Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Cześć dziewczynki. Ale cisza, co to sezon ogórkowy się zaczął że żadnych informacji od Was nie ma? Co u Was słychać?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć kochane
      Melduje posłusznie , że jestem już na Mazurach ..wyjechaliśmy wczoraj o północy i dotarliśmy na miejsce w okolicach godziny 9.00..póki co byłam tylko na spacerze bo jeszcze obczajamy teren ale ogólnie jest fajnie .. czuję , że będzie dobrze ..jedynie co- to tylko nam pogody brakuje ..ale się wypogadza więc jest nadzieja ..A propos starań , to nie myślę w ogóle ale wiem , że ten dobry okres już minął ..bo właśnie jak byliśmy w Krakowie jeszcze było dużo śluzu ..a teraz to chyba po ptakach ..nie chce wiedzieć i się nakręcać
      Chce mieć czyste myśli ..
      To teraz pora na Radlera jabłkowego , co nie ? tłuczmy puszki
      Pozdrawiam Was ..

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witajcie Przyjmiecie mnie do swego grona ? mamy Synka 5 letniego i pod koniec roku planujemy postarać się o rodzeństwo dla niego Pozdrawiam Was serdecznie!
        Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          czesc kochanr.u mbie bez zmian.10 mam wizyte u poloznej i bede miala zapewne usg.teraz juz cos zobacze bo moja kijanka ma cos kolp 7-8 cm.czuje sie ok.mdlosci juz tylko z rana
          brzuch dalej pobolewa ale to wiezadla .raczej i tak mi nic tu jie pomoga bo 12 tydz.zaczyna sie w wtorek a jak mowilam do 12 tyg.nawet jak sie cos dzieje to nic nie robia.moglo mnie tez przewiac.
          mam gosci od srody do nas.czwarku i mnie w domu praktycznie nie ma wogle bo zwiedzamy.wiec nie mam czasu przysiasc wcale.ale prawda cisza tu straszna.Witamy nowa forumowiczke i zapraszamy oczywiscie.ppzdrawiam Was cieplutko

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam się i ja

            Mnie też dawno tu nie było ale to pogoda się wyrabia a to po prostu mam zapieprz w domu czy w pracy.
            Uka dobrze, że mdlości odpuszczają. Wkońcu
            Iwcia się wczasuje. I dobrze, nabierze siły na boje.
            Marta co u Ciebie?
            Witam mamanikosia.

            U nas dziś sobótkowa, choć jutro wypadają zielone świątki. Wracam na ognicho, wpadłam doładować siostrze konto z banku i zmykam. Dobrze, że się ma kto na moje dziecko luknąć jak śpiocha. Trochę wolnicy mam

            Dobrej nocy.



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hello , hehe ..
              U mnie dużo wrażeń jest ..jeziora , jeziora , lasy , żaglówki , rejs statkiem i dużo piwa.. czuję się troszkę zmęczona tym obrotem sprawy ale z drugiej strony jestem bardzo szczęśliwa ..z ręka na sercu mogę powiedzieć , że to będą najlepsze wakacje jakie w życiu miałam ..przede mną jeszcze 3 dni laby bo w środę po śniadaniu już wracamy a ponieważ jechać będziemy przez Warszawę to może się tam zatrzymamy na 2 godzinki ..ale to jeszcze nie pewne jest ..wiecie co ? najlepsze jest to , że jeszcze ani razu się tutaj z mężem nie pokłóciliśmy ..normalnie szok ! jakbyście widziały jaki "baranek" jest to byście nie uwierzyły hehe ..niech mu życie lekkie będzie ..

              Moja droga Ukusiu , pogłaskaj swój brzusio i przekaż Twojej małej kijanusi pozytywne prądy od cioci ale rośnie szybciutko żabcia ...gratuluje !
              Dużo zdróweczka życzę i całuje podwójnie ..

              Serwus Ulciu moja kochana ..widzę , że Ty też dobrze się bawisz w swoim miłym gronie ..czuć to , że jesteś spełniona w każdym calu fajno !
              Ucałuj też swoją małą księżniczkę ..
              Serdecznie pozdrawiam całą Twoją rodzinę , mENsza też ..

