Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez Iwcia36 Pokaż wiadomość
    bo kolejny raz nie potrafię udowodnić , że zostanę mamą ..że wszystko jest dobrze ..że będą wnuki ..
    Zawsze jest ta blokada ..bo jak się wszystko inne układa to gdzieś musi być jakaś niedociągłość coś musi się nie udać ..
    Tak więc moje życie jest walką o lepsze jutro ..
    Mam nadzieję , że zostanę mamą i nie popełnię tych samych błędów co moja ..
    Iwcia nic nikomu nie musisz udowadniać! pamiętaj o tym kochana.

    Ja też wiem jak to jest kiedy jest się mniej ważnym dzieckiem, choć brata bardzo kocham i w kość nigdy mamie nie dałam. Ale to on zawsze był ważniejszy.
    Ale pamiętaj że w życiu różnie bywa i może przyjść taki dzień że to ty okażesz się ważniejsza, bo ty będziesz a brat nie
    u mnie tak się to skończyło i mama zmieniła zdanie bo teraz może liczyć tylko na mnie.
    a na razie spróbuj o tym nie myśleć MYŚL O SWOIM ŻYCIU wiem że to nie łatwe ale wiem też z własnego doświadczenia że to pomaga
    Uka zawsze możesz spróbować go zgwałcić na spaniu


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziękuje bagnes za wiarę we mnie ogólnie nie jestem kobietą , która ciągle ma pretensje do kogoś o coś , cieszę się życiem takim jakie jest.. a nawet czasami myślę , że za normalna jestem ..sentymentalna chyba też ..w ogóle to i wrażliwa ..ale ten typ tak ma i się nie da tego wyplenić ..z jednej strony to może być zaletą a z drugiej problemem bo nie jestem asertywna i zawsze mnie można naciągnąć na wszystko ..robiąc to w odpowiedni sposób

      Ściskam Cię

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Cześć dziewczynki. Uka już chyba pracuje Co do seriali to nie jesteś odosobniona. Ja też lubię, ale w przeciwieństwie do ciebie raczej nie polskie. Ale potrafią wciągnąć. Kiedyś się z siostry śmiałam że tak ogląda a teraz ja jestem gorsza niż ona Naprawdę pomagają zapomnieć. Na nerwy najlepsze są takie niezbyt skomplikowane filmy. A co do naszych relacji rodzinnych to okazuję się że więcej z Nas ma podobne problemy. Oby nie miały one wpływu na Nasze dalsze działania. To co napisałaś BAGNES to prawda. Mam nadzieje że i w Naszych przypadkach sytuacja podobnie się ułoży i że my też zostaniemy docenione za to co robimy

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Podczytuje Was bo nie mialam jak pisac bo mecz lecial.a ze ja jestem kibic Barcelony wiwc sake rozumiecie nis moglam sie rozpraszac)))ale za chwile juz faktycznie zaciagam swojego do sypialni))wiec trzymajcie kciuki za powodzenie dziesiejszej misjiIwciu podobne jestesmy za za bardzo ludziom ufam -co wykorzystuja i wierze i mhnie tez daje sie nabierac i naciagc na wszystko wiec nasze dzieci beda mialy z nami dobrze

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam Wasplan zrealizownyale powiwm Wam ze takie ustalane ,umawiane wieczory nie sa fajne.nie ma to jak spontan ale co zrobic?owulacje jak mowilam nie wiem dokladnie kiedy mam pn,wt lub srode wiec moze wystarczy?tylko w pn nic nie robilismy.czytam na necie i raz pisze co 2 dni najlepiej na innej str. Ze najnowsze badania mowia ze codziennie i tak wkolko wiec juz sama nie wiem?skoro plemnik zyje nawet 36 godzin?to chyba ok.wiec kwas foliowy biore juz 5 miesnie przerywalam brania bo z kad moge wiedziec kiedy zaude w ciaze?z nogami do gory lerzalam min.15 min a teraz juz wszystko w rekach Boga!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Znajac zycie za parenascie dni czlowiek bedzie siw doszukiwal objawow ciazy!niby czlowiek pozostawia wszystko losowi ale czegis jednak bedzie sie doszukuwal tym bardziej ze juz kiedys czytalam chyba o wszystkich mozliwych objawach.i powiem Wam ze to ciezko nie oszalec bedzie do 15 kwietnia bo wtedy wypada@.postaram sie nie myslec wcalw o tym juz przedtem udawalo mi sie nie myslec wiwc teraz moze tez sie uda

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Uka najlepiej jak się "pracuje" w dniu owulacji. Ewentulnie 24h przed.
                Dlatego jak będziesz miała okazję to kup sobie te testy owulacyjne nawet na allegro.
                One wykazują owulację max 48h przed.



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dni ploDne mialam od 27 to byl Czwartek wtedy nic ale sobota niedziela pracowalismywtorek.siec jesli wypadly w poniedzualek czy srode to wszystko dobrze.sugeruje sie zywotnosia plemnikow.wiec jestem dobrej mysli choc i z drugiej str.az tez sie tak nie nastawiam bo wiadomo jak to jest.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    To Ulcia z tego co mowisz to w dobre dni staralismy sie bo obojetnie kiedy by nie byla ovulacja to to plemniki "czekaja".

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Uka bo nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam?
                      Dni płodne miałaś w czwartek ale "pracowaliście" w weekend. I mówisz, że plemniki czekały? Tak? Ale powiedzmy, że owulacje miałaś w czwrtek to wtedy komórka została uwolniona i jeżeli do zapłodnienia nie dojdzie max do 48 godzin to ona obumiera. Tak nas na studiach uczyli.
                      Chyba, że ja źle coś zrozumiałam. to mnie popraw
                      No chyba że "pracujecie" przed owulacja to wtedy zazwyczaj najlepsze plemniki mają żywotność do 7dni i tam mogą sobie poczekać na komórkę
                      Dlatego ważne jest żeby określić sobie owulację.
                      Ja np korzystałam z tych testów owulacyjnych jako antykoncepcje swego rodzaju.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        aha, chyba już rozumiem
                        Czyli od czwartku miałas dni płodne, nie owulację. A jakie długie masz cykle? Regularne masz okresy?



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Namotalamdni plodne zaczely mi sie w czwartek ale starac zaczelismy sie w sobote i niedziele w poniedzialek przerwa i wtorek znowu a owulacje moglam miec w poniedzialek,wtorek lub dzis.wiec jezli tak patrzac to w najlepsze dni sie staralismy.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czołem
                            A u Ukusi , aż wrze od starań i się bardzo z tego powodu cieszę bo wszystko sumiennie zrobione hehe nawet nóżki w górze były więc wszystko na jak najlepszej drodze jest ..oby się udało ..jeśli tak to będziemy miały swój udział w całokształcie hehe ..a tak poważnie kochana to wiedz , że Cię będę wspierała zawsze i wszędzie i o każdej porze dnia ..

                            Ja się będzę mizdżyć do męża już w weekend , chyba tym razem nie odpuszczę mu żadnego dnia bo to ostatnia szansa jest dla mnie ..ostatni monitoring i wóz albo przewóz ..w piątek idę na usg więc zobaczę ile mam pęcherzyków ..dziś ostatni dzień brałam Clo i czuję już w sobie strach ..jak coś zażywam to jestem pewniejsza ..głupie to ale tak mam ..takie poczucie , że zrobiłam wszystko ponad stan ..

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cykle mam raczej regularne 28-29 dniowe.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Iwciu jak bierzesz cos to masz takie poczucie ze cos sie dzieje wiec moze dlatego tak masz.bardzo dziekuje za wsparcie kciuki i za to ze moge na Was liczyc.i ja daje to samo od siebie wiec tez zawsze sluze p9moca i dobrym slowem.tak u mbie starania wkoncu ruszyly bo tak naprawde to pierwszy raz ze cos sue dzieje niestety w tamtym miesