Az wam zazdroszcze ze macie takie widoczne zmiany.
                                Scaarlet-tak jak mówisz nie nastawiaj sie a szczescie bedzie jeszcze wieksze-scaarlet jesli mozesz powiedziec kiedy masz termin nastepnej@? . Trzymam kciuki z całej siły zeby nie przyszła słońce.

                                Juz juz serniczek podsyłam....................... i jak.Wyszedła mi jak nigdy.pychota.Moze dlatego ze na szybko robiłam i nie miałam czasu ani siły-tylko ochote zeby go zjesc hahahahahahahahahahhahahah

                                Kaatharinko tez cjce sprobowac tej randki z mezem ciekawe to Chociaz on zawsze mnie czyms zaskoczy. Jak nie kwiatki to kolacja na mnie czeka jak z pracy przyjde.czasami mysle ze chce mnie do łóżka zaciagnac hahahahahahahahahahhahahaahhahahahaa

                                Pozdrawiam was moje i buziaki sle.
                                Scaarlet idz sie wyspac troszke skarbie


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X