              A mojej Marteczki coś nie widać , ech , ech ...pewnie też gdzieś baluje z lubym ? Słońce napisz co u Ciebie ..jak tam obrót spraw ? podjęłaś już jakieś decyzję ? ..a powiedz mi jedno ...mąż Cię wspiera ? w ogóle to jak się czujesz ? bierzesz już te lekarstwa ?
              Ściskam Cię mocno i mam nadzieję , że podejmiesz słuszne decyzję ..


              bagnes , witaski co tam u Ciebie dobrego się dzieje ? Hm ...bo zapewne przeżyłaś pierwszy dzień pracy i powrót męża ze szpitala ..a Twoje słodziaki jak się mają ? wiem , że jak jest za ciepło to dzieci marudzą a do tego tyle obowiązków na głowie ..podziwiam Cię !
              Buziaki ...

              mamanikosia ,
              witaj w naszym gronie mam nadzieję , że z czasem się lepiej poznamy ..przy wolnej chwili i oczywiście chęci napisz nam coś o sobie ..pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Cześć. Moje trzecie podejście. Klikam dodaj i mi nie zapisuje informacji.
                Cieszę się Iwciu że masz udany wyjazd. Ja nie baluje nigdzie dalej doła mam, nie mam na nic siły. Nie czuję żeby mąż mnie wspierał, on nie rozumie co się ze mną dzieje. Może tylko mi się wydaje, ale raczej nie.
                Byłam u ginekolog u nas w ośrodku, pierwszy raz bo wcześniej do faceta chodziłam Miłe zaskoczenie. Dziewczyna niedużo starsza ode mnie a bardzo kompetentna. Pokazałam wyniki ze szpitala. Wszystko mi wytłumaczyła i doradziła. Zaproponowała monitoring cyklu jak zacznę leki ze szpitala brać. (Bo jeszcze mi ich nie dali, muszę na wizytę jeszcze czekać. Koszmar. ) Jeśli okaże się że nie ma owulacji to skieruje mnie do jakiegoś specjalisty od leczenia niepłodności. Zobaczymy co będzie.
                Trochę poprawiła mi humor.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No i zapomniałam jeszcze o kilku rzeczach. Ta lekarka wytłumaczyła mi że te bóle jajników spowodowane są moim wiekiem i właśnie tą podwyższoną prolaktyną. Z jej powodu nie dochodzi u mnie do owulacji, bo mój organizm działa jakbym stale zażywała środki antykoncepcyjne, to też powoduje że mam małe jajniki i gdy pęcherzyki rosną i nie pękają odczuwam ból właśnie z prawej strony bo u mnie ten jajnik jest dominujący. No a z wiekiem ścianki jajników stają się coraz twardsze i przestają być podatne na rozciąganie.
                  Po tej wizycie zaczynam znowu odzyskiwać wiarę w lekarzy.

                  Dzisiaj mam wizytę u gastrologa. Zobaczymy czego się dowiem.

                  No i wreszcie przechodzę na dietę, może poprawi mi się nastrój jeśli uda mi się wreszcie coś zrzucić. Dobijają mnie komentarze ludzi że chyba w ciąży jestem bo mi się przytyło. Nie widzę potrzeby informowania obcych ludzi że się staramy ale na razie nic z tego nie wychodzi.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć
                    Super wiadomości Matuś ..widzę to wszystko w kolorowych barwach ..jestem nawet pewna , że wszystko będzie dobrze ..czuję , że tym razem będzie inaczej niż zwykle ..dobra diagnoza to podstawa a Ty jesteś na dobrej drodze więc krzyżuje paluchy już dla Ciebie ..a nawet powiem więcej zazdroszczę Ci tak wyczerpującej opinii lekarskiej ..bo ja u tylu fachowców już byłam a w sumie wiem , że nic nie wiem ..

                    Jeśli zaś chodzi o męża , to trzeba go koniecznie sprowadzić na dobrą drogę
                    Ty sama wiesz najlepiej jak to zrobić ..faceci też są wrażliwi i wszystko przeżywają tylko nie chcą tego po prostu okazywać ..

                    Co do diety się tyczy , to mnie by się również przydała ..Opona już nie od rowera a od traktora mi się zrobiła ale co zrobić jak wszystko takie pyszne
                    Na głupie ludzkie docinki nie zwracaj uwagi ..jak się pytają czy w ciąży jestem to zawsze mówię tak ...."- bardzo mi przykro w ciąży nie jestem , ja tylko tak dobrze wyglądam " ..i uwierz mi zatyka niektórych ..

                    Wychodz kochana już z tego doła ..podaję Ci dłoń bo jesteś za fajna , żeby tam się chować ..Buziaki !!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć Dziewczyny. W niedziele miałam 13 dzień cyklu (cykle 28 dni jak w zegarku)i kochaliśmy się z mężem, a dzisiaj mam ból jajników jak przy owulacji. Czy jest szansa, że jestem w ciąży. Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam Cię Moniu
                        Z tą owulacją jest o tyle nie pewnie , że nie wiadomo nigdy dokładnie kiedy ona przebiega ..jeśli nie używasz testów owulacyjnych lub nie jesteś monitorowana to jedyną oznaką , że ją właśnie masz jest właśnie kłucie jajnika i śluz , który przepływa w zatoce Douglasa ..u mnie jest tak , że ja nie czuje kiedy owuluję ..jedynie mam potwierdzenie od lekarza , że tak się dzieje zatem różnie to bywa ..każda z nas ma inny organizm więc wiesz jak jest ..oczywiście jeśli miałaś pełną owulację tzn , że pęcherzyk Graffa pękł i uwolniło się z niego ciałko żółte to jest wiele szans , że w ciąży jesteś ..do tego jeśli współżyłaś w tym czasie to tym bardziej Ale z drugiej strony nic nie jest regułą ponieważ ja już 3 cykle w czasie owulacji się starałam ale niestety się nie udało ..a owulacja była na pewno bo lekarz się w tym czasie mną zajmował ..ba , nawet zastrzyk , żeby wcześniej pęcherzyk pękł brałam i nic ..jeśli się starasz to oczywiście życzę Ci ciąży
                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          P.s Można współżyć w czasie owulacji ale i przed i po niej również ..więc jeśli się staraliście 13 dc a dziś miałaś owulkę to jak najbardziej jest szansa ..kto wie czy nawet nie na dziewczynkę bo kiedyś wyczytałam , że o dziewczynkę to się trzeba starać przed owulacją a o chłopca w trakcie owulacji
                          Powodzenia ..

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hej Dziewczyny dzięki za odpowiedź. Starań nie ma, bo mamy dwóch synów, ale z synem starszym współżyłam w 11 dzień cyklu i się udało, z młodszym nie wiem co i jak bo karmiłam starszego więc ciężko było określić. Teraz to raczej taka wpadka i tak myślę co to będzie. Ale jak dziewczynka mówicie to może i dobrze.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hej dziewczyny jestem żyje padam na twarz, pracuję cały czas (soboty też) bo druga dziewczyna która miała tez być na pół etatu wkurzyła się i poszła na L4..... młoda szleje z rąk mi nie schodzi jak wracam i zasypia dopiero przed 22 chłopcy też nic tylko mama i mama.
                              postaram się w niedziele doczytać zaległości i napisać więcej. trzymajcie się ciepło!


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Cześć dziewczynki. Kurde znowu mi tekst skasowało. Chyba laptop jest dla mnie zbyt skomplikowany.

                                Iwciu dzięki za wsparcie i zrozumienie. Jutro jak wrócisz o ile będziesz na siłach zdaj relacje z wakacji

                                Bagnes współczuje. Nie znam się na prawie pracy ale jeśli na pół etatu jesteś zatrudniona to dlaczego teraz musisz tak długo pracować, to nie twój problem że im ludzi brakuje. A ta druga dziewczyna dlaczego też na pół etatu pracuje? Też po ciąży wróciła czy z innego powodu? Życzę Ci żebyś dała radę, i wierzę że tak będzie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X