Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Moze masz racje Marta.mi chodzilo jedynie ze czlowiek co by sie nie dzialo zle i nie wychodzilo czyje sie niespelniony i ma takie mysli ze cos nie wyszlo ze jie tak mialo byc.ja wism i rozumiem ze to jest calkiem inna sytuacja gdy sie tyle czlowiek stara o dziecko i nic.bardO nam tego zycze i bardzo chce uslyszec os Was dobre nowiny
    Ulcia wiec mowisz ze dobrze wszystko lecz jednak moze byc nie po mysli....troche mnie to ocknelo bo taka chodzilam szczesliwa jednak ale masz racje nie ma co sie cieszyc teraz by potem nie plakac.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      O wlasnie witamy Cie Zielone oko.moze napiszesz nam swoje doswiadczenia.bo nasze pewbie juz znasz.wiec jeszcze raz witamy i zapraszamy.tak jak Marta napisala jestes w dobrym miejscu bo tu nikt nikogo nie ocenia i wysluchuje.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Jak tam wogle dzien mija?to Ty Iwcia w piatek idzisz do lekarza i bedzie minitoring tak?czyli to samo co w tamtym miesiacu.to trzymam kciuki by tym razem sie udalo.ja dzis mam taki fajny dzien.wyspalam sie ze hoho.zrobilam obiad ktory za mna chodzil 3 dni.i choc nie ma slonca to tak ladnie jest moze to nastraja ze zaczyna byc tak fajnie zielono i moze to ze dzis wszystko mi wychodziteraz siadlam z ulubiona hebara zielona z mango i relaksuje sie.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć kochane. Iwcia coś milczy pewnie przed jutrem się stresuje. Oby wszystko było po jej myśli. Ja z mężem to naprawdę odpuściliśmy. Jesteśmy jak stare małżeństwo. Oby to się za jakiś czas zmieniło. Bo bez pewnych "czynności" chyba nie ma szans na dziecko Przyjemnej nocy i Trzymaj się Iwciu i Ty Ukuś też. Oby tobie również się udało. Komu jak nie tobie Dobranoc

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            O jednak zagladnelas szkoda ze Iwci nie ma.pewnie ma stres ale mysle ze bedzie ok bo jak widac poprzednio wszystko bylo ok tylko szczescie nie dopisalo.Mowisz ze odpuszczacie.tak wiele razy slyszalam ze pary ktore odpuscily szybko sie dorobily dziecka wiec moze i w Waszym przypadku tak bedzie.ale co odpuszczecie i koniec niech sie dzieje co chce czy za jakis czas znowu zaczynacie ja Ci mowie ze doczekasz sie szybciej niz myslisz skoro odpuszczecie

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć dziewczyny
              Ja tylko Was chce zapewnić , że u mnie wszystko w porządku ale miałam strasznie ciężki dzień i dopiero teraz znalazłam chwile , żeby odsapnąć..widzę, że nasze grono się powiększa ..to dobrze

              Jutro jestem umówiona z doktorem na 15h15 i ciekawa jestem obrotu sprawy ..złe jest to , że mu coś ostatnio nie ufam ..na samym początku wizyt zaimponował mi swoja wiedzą ..zbombardował nas badaniami więc pomyślałam sobie -"no nareszcie " ..jak się już okazało , że wszystko niby gra to te wizyty takie bezpłciowe się zrobiły ..monituruje mnie to fakt ale prawdę mówiąc to trwa dosłownie minute czasu ..odnoszę wrażenie , że robi to taśmowo ..na zasadzie następna , następna , następna ..najbardziej ubolewam nad tym , że nie jest kontaktowy ..jak już wspominałam na początku było inaczej ..teraz mało mówi i nie wyjaśnia już bo mu się nie chce zapewne ..co zrobić ..martwi mnie to , że miałam podwyższoną lekko prolaktynę tak ..więc przepisał mi \Bromergon \ , który zażywam nadal ..i ciągle go pytam czy mam go brac nadal ? a on twierdzi , że tak ..ale badań nie zlecił , żeby sprawdzić poziom ..po 3 miesiącach to juz się mógł unormować , prawda ? no nie wiem sama co mysleć ..przecież ja lekarzem nie jestem ale swoje czasem pomyślę..może nie trzeba tak dogłebnie wnikać tylko się dostosowywać do tego co mówi ..lecz z drugiej strony patrząc-- lekarstwo , które zażywam ma same negatywne skutki uboczne więc może by go troszkę przestać brać ? no nie wiem bo się sama juz gubię w tym ..nie chcę być mądrzejsza od sowy ale momentami coś mi nie gra w jego diagnostyce ..nie dowiedziałam się do dziś , co z tymi pęcherzykami , które ostatnio sobie wyprodukowałam ..(pamiętacie miałam ich 3 , z czego 2 pękły a jeden nie ) ..nie wiem czemu się nie zapłodniły te 2 , nie wiem dlaczego ten 3 nie pękł ? jaka jest przyczyna mojej ostatniej porażki ..
              Może jutro się dowiem , zapytam się po prostu i już ..przecież odpowiedzieć musi ..już ostatnio to chciałam zrobić ale nie dał mi okazji bo się spieszył i jak się zaczęłam ubierać to już wzywał inna pacjentkę ..
              Tym razem go przytrzymam na interesie nie pójdzie mu tak łatwo !!! Obiecuję

