Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Edzia trzymaj się! Ja niestety kompletnie nie wiem co te wyniki oznaczają, więc nic nie mogę powiedzieć. Ale skoro dziewczyny coś wiedzą i piszą, że jest dobrze, więc musi być. Trzymam kciuki. Zobaczysz lekarz pewnie potwierdzi, że wszystko jest w porządku.





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ja w weekend taka zabiegana jestem , córeczka dostała prezenty na Mikołaja i była przeszczęśliwa a teraz zasnęła więc zaglądam na forum a tu tak cichutko

      Scaarlett- ja jeszcze się nie testowałam , zamierzam 4 raz wieczorem, tak się zastanawiam że może owulka nie przyszła i dlatego takie wyniki wychodzą,zresztą zaczynam dziś staranka z moim m. niech się dzieje co ma być, jak będzie druga dziewczynka to i tak będę bardzo szczęśliwa.Oczywiście za Ciebie będe trzymać mocno kciuki

      Edzia- życze Ci tego światełka w brzuszku
      Maluszku-testowałaś się dzisiaj , czy coś lepiej Ci wyszło?

      Trzymajcie się dziewczynki, super ze mamy siebie, jak napisze coś do was to zawsze czuje się lepiej i mam taką nadzieje że wszystko się ułoży. Buziaki
      Last edited by agatakul; 06-12-2009, 15:07.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witajcie!!
        Przepraszam, że nie dawałam znaku żadnego niestety w ten weekend miałam studia :| koszmar jestem padnięta... dopiero co do domu weszłam... Więc mówicie, że to tyłozgięcie nie jest czymś poważnym. Uff. Cóż mam nadzieję że jednak to tylko moja fizjologia. Pójdę do lekarza, zobaczymy. Wróciłam i mam mega smuta nie wiem czemu... a może i wiem... są niby dni płodne ale co po nich jak nie ma starania smutno mi jak cholera.
        Agatko jak tam testy?
        Scaarlett a u Ciebie? jak staranka były jakieś ??

        idę się położyć głowa mi pęka... i płakać mi się chce. później zajrzę.


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          oj ja dzisiaj tez doła złapałam, nie wiem czy to pogoda czy co...
          testowałam i nic...znowu jedna krecha blada druga mocniejsza. czy była ta owulka czy nie nie wiem. temperatura dzisiaj 36.6 jakiegos mega skoku nie ma adzisiaj to moj16dc.i popłakałam sobie dzisiaj i tak mi smutno...


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Biedny Maluszku nie martw się, może owulki jeszcze nie było, albo była sporo wcześniej jeżeli testy wychodzą cały czas negatywne? bądź dobrej myśli i nie zamartwiaj, jestem serduszkiem z tobą!
            ja dopiero dzisiaj w 14dc po 5 próbach zobaczyłam dwie upragnione krechy w tym ta co potrzeba dużo mocniejsza przynajmniej mam pewność, że zanosi się na owulkę chodzę nakręcona i podekscytowana. za to zupełnie zachowanie mojego m. jest beznadziejne stwierdził ,ze mnie popinkolilo z tymi testami, z czytaniem o zapłodnieniu, z gadaniem o owulkach i że mu się już przez to odechciewa wszystkiego. było mi strasznie przykro, że tak mało go obchodzi to co się dzieje. nie wiem co jest złego w tym, że chce poznać swoje ciało, swój cykl i jego reakcje na różne rzeczy. wiem, że mężczyźni nie przeżywają tego wszystkiego i nie mają pojęcia co się z nami dzieje w różnych dniach cyklu, dlatego nigdy nas nie będą w stanie zrozumieć, ale jednak zrobiło mi się przykro. to tak jakbym została sama na polu walki ech nic, już nie narzekam tylko czekam.
            Gosiu kochana, co u ciebie? nie odzywasz się dzisiaj? jak się czujesz?
            Angel oj biedactwo wymęczone, wskakuj do łóżka się wygrzewać i spożytkować miło czas jak mówisz, ze dni są odpowiednie. hihi
            Agatko to do boju! daj znać jak ci te kreski dzisiaj wyszły.
            Edziu wszystkie jesteśmy z tobą! pamiętaj o tym! wpadaj i opowiadaj nam o swoich troskach, radościach i smuteczkach kiedy tego potrzebujesz, to dużo daje. wiem też, że łatwiej jest czasem coś napisac niż o tym porozmawiać, chyba wszystkie tak mamy. poza tym jesteśmy kobietami, które dążą i marzą tylko o jednym więc potrafimy dać sobie wsparcie. Nie zapominaj o tym! całuję cię mocno!

