Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    A nie dobrze ..obie pisałyście o tej klinice w W-wie ..ech , demencja starcza się już u mnie powoli rozwija ..wybaczcie ..nie mogę się skupić ..nie mniej jednak dzięki za miłe słowa ..a Tobie Martuś kurażu dużo życzę , żebyś dalej miała taką energię ..

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć dziewczynki.co tam słychać?u mnie nic nowego na szczęście.ja myślami jestem juz w Polsce z rodzina....każą godzina mi sie ciągnie jak 3 ale tak jest jak sie na cos czeka.niestety tak jak czas od świat do teraz szybko zleciał tak teraz ten miesiąc wakacji zleci jak tydzien i następny raz odwiedzę Polskę za równo rok o tej samej porze.nie umiem sobie wyobrazic świat Bożego Narodzenia tutaj ale tak musi być.za to bedą to Święta które zapamiętamy na całe życie i drugich takich nie będzie napewno.
      Mam nadzieje ze Wasze samopoczucia dziewczyny trochę lepsze.strasznie mi jest przykro ze kolejny raz nie wyszło.ale ja mocno wierze ze nedejdzie ta chwila ze to sie stanie i wtedy wszystko co złe odejdzie w zapomnienie...
      Miłego dnia kochane

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Pustki tu straszne :P

        No ja też sie nie odzywam bo a to egzaminy i po nocach się uczę a to robiłam konfitury itd. Teraz znów w weekend mam 3 egzaminy więc w sobotę od 9 a w niedzielę od 8 proszę mocno zaciskać kciukasy bo piszę. Będę wdzięczna dziewczyny.

        Zmykam do łóżka, bo rano trzeba wstać a tyle co skończyłam się uczyć. Jakaś masakra, zachciało mi się

        Buźka i odezwijcie się czasem



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziewczynki.
          Rzeczywiści pustki. Wiem, że wakacje ale jakaś mała relacja co tam u Was nowego by się przydała.
          Ulciu ale Ty zabiegana jesteś i jeszcze Ci się przetwory chce robić. Prawdziwa nowoczesna matka Polka. Zazdroszczę energii.
          A reszta co porabia?
          Jak tam Ukuś samopoczucie? Już w Polsce czy jeszcze czekasz na wyjazd?

          Iwciu samopoczucie Ci się już poprawiło? Od tego cyklu zaczęłaś już leczenie czy jeszcze nie? Pisałaś że zażywasz Bromergon. Ja zaczęłam go zażywać mniej więcej w połowie cyklu. Czy możliwe że przez ten lek coś mi się w cyklu przestawiło i w sumie już mi się okres tydzień spóźnia? Dodam że w ciąży nie jestem niestety, poza tym znowu źle się czuję. Mi chyba te leki nie służą.

          Bagnes jak tam w pracy? Wyjaśniło się coś?

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Cześć dziewczyny.ni tak myślałam ze będzie cicho przed wakacjami ale co sie dziwić pogoda taka ze weź siedź przed kompem i kis sie w domuno właśnie jak tam sie dziewczyny czujecie.mowisz Marta ze leki złe na Cię ej wpływają...a mówiłam o tym lekarzowi?bo jesli złe sie po nich czujesz to jest to skutek uboczny wiec myśle ze powinien jakos zareagować?Iwciu kochana Mam nadziej ze lepiej sie czujesz i jakos sie porawilo u Ciebie choć napewno jest cieżko.szkda ze nie umiem Wam pomoc w żaden sposób a tak bardzo bym chciała....
            Ja jeszcze czekają wyjazd.w sobotę gdzieś koło 15 wyjeżdżamy wiec ja pewnie sie rozpoczęte z szczęścia ze juz niedługo będę u siebie.tym bardziej sie cieszę bo okazało sie ze moja przyjaciółka która nie mieszka w mojej miejscowości przyjeżdża na cały miesiąc!bo jej rodzice odziedziczyła po dziad ah dom i tu sie przenieśli.wiec bardzo kilka mnie zaskoczyła.wszystko wyglada bardzo obiecująco ja i tak będę sie cieszyć nawet jak będzie padał deszcz.jestem osoba bardzo sentymentalna i gdy mam do wyboru wakacje za granica lub u siebie w domu to sie nigdy nie zastanawiam za bardzo tęsknię za rodzina.a za granice chyba w wrześniu skończymy na kilka dni mamy znajomych mieszkających w hiszpani.taki ostatni wypad sami
            Ja z kolei codziennie chyba coraz lepiej juz nie wymiotuje niedobrze mi z rana czasem ale lekko i zaraz przechodzi .w ciagu dnia cos tam mi niedobrze ale to pestka w porównaniu do tego co było!w następny wtOrek juz jestem umówiona z ginekologiem wiec szczerze liczę ze dowiemy sie co za maleństwo sobie tam mieszkaprzytyłam zaledwie kilogram brzucha nie ma a bynajmniej nie widać.i nic ciekawego poza tym.milego wieczoru dziewczyny.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć kochane ..
              Kurde molek , wcięło mi cały tekst , który do Was napisałam ..nie będę tego już powielała bo i tak tego samego nie powtórzę .. u mnie jest wszystko ok , czyli wegetacja ..żyję się z dnia na dzień i tyle ..raz nad wozem jak to się mówi raz pod wozem ..jednym słowem szału nie ma , dupy nie urywa

              Ściskam Was mocno ..
              Jutro coś więcej napiszę ..

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Uleczko ..trzymam , trzymam a jakże by inaczej
                Marteczko , ja zazywam Bromergon wieczorem aby jak najmniej odczuć skutków ubocznych ..tak mi zalecił doktor ..na początku miałam nudności i zawroty głowy ale to z czasem przechodzi ..nie zniechęcaj się
                Ukunia ..cieszę się , że Ty się cieszysz wyjazdem .. na pewno będzie fajnie a i rodzinka pewnie już stęskniona ..zatem baw się dobrze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Cześć
                  Matko i córko , a gdzie Wy się wszystkie podziewacie ? Hm ?
                  Oj , oj czuć , że lato ponad nami ..

                  Ja mam jak zwykle pod górę ..ostatnimi czasy się rozchorowałam ..byłam na usg jamy brzusznej i stwierdzono , że mam otłuszczoną wątrobę ..woreczek żółciowy też wariuje więc nie wiadomo czy nie będzie szpitala ..na chwilę terazniejszą chodzę do internisty na fundusz ..zobaczymy co sie z tego wykluje ..
                  Pozdrawiam Was kochane ..

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć dziewczynki. Też uważam że straszna cisza. U mnie najciekawsza wiadomość to że mojego endokrynologa policja za łapówki zamknęła. W radiu huczało o tym.
                    Co u reszty? Nic się nie dzieje?

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć Martuś
                      Ale heca z tym co piszesz hehe ..tylko dlaczego mnie to nie dziwi
                      A poza tym jak się czujesz ? zażywasz nadal Bromergon ? ja póki co staram się dalej na naturalnym cyklu bo się pochorowałam więc do doktorka nie poszłam a teraz to on ma urlop aż do któregoś tam sierpnia więc wracam do niego w połowie sierpnia (lub pod koniec) ..leki na razie odstawiłam (wszystkie ) ..
                      Co ma być to będzie , trudno
                      Strach pomyśleć , że znowu zacznę starania z kliniką bo zawsze się to kończy załamaniem nerwowym ale co zrobić ..wierzę nadal , że będzie dobrze ..
                      Pozdrawiam Cię ..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witajcie . jestem mama 5 letniej Weroniki i ostatnio zapragnelismy miec 2 dziecko . dodam ze razem z mezem mamy konflikt serologiczny i jak to bywa z facetami jest bardziej spanikowany niz ja . u ginekologa juz byłam na razie żadnego " dzikiego lokatora nie mam " wiec musimy trenowac musze zrobic badania grupe krwi no i zaczełam jesc kwas foliowy

                        teraz tylko mam pytanie jak to jest z owulacja dniami płodnymi jak je liczyc prosze o pomoc wiem ze to glupie pytanie ale ja nie stety nie wiem a jak robie sobie w kalkulatorach to wychodza różne dni

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam Cię agawera
                          Z tą owulacją jest różnie moja droga bo każda przechodzi ją inaczej ..juz kiedyś o tym tutaj wspominałam ..zależy to również od długości cyklu ..najczęściej przypada na 15 dzień cyklu jeśli masz regularne 30 dniowe miesiączki ..liczy się to mniej więcej tak , że od długości cyklu odejmujesz 15 dni i wtedy wychodzi wynik ..ale szereg czynników wpływa na to by owulacja była przyspieszona lub opózniona ..więc wsłuchuj się w rytm swego ciała ..gdy pojawi się lepki , przezroczysty śluz to wtedy jesteś bardzo płodna i zapewne jesteś przed owulacją ..
                          Ech, nie wiem sama czy Ci to dobrze wytłumaczyłam ale się starałam
                          Zatem powodzenia życzę i zapraszam do naszego grona

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziewczyny a zastanawiałyście się nad tym aby wykonać sobie badanie na cytomegalię? Wiecie,że to ta choroba często może być źródłem wielu niepowodzeń w zajściu w ciąże? Szacuje się, że praktycznie każdy z nas choruje w ciągu swojego życia a choroba może bytować w organizmie przez wiele lat. Test wykonuje się bezproblemowo, można zamówić go na przykład tutaj: e-wenerolog.pl/sklep/testy-dla-grup-szczegolnego-ryzyka/zakazenie-wirusem-cytomegalii-cytomegalowirus-cmv a przynajmniej będziecie pewne, że nie to jest powodem bezpłodności.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witam Cię jmalinowska
                              Wiesz ...jak się leczy w Centrum Leczenia Niepłodności to na dzień dobry przechodzisz przez takie badania ..więc o czym my tu mówimy ..natomiast podziękuje Ci za radę dla tych , którzy o tym jeszcze nie wiedzą ..
                              Pozdrawiam ...

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                A tak w ogóle to .....GDZIE WY WSZYSTKIE JESTEŚCIE ? HM? .....tęskno mi za Wami ..ja wiem , że praca ..że wakacje ..że być może inne atrakcje ale , żeby tak koleżankę na pastwę losu zostawić ? Ech , nieładnie kochane
                                Cóż i tak będę tu czekać ....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X