Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja tez napewno nie dam rady 5 razy jesc.mam nadzieje ze zgubie ten nadbagaz tak szybko jak Ty Ulcia.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Co tam dziewczyny tak cicho?

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ukuś , ja porządki robiłam troszkę bo jutro wielki piątek i nie będzie kiedy potem ..poza tym robię pyszny paszet dla mojej mamy na święta
        Stąd się bierze ta moja cisza

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Zaraz po świętach biorę sobie urlop i mam zamiar sobie poleniuchować ..muszę nadrobić zaległości w spaniu ostatnio chodzę jak zombi dosłownie!
          Fakt faktem to jest moja wina bo chodzę pózno spać ale co zrobić ..czasem jakiś dokumentalny film mnie tak wciągnie , że się siedzi ..a potem pokutuje i obiecuję sobie , że już nigdy więcej a na drugi dzień jest to samo
          Pozdrawiam ..

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc dziewczyny.my wybralismy sie na zakupy przed swiateczne a potem sprzatanie i gotowanieja wiem w Polsce swieto ale tu nie i jakos czlowiek ma czas dopiero dzis.wiec jesli nie bede miala czasu juz dzis to chcialam Wam zyczym spokojnych Swiat w gronie rodziny,smacznego swieconego i mokrego oblewanego oraz by sie Wam wszytsko spelnilo!tego z calego serca dla Was chce.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć dziewczyny.

              Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.
              Smacznego jajka, mokrego dyngusa i wiele Łask od Zmartwychwstałego Jezusa!



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc Ulciawyrwalas sie od roboty troche czy juz masz wszystko przygotowane do swiat?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka


                  zdrowych , radosnych oraz rodzinnych ŚwiĄt wielkanocnych , oby zajĄczek przyniÓsŁ nam nowe nadzieje i daŁ nam siŁe , ktÓrej tak potrzebujemy ..ŻyczĘ wam na te ŚiĘta duŻo ciepŁa

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ups przepraszam za usterki , coś mi się pokiełbasiło

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Czesc dziewczynki.wiwm ze dzis sobota i zadna z Was nie bedzie miala czasu siedziec tu ale jest 6.30 u mnie a ja nie moge spac.nie spie os bardzo wczesnie od ponoedzialku.chyba powina byc zmeczona?nic takiego nie ma miejsca.martwie sie-nie wiwm czy potrzebnie ze b8c mi nie jest!moze nie tak do konca bo bol piersi mam caly czas ,glowa boli tez codziennie i brzuch-czytalam ze to normalne ale zeby mdlosci czy sennosc?jestem nad wyraz codzien wyspana i moglabym jechac na koniec swiata.przed chwila zrobilam 2 test dla swojego spokoju-2 kreski,)na drugi tydz.mysle umowic sie z polskim gin.bo do ang.musze sobie poczekac.przepraszam Was ze zawracam glowe.milego dnia i jeszcze raz WESOLYCH SWIAT

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Wlasciwie to powiem Wam ze przestaje czuc bol piersi juz.czytalam ze to normalne a na innej str.ze to zle.ja chyba oszaleje.okresu nie ma glowa brzuch boli. Test wyszedl ok.myslicie ze to cos zlego?

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ukusia my wlaśnie przyjechaliśmy ze święcenia koszyczków, zaraz idę małą na drzemkę posłać i biorę się za sałatki. Poza tym wsio wczoraj zrobiłam, bo wolne miałam

                          Co do objawów ciąży nie doszukuj się zbędnych. A i nie szperaj po necie, to zly doradca Każda kobieta inna i każda ciążę przechodzi inaczej. Mnie piersi dopiero zaczęły boleć w połowie ciąży jak siara się produkowała i skóra rozciągała. Przez 3 pierwsze miesiące byłam strasznie śpiąca, chodziłam spać o 19 już choć wtedy wakacje były i bardzo ładna pogoda Wymiotowałam raz, bo miałam straszną migrenę takto wszystko było ok. Jeśli masz jakieś obawy to zrób jutro jeszcze jeden test, jeśli to Ci da komfort psychiczny. Zapisz się do przychodni jak najszybciej i głowa do góry. Ciesz się świętami

                          W razie co, pisz. Postaramy się tu pomóc.



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ulcia bardzo Ci dziekuje.siostra mojego S.mowi dokladnie ti samo zeby nie czytac.z tym ze piersi przestaly bolec tak snao mowi ze nie beda bolec 9 mies i sie nie stresowac.test robilam dzis o 5 rano!bo mi sie takie glupoty snily ze polecialam robic.na wiztyle w polskiej przychodni mysle isc na 2 tydz.choc kolezanka mowi zeby sie wstrzymac jescze bo zaplace a nic wlasciwie nie zobacze.powiedziala tylko ze dzuwne sa te pobolewania brzucha ale mowilas ze Twoja siostra miala tak smmo wiec sie nie przejmuje.to normalne ze mam obawy to 1 ciaza i nie mam nikogo bliskiego by sie poradzic a do mamy nir moge dzwonic co chwilebardzo dziekuje ze moge na Was liczyc.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Uka nie stresuj się. Ja w każdej ciąży inaczej miałam, z chłopcami nic mnie nie bolało, tylko od kawy mnie odrzuciło, o 4 rano wstawałam wyspana, lekkie mdłości miałam ale po herbacie przechodziło.
                              a przy Oldze....masakra, brzuch pobolewał wymioty prawie całą ciążę, jak z pracy przychodziłam to szłam spać w ogóle to na 10 nie mogłam pracować bo o 18 byłam nieprzytomna, i kawkę jedną musiałam dziennie wypić. tak więc każda ciąża jest inna. to że kogoś coś bolało nie znaczy że ciebie musi. A czytając net to możesz się tylko niepotrzebnie stresować,
                              a po za tym WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY! SMACZNEGO JAJKA I OBYŚCIE WSZYSTKIE SIĘ DZIECIACZKAMI ZARAZIŁY
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Bagnes sto lat dla Olgi

                                Możesz sobie nospę brać albo magnez. Co do tej przychodni, to zrób jak uważasz. Zwłaszcza jak Cię niepokoją te bóle brzucha. Myślę, że w kwestiach takiego niepokoju warto zasięgnąć porady żeby chociaż się uspokoić Moim zdaniem w tych sprawach kwestia pieniędzy jest na ostatnim miejscu ale to tylko moje zdanie.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X