Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam Was.oj jakos ucichlo tu mam wrazenie...u mad piekna pogoda az zyc sie chce a ja taka oklapla siedze i nic mi sie nieche....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć
      Faktycznie piękna pogoda ..pogoda na miłość , pogoda na żart przypomniała mi się taka jedna piosenka wiecie , o która mi chodzi ..o znalazłam właśnie Haliny Frąckowiak .."pogoda dla bogaczy " ..żaden szał ale fajnie sobie przypomnieć czasy moich rodziców ..wtedy to były hity hehe
      może nie było takiej techniki jak teraz ale ludzie potrafili sobie umilić czas ..i to co stworzyli to tak od serca ..lubię sobie oglądać te stare teledyski na youtube bo wtedy wracają dobre wspomnienia ..także Uka obudziłas dziś we mnie namiastkę piosenkarki i bez dezodorantu się nie obejdzie ..dobrze się składa bo się akurat muszę SIĘkąpać to i w między czasie pośpiewać mogę ..
      A ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE TROCHĘ LEPIEJ LUB TROCHĘ GORZEJ

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Się, się , się tfuuuuu

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          A poza tym to dostałam okres wczoraj wieczorem ..przewidywany był dopiero na 26 kwietnia a tu bach ..trudno , dobrze , że już jest bo i nowe nadzieje są ..ja to chyba uzależniona jestem od starania bo aż mi lżej jest teraz jak już wiem , że niedługo mogę zaczynać ..oby tylko wszystko było dobrze i żebym wyprodukowała jakieś pęcherzyki bo zastrzyk który będę miała podany jest po to , żeby one popękały ..więc jedno jest zależne od drugiego ..boję się troszkę ale myślę , że podołam nie takie rzeczy się robiło w życiu , co nie ?
          Próbuje się dodzwonić do kliniki i nic ..chyba lepiej tam pojechać choć wiem , że to zbędne ..ale jak się nie mogę dodzwonić od 2 godzin to co mam zrobić
          Poczekam jeszcze może się uda ..

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            G.Łobaszewska .."Czas nas uczy pogody"..następna piosenka z pogodą ..oczywiście stara ale jara

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Iwciu a Ty nawet nie wiesz jak ja uwielbiam te stare piosenki!te wlasnie za czasiw rodzicow.madz racje w ttch starych byla dusza i uczucie u kazdej milo sie sucha.ja tez z checia slucham takich piosenek bo tak jak Tobie sie milo wspomina przy nich dziecinswo...to dobrze ze dostalas okres juz zawsze to kilka dni szybciej do staran.napewno wyprodukujesz ladne pecherzyki a ja bede mocno trzymac kciuki.oby ta choroba zarazila i Ciebie bo mocno sie staralam by tak sie stalo

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                A zapomnialam dodac ze piosenki tamtych lat sprzedawaly sie same bez golych teledyskow bo teraz spiewa sie za przeproszeniem du...a kiedys takie rzeczy nie mialy miejsca.aj jakis dzis zle samopoczucie mam wszystko mnie denerwuje.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Już czuć Ukuś , że jesteś w ciąży hehe hormonki buzują , co nie
                  normalny stan rzeczy , ja tam nic niepokojącego w Tobie nie widzę
                  Poza tym nie codzień ma się uśmiech na twarzy i nie codzień ma się humor ..
                  Buziak !

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Kurcze blade , a gdzie nasze dziewczyny są , hm ?
                    Ulcia do raportu hehe
                    Marta też do raportu hehe
                    bagnes
                    michelle ?

                    Ech, ech ..napisałybyście co tam u Was nowego ..bo u nas stara bida , nowej nie ma
                    Pozdrawiam Was

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      No wlasnie niesychac zadnej??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Nic nie wiem ..
                        Jak się czujesz Ukunia ?

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Co u mnie?wlasciwie nic nowego.wzielam prysznic i zasiadalzm do ogladania ale dlugo nie posiedze bo trzeba bedzie robic kolacjehakos zadnych ciazowych dolegliwosci nie odczuwam.jedynie piersi czuje i brzuch a tak to mi nuc nie jest na szczescie glowa przestala bolec juz kilka dni temu wiec taki plus.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Wsumie nie jest powiedziane ze bede miec te wszystkie dilegliwoscichoc pwiem Wam ze jakas glupia jestem-kazdy mi mowi ale ja triche czekam na te mdlosci itd zawsze chcialam przezyc to z wszystkimvco jest z ciaza zwiazane)))pewnir bede jesczce te dolegliwosci przeklinac ale taki urok.mize jescze mnie to dopadnie))))nie smiejscie sie ze mniepewnie te ktore sue meczyly powiedza ze nie wiem o czym mowie ale jednak bym chciala))

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hej ja jestem podczytuję, ale mamy obecnie atak dolnych dwójek który spowodował zamieszkanie Olgi na moich rękach... Do toalety mam problem wyjść
                              UKUŚ nie martw się jeszcze znienawidzisz kibelek
                              ja przy chłopcach miałam w miarę spokój a młoda tak mnie wymęczyła że prawie całą ciąże albo wymioty albo same mdłości ale z ńią to w ogóle było ciężej pod każdym prawie względem i wiele mi do dziś zostało
                              IWCIA przesyłam Ci wirtualnie słoneczka do serduszka na nowy cykl
                              Marta dla Ciebie też!


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Bagnes ale sliczne te Twoje dziciaczkino wlasnie ja tak mowie ze bym chcuala "pelna geba"jak ti sue mowi przezyc ciaze ale znajac zycie bede zaloesc tych slow hahhaah.wiem ze kazda kobieta inna jedna ma tak inna wcale.zobaczymy?choc pojawiaja sue chyba nie tak z poczatku?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X