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Iwcia faktycznie trzęsie porami przed jutrzejsza wizytą ale postanowiłam sobie , że jutro doktorkowi dam w kość hahaha za dobrze by miał , żeby tak mnie ciągle spławiał ..
                Dziękuje za troskę kochane

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Iwcia a skąd jesteś?

                  Nie jestem lekarzem, co prawda skończyłam biologię ale z tego co mi wiadomo i co świta coś mi po wlasnych doświadczeniach. Podczas owulacji poziom FSH spada, a LH rośnie, dzięki czemu pęka pęcherzyk Graafa i uwalnia się dojrzała komórka jajowa. robiłaś te badania na te hormony? Najlepiej je również zrobić podczas owulacji. Może od tego nie wszystkie pęcherzyki u Ciebie nie pekają?
                  No i też wiadoma rzecz, że nawet podczas owulacji nie musi dojść do zapłodnienia albo i może dojśc ale organizm odrzuci zapłodnioną komorkę, macica jej nie przyjmie i nawet się nie dowiemy o tym, bo dostaniemy normalnej @ lub z lekkim opóźnieniem



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ciezko Iwciu stwierdzic co z tym doktorkiem?czyli sam paczatek przygody z nim zapowiadal sie ok wiec moze teraz musi tak byc bo wsumie tylko Cie monitoruje wiec wiecej za bardzo nie ma co gadac ale z 2 str.powinien zrobic jakies badabia stwierdzajace czy przyjmowanie tego leku dalo cos i czy nadal trzeba sie nim katowac?ciezko powiedziec moze poprostu powiedz mu to co nam teraz tu napisalas bo jednak to jest jego interes i za to placisz wiec masz do tego prawo.zrob tak jak mowisz .nie martw sie wszystko bedzie dobrze poprostu tamtym razem szczescie bie dopisalo ale ja cos czuje ze mi tez...trzymam kciuki za jutro i dawaj znac jai bedziesz miala chwile.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ulcia , moja droga powiem Ci tak ..wiem , że nic nie wiem
                      Doktor stwierdził , że będzie mnie stymulował bo podejrzewa , że z moją owulacją jest coś nie tak ..w ogóle to chciał się upewnić , że w ogóle owuluje..i stanęło na tym , że tak ..ale nie doszło do zapłodnienia..dlatego od nowa mnie stymuluje i znowu monitoruje ..ale badań dodatkowych nie zleca ..więc nie wiem
                      Ja bym zrobiła chętnie i dla mnie to nie problem ..lecz nie chce tak sam od siebie ..uważam , że to on powinien mi je zalecić ..
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Jak wrócę jutro do domu to napiszę Ukusia

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ulcia , mieszkam w Krakowie

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Trzymam kciuki w takim razie zreszto codzien trzymam.i bede czekac na wiadomosci milej nocy zycze Wam.ja bede uciekac bo mimo ze dzis pospalam to i tak spac mi sie chce bo ja to zmarzniety spioch wiecznie jestem.pa

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Jakbyś mieszkała w pobliżu Krakowa to bym Ci poleciła fajną Panią doktor do której sama już lata chodzę Powiem ci, że wszystkie hormonalne robiłam łącznie z tsh, LH i idt bo sama się męczyłam z faktem, że ładnie owulacje mam a w ciążę nie zachodzę. Monitorowania co prawdę nie miałam. Ale kiedyś jak będziesz ciekawa co zrób sobie hormony tarczycy i to LH. Trochę się dziwię twojemu lekarzowi że podstawowych badań nie robi ale każdy lekarz robi jak uważa i nie mnie to osądzać.
                              Bynajmniej oby jego leczenie poskutkowało i niebawem pochwalisz się nam dwiema kreskami. Tego Tobie i reszcie dziewczyn życzę.

                              A co do tych lekarstw, to zapytaj go że może trzeba by bylo sprawdzić wyniki. Bo może juz nie musisz się tym faszerowac.



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No to polecam Ci poradnie Ovum na Urzędniczej a dokładnie dr Lenart. Przemiła babka i bardzo kompetentna Chodzę do niej już 7 lat



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X