Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Tak domyslam sie.ja nie m9ge jeszczd tego powiedziec bo dopiero starania ttwaja miesiac i to tak wsumie ze nie bylo szans na to bo moj pracowal do puzna wiec nie bylam rozczarowana.ale mozna sie domyslec jak w jednej chwili mala kropla krwi przekresla wszystko.moze nie na tej plaszcyznie ale tez nie raz sie tak strasnie rozczarowalam pewnie jak kazdy kiedys wiec wiemy jakie to parszywe uczucie.jednak trzeba podazac za marzeniami bo kiedys sie spelnia.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć dziewczyny ..
      Jestem już pośród żywych ale nadal mnie pewne myśli dręczą..przecież zrobiłam wszystko co w mojej mocy a tu nic ..nawet chorego męża z gorączką udało mi się zgwałcić a tu nic ..i monitoring był i pięknie 2 pęcherzyki pękły a tu nic ..co ze mną jest nie tak ? nie rozumiem tego po prostu ..
      Tyle wyrzeczeń , tyle starań ..daliśmy ze siebie wszystko dosłownie a tu zonk..Masakra !!!
      Ponieważ jestem lekko świrnięta poleciałam dziś już do lekarza ..no bo ostatnio powiedział , że jakby nie było ciąży to przyjść znowu między 2 a 5 dniem cyklu więc byłam .. zrobił mi usg na pełnym pęcherzu i powiedział , że jest w porządku ..tradycyjnie u niego zawsze wszystko gra ..więc mnie pyta czy robimy jeszcze stymulację hormonalną czy przechodzimy do inseminacji ..Oburzyłam się szybko i go pytam tak -" a jak pan doktor uważa " ? no bo jak można po jednym nieudanym stymulowanym cyklu powiedzieć , że chyba będziemy robić inseminację
      Moja mina mówiła sama za siebie i najwyrazniej doktor zmienił zaraz zdanie ..stwierdził , że znowu mnie będzie stymulował ..czyli od 5 do 9 dnia cyklu Clo i 11 dzień cyklu mam sie u niego zjawić ..na tym stanęło ..
      Wiecie co , nie pocieszona jakaś wyszłam ..ale będę walczyć bo co niby mam innego do zrobienia ..
      Nadzieja jeszcze u mnie nie odżyła lecz nie zarzekam się , że w najbliższym czasie będę nią żyć ...
      jestem neutralna teraz jak ph skóry ..
      Dziękuje bardzo za wszystko dziewczyny ...

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Cześć dziewczynki. Ja rozumiem co możesz czuć. Oby było teraz tylko lepiej. A co do tego lekarza Ukuś to tak powiedział mi ''mój'' ginekolog w przychodni. Ten /endokrynolog w sumie mało mówi. Dzisiaj dostałam skierowanie do szpitala na badania. Nawet niedługo bo za dwa miesiące. Jak go okrzyczałam że chyba nie podchodzi do mojego przypadku poważnie i że nie sprawdza tego czego powinien to dopiero stwierdził że w szpitalu najlepiej wszystko zbadają. Jest cień nadziei że czegoś wreszcie konkretnego się dowiem. Poza tym w trzy dni mają zrobić komplet badań nie będę co trzy dni musieć znowu biegać. O i najważniejsze powiedział żebym przestała na razie brać tabletki bo po co mam się męczyć skoro przez te parę miesięcy nic nie dały, a tak źle się po nich czułam. Dzisiejsze wizyta nie była najgorsza.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          A jaką w tym wszystkim pełni funkcję mój mąż ?
          Jest lekiem na całe zło , jest balsamem na moje rany ..wspiera mnie , tuli , tłumaczy ..przy nim czuje się bezpiecznie i mam ten komfort psychiczny , że mnie nie obwinia za to , że się nie udaje ..
          Marta ..
          Przecież ja tyle kobiet znam , które też miały zespół policystycznych jajników i urodziły zdrowe dzieci ..zresztą sama jesteś dowodem na to , że się dało ..
          Przede wszystkim musisz uleczyć swoją duszę po starcie dzieciątka bo dopóki tego nie zrobisz to Ci ciężko będzie ..pożegnaj się i spróbuj żyć myślą o innym dziecku , które być może właśnie teraz wyciąga do Ciebie rękę i chce byś była jego mamą ..
          A z facetami to jest tak ..każdy ma jakąś wadę i każdy ma zaletę..i czasami nawet Ci bardzo nieokiełzani potrafią zaskakiwać gdy zostaną rodzicami ..
          Ponieważ macie dużo luzu i wolnego czasu to w inny sposób go spędzacie ale jakbyście już byli na drodze do rodzicielstwa to by się Wam nie chciało ..
          W życiu najważniejsza jest rodzina i dla dla niej warto się poświęcać nawet jest ona tylko dwuosobowa na razie ..
          Więc Martuś czekamy na dobre wieści od Ciebie ..
          Pozdrawiam ...