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Nie było mnie cały week.,a tu tyle naskrobane Miło się to czyta. Maluszek, zrób sobie monitorowanie cyklu. Wtedy będziesz wiedziała czy będzie owulka. Główka do góry! Ja ciągle się zastanawiam czy mam owulkę... To myślenie jest wykańczające. Mnie te testy denerwują i nie robię. Gapiłam się w nie i zastanawiałam czy kreska jest jaśniejsza, czy ciemniejsza:/ Oczekująca też tak myślę z tym monitoringiem, że przy braniu clo trzeba go robić! Jutro idę do gin. i zobaczymy, co mi powie. Edzia, ja nie znam się na badaniach nasienia, ale myślę,że warto posłuchać dziewczyn i będzie ok. Nie przejmuj się na zapas! Naprawdę super, że Twój m zrobił to badanie, bo teraz będziecie wiedzieć, co i jak. Ściskam mocno, wszystko będzie dobrze! Scarlet, świetny ten Twój synek! Taki mały agent hehe A z facetami to tak jest-oni nie rozumieją, nie mają takiego instynktu rodzicielskiego jak my. Chociaż też przeżywają, ale na swój sposób.Mój ciągle powtarza,że doczekamy się, że mam być cierpliwa,że wszystko jest ok.,ale kiedy zaczynam mówić o tym (któryś raz z rzędu), to się denerwuje. A to takie wspaniałe (tak myslę...) nosić pod sercem małą istotkę, która rośnie w Tobie... Dlatego oni tego nie rozumieją, jak my CHCEMY!!!Bajtel,życzę Ci, by to już teraz się udało. Jeśli czujesz, że to już, to możliwe,że tak!Organizm kobiety się nie myli i daje oznaki.Ada, dużo na Ciebie spadło, ale bądź silna-co nas nie zabije, to nas wzmocni-pamiętaj! A ja mam dziś 25dc i aż mnie korci, by zrobić test przed wizytą u gin.,ale boję się,że znowu 1 krecha będzie Czy gin. może coś zauwazyc w 26dc na usg?? Jakaś taka ostatnio trochę senna jestem i czasami mi się w głowie kręci,ale piersi mnie nie bolą. To chyba zmęczenie... Dotko, sprawdzę na priv czy doszło coś i Ci napiszę. Pozdrawiam Was gorąco mimo pogody!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dzięki dziewczyny za słowa otuchy.jakw tym cyklu nic nie bedzie to pojde na ten monitoring. Nie wiecie może ile to kosztuje?
                w tym cyklu ginek przpisala mi luteine,mam brac od 19 do 25 dnia cyklu jakas nieduza dawke.ciekawe czy cos to pomoze. moze owulka byla tylkotesty tego nie wykryly? nie wiem...


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Maluszek, nie wiem, jaki jest koszt tego, bo nie miałam robionego monitoringu. W tym mies.chce iść. Ale to trzeba chodzić 3-4dni pod rząd, tak mi gin.mówił. Chyba się płaci tyle co za usg i wizytę. A co do testów, to cieżko mi powiedzieć, bo dla mnie nie są wiarygodne. A ja mierzyłam sobie przed chwilą temp.i wyszło mi 36,9. To jest normalna temp.? Ile się ma jak się jest w ciąży? Zaczynam myśleć... A miałam być obojętna! Cholera.

                  Skomentuj


                    27dc

                    Hejka!
                    Wróciłam z wojaży kupiłam tylko grę- tańce na macie do kompa,na zimowe wieczorki oraz książkę i program edukacyjny na terapię dla dzieciaków i kilka pierdołek na poprawę humoru, niestety chciałam kupić płaszcz na zimę,ale nie udało mi się...ten co mi się podobał,miał za krótkie rękawy, a reszta płaszczy taka pospolita bądź bardzo awangardowe... Dla męża kupiliśmy kubek, z wybranym przez niego napisem i kilka prezentów pod choinkę dla rodzinki Weekend super!!! Niestety troszkę za krótki :P a jak u Was? Mikołaj był??
                    Tyle naskrobałyście, przez ten weekend...
                    A mam pytanko,czy któraś z Was ma lub miała styczność/ktoś ze znajomych ma/ króliczka miniaturkę???Marzy mi się pod choinkę
                    No nic to pewnie już śpicie...ja też dołączam do Was, mąż w pracy a pewnie i rano czeka mnie niespodzianka w postaci @ ehh... Miłego dzionka i do sklikania jutro :*
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej dziewczynki,

                      Wczoraj miałam 15 dc i zrobiłam test i nic nie wyszło,znaczy jedna jaśniejsza druga ciemniejsza, a potem mieliśmy z moim m super wieczór , film i przytulanie, dzis może też zrobię test tak z ciekawości, zresztą została mi ostatnia sztuka .

                      Scaarlett- nie przejmuj się swoim m, oni tego tak nie przeżywają tak jak my.

                      Ana-te twoje przemęczenie to może upragniona fasolka?

                      Kaathrina- niech Cie omija ta nieszczęsna @, widze ze super zakupy zrobiłaś a to zawsze poprawia humor.

                      Córeczka właśnie wisi mi na pleckach,więc bede konczyć puściłam jej bajkę ale ona woli cały czas ze mną być taka mała przytulanka z niej jest

                      Buziaczki i miłego poniedziałku oraz poprawy pogody nie wiem jak u Was , u mnie cały czas leje pa


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć Kochane Staraczki :*:* u mnie też pogoda nie najlepsza, cały czas pada drobny deszczyk. Ale pogoda mi dziś humoru nie zepsuje. Właśnie popijam w pracy ciepłą kawkę z mleczkiem, dziś robimy sobie z dziewczynami z działu mikołajki, będzie fajnie. Upiekłam na tę okazję pyszne muffinki piernikowe, z wisienką i skórką pomarańczową mniam Sorry jeśli którejś smaka narobiłam.
                        A na dodatek @ się kończy i jestem w 5 dc, jak wszystko dobrze pójdzie to się będę widzieć z moim m. w te najważniejsze dni ...
                        Nowy tydzień, nowy dzień .... rodzi się nowa nadzieja w życie Całuje Was !!!


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witajcie po weekendzie,aż miło się czyta i czyta te wasze smuteczki i radości chociaż wolę te radości.Jesteśmy razem i to nas buduje !!!Problemy nasze znikają pomału w tekście i w naszych duszach i to jest piękne

                          Scarlet zapraszam na kawkę! gdzie jesteś?

                          Dziewczynki mam problem,zauważyłam na bieliżnie jednorazowe plamki z krwi,i to mnie strasznie zmartwiło ,nigdy tak nie miałam co to może być?nie wiem czy dzwonić do ginka bo nic mnie nie boli ,tylko martwi , co robić?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Gosiaczku a który dzień cyklu masz? może owolka? czasem tak się dzieje w czasie owulacji. Ja z Tobą dziś kawkę popijam


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dotka 85 powiedz mi co to za muffinki oiernikowe!! Mogłabys podac przepis, ja robie tylko czekoladowe i piaskowe.Oj dzisiaj poniedziałek i pogoda do bani. Dzisiaj temp mam 36.7-pomalu rosnie ale widocznego skoku nie zaobserwowalam,czy u kazdej z was wystepują skoki?Czy tez występuje równomierny wzrost?Pozdrowionka i udanego dzionka.


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                jestem kochana jestem troche się leniłam z synkiem w wyrku przy bajeczce i nie chciało mi się wstawać
                                takie plamki to ja miałam w ostatnim cyklu. kilka dni po owulce, kilka plamek, przeczytałam, że tak jest jak się fasolinka zagnieżdża i, że to normalne. no i ze dwa dni przed poronieniem też miałam po kilka kropelek plamienia teraz na słowo krew zaczynam wpadać w histerie, wiec Gosiu na pewno nie będę obiektywna w swoich osądach. Myślę,że ginek kilka dni po owulce nic nie poradzi, przy padaniu i na usg dzieciątko jest widoczne ok5-6 tc, ale jak by to miało ci pomóc to i do ginka. lepiej moim zdaniem w naszym wypadku histeryzować niż czegoś nie dopilnować

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X