Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Szkoda ze Was nie ma.ciekawa jestem jak Wam weekemd mija.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć Ukusia
      U mnie wszystko w porządku kochana ..wczoraj pojezdziłam trochę po sklepach bo potrzebowałam kreacji na wesele ale już ją mam ..kupiłam szmaragdowy kolor , w którym mi jest bardzo do twarzy ..do tego taka "kryj bida" czarna na górę bo sukienka bez rękawów jest ..szału nie ma ale zadowolona jestem raczej ..wesele dopiero 10 maja ale dużo czasu nie zostało i święta za pasem więc postanowiłam zainwestować ..potem odwiedziliśmy teściów , wypiliśmy po kawce i do domu ..a w domu rutyna ..trzeba było się pokręcić , coś zrobić i tak dzień minął ..a wieczorem było miło i nic więcej ..pierwszy dzień płodny zaliczony to fakt ale ja chyba mam blokadę bo mi się wcale współżyć nie chciało .. nie chciałam robić przykrości mężowi dlatego doszło do zbliżenia ale dzieci z tego nie będzie chyba ..bo przecież trzeba to robić z uczuciem i pasją a mnie można by było porównać do lodu ..mam nadzieję , że dziś będzie lepiej
      a może trzeba robić sobie odpoczynek i co drugi dzień się starać ? no bo owulacje powinnam mieć około piątku czy soboty ..to nie wiadomo czy te plemniki , które teoretycznie mogą być we mnie od wczoraj przeżyją aż do piątku ? cóż ..

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czasami nasz mózg przesyła mylne sygnały Uka , bo za dużo myślimy ..pewnie Ty myślisz właśnie o zbliżającym się okresie i za wczasu odczuwasz jego objawy ..nie martw się bo jeszcze nic nie wiadomo ..takie bóle brzucha mogą być też zwiastunem dobrych wiadomości więc nie ma reguły
        wszystkiego się dowiemy za te 9 dni ..a jak na razie będę z Tobą całym sercem

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Z tego co ja wiem niby najlepiej co 2 dzien ale tak by wypadlo w owulacje wiec raczej te wczorajsze do piatku nie przezyja wiec musicie tak rozplanowac by akurat tak wyszlo.nam wyszlo wlasnie tak z przypadku wiec ja licze troche po cichu na sukces.ale to tak jest Iwcia zevjak wiesz ze "musisz"ti nie bardzi mozna w tym jakis romantyzm znalesc i wogle.ja siedze popijam sok marchwiowy na szczescie po tym bolu nie ma sladu ale ten taki dyskomfort jest.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Jutro mnie czeka kolejne usg ..ciągle mam wrażenie , że robię to wszystko po nic ..bo i tak rezultat będzie taki sam ..czyli zerowy

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              powiem Ci ze za batdzo o niczym nie mysle a o okresie juz wogle bo wydaje mi sie ze to jeszcze duzo czas wiec o tym jie mysle i ciazy tez nie bo to za szybko byloby.innych jakis znakow brak.zobaczymy.ale absolutnie nie nastawiam sie ze to moze byc to.nie wiem czemu?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Iwciu pisalam Ci kiedys co mi sie wydaje i co mysle o Twoim przypadku-przedtem nie udawalo sie bo cos jednak Ci bylo po to bierzesz leki a teraz jestem powiwdzmy tak ze wyleczona wiec teraz tak naprawde dopiero zaczynasz.i moze byc tak ze masz ta blokade jak kazda ta ktora sie stara.nie mow tak ze wszystko po nic.wiem ze to dlugo i zczyna meczyc.ale np.sa dziewczyny ktore z medycznego punku sa zdrowiutkie a ile czasu nie moga zajsc w ciaze?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Zobaczysz , że będzie dobrze , a soczek to oczywiście jak najbardziej sobie popijaj bo dzidzius zdrowy musi być

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja to jestem dziwny przypadek Uka hehe zawsze coś, w którymś momencie mi nie wychodzi i nie wiadomo dlaczego
                    A lekarz jak lekarz ...w zasadzie każdy ma nas w dupie

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ja chce bysmy tu razem mogly cieszyc sie rosnacym dzidziem kazda swoim.ja Iwciu naprawde nir mam jakos dobrych przeczuc nadzieja i owszem jak to zawsze bya.ale Ty tak samo powinnas jeszcze -ze tak powiem zacinac zeby i tak zeby bylo co 2 dni wiecej i tak nie ma sensu a plemnik zyje 36 godzin chyba?kurde zeby sie udalo nam wkoncu choc z moich ust wkoncu glupio brzmi ale czuje sie tu jak bym byla tu baaadzo dlugo.wiec Iwciu nie trac ani nadziei ani checi bo bez checi nie zbardzo cos moze byc z tego niestety.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Iwcia ale nie jestes odosobniona bo ja tez jestem wlabsie takim przypadkiem ktory jest fenomenem w tym ze zawsze jestem w nie odpowiednjm miekjscu i czasie jak i to ze jak ma sie komus cos stac jednemu na 100 to zawsze ja jestem na setna wiec dlatego powodzeniai w tym przypadku nie widze.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Caly czas nie wiem czemu jest tak ze te ktore nie chca zachodza raz za razem a te ktore chca maja tak ciezko.ale doczekamy sie zobaczysz i zmienimy watek

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ale się rozpisałyście. A ja dzisiaj wyjątkowo miałam dobry dzień. Jak przestałam myśleć o dziecku i od razu z mężem mieliśmy dobry .... Spontanicznie bez liczenia dni.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Iwcia to miałaś dużo szczęścia że udało ci się sukienkę znaleźć. Ja zawsze się nachodzę i mam problem żeby coś kupić.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No i super Marta.to dobrze ze umiecie sie odciac o wszystkiego i milo spedzic czas.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X