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Iwciu wczoraj pisalam o tym Marcie a dzis Tobie napisse ze moze warto zmienic lekarza?kurde dziwni oni sa Ci Wasi.bie wiedza,nie dowierzaja i pytaja sami Was co robic?moze warto innego lekarza zasiegnac porady.i tak jak mowisz juz kasy poszlo na to tyle wiec moze pare groszy na innego juz nie zrobi roznicy?
            Bardzo mi jest nadal przykro i bedzie dopuki znowu nie odzyje w Tobie nadzieja.bede trzymac za to kciuki bo bez nadzieji juz byloby zle.musisz sie odbic Iwciu od tego wszystkiego.teraz do mastepnej wizyty relaksuj sie i mysl o sobie by na chwile odlozyc te problemy na bok.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ukusia a ja tu tak ciągle o sobie a nie wiem co u Ciebie kochana ? Kiedy Ty sie przymierzasz w tym miesiącu do starań słońce ? Kwasik foliowy zażywa moja droga ? Jak tak , to bardzo dobrze słońce ..Tym razem to ja chcę Ci kibicować i motywować do walki
              A owulacja kiedy Ci mniej więcej wypada ?
              Bo to jakoś chyba na dniach jak dobrze pamiętam ..
              Wskakuj w lamparcią skórę hehe albo i bez skóry może być i gwałć mężczyznę Twojego życia ..a co .. do ataku hehe
              Wiesz co , Ty to szybko zaciążysz bo masz czystą psychikę i nie dasz się byle problemom ..
              Ściskam Cię , i wszystkiego naj naj życzę a kciuki to juz u mnie są dawno skrzyżowane dla Ciebie

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ulcia..
                My się z mężem leczymy w Centrum Leczenia Niepłodności więc tam na dzień dobry wszystkie badania od A do Z trzeba zrobić bo inaczej z Tobą nawet nie gadają..
                Staramy się już praktycznie od 3 lat ale oczywiście były długie przerwy i załamania i zmiana lekarza też była ..
                Więc został tylko ten najlepszy według opini znajomej ..
                Na pewno wiedzę ma bo nie kupił swojego dyplomu na bazarze ale trzeba wiedzieć , że leczenie niepłodności to niezły biznes bo ludzie by oddali ostatnią rzecz jaką posiadają aby mieć dziecko ..
                Dziękuje Ci ślicznie za słowa wsparcia bo naprawdę miło je przeczytać ..wtedy człowiek się robi taki pewniejszy siebie i wierzy
                Oczywiście , że się nie poddaję i będę nadal wierzyć ale z każdym razem jest coraz trudniej uwierzyć ...
                Pozdrawiam ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No to się cieszę z dobrych wiadomości Marta .. właśnie w szpitalu leczą ludzi więc będzie dobrze

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dziekuje za kciuki i kibicowanie.no ja bede czaic sie na swojego tak od soboty do srody)))wiec lada dzien.gorsza bedzue sytuacja gdy bedzue musial pracowac do puzna jak tamtym razem;(nie mam sumienia go zmuszac wtedy gdy sam nawet sily nie ma isc wziac prysznica.moze masz racje ze mam ta "czysta"psychike ale ja jestem bardzo wrazliwym czlowiekiem i kazde niepowodzenie w kazdej sprawie pwoduje u mnie dola i koniec swiat.wiec licze ze kiedys przez ciaze a potem dziecko stane sie troche twardsza babkaale ciesze sie ze jestesmy tu razem i sie trzymamy i wspieramy bo kazde slowo jest dobre gdy jest szczere.Marta czyli widzisz twoj lekarz jest taki jakis dziwny wiec przemysl zmiane tak jakbi Ty Iwciu to nie zaszkodzi a moe pomoc.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ja jednak zaczekam jeszcze jakiś czas, będę się u tego ginekologa endokrynologa leczyć jak zrobi badania to pomyśle. Wtedy będę wiedzieć na czym stoję. Też nie od jednej osoby słyszałam że ten ordynator jest bardzo dobry, prywatnie też przyjmuje ale podobno lepiej w szpitalu bo kartotekę przynajmniej prowadzi Za jakiś czas będę sama mogła go ocenić.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        A i brzuch zaczyna mnie pobolewać chyba niebawem okres dostanę.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Marta bardzo szkoda ze czujesz ze sie zbliza.czyli ten miesiac nikomu nie byl dany....

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ten cykl , który rozpoczęłam wczoraj jest cyklem mojej ostatniej szansy bo potem doktor powiedział , że mnie czeka inseminacja ..
                            Poza tym taka stymulacja hormonalna też osłabia jajniki pomimo wszystko ..
                            A lekarza to już zmieniać nie będę bo ile razy można .. musiałabym zaczynać wszystko od początku tzn wszystkie badania , znowu te wizyty i znowu te same pytania ..mam już tego po dziurki w nosie ..
                            a teoretycznie to nie wiadomo dlaczego nie zachodzę w ciążę ..
                            Kończą mi się też oszczędności ...

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              To moze warto juz zrobic ta inseminacje moze?dla oszczedzenia czasu i pieniedzy?ja wiem ze to nie to o czym marzylas ale za to moze sie spelnic.badzmy dobrej mysli

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Też myślę że inseminacja to nie koniec świata. Ale to wasza decyzja. Każdy ma inne przekonania. Z drugiej strony może jeszcze raz warto spróbować z lekami. A jeśli o inseminację chodzi to też to trochę kosztuje. A gwarancji sukcesu nie daje patrząc na moją koleżankę. Dobranoc kochane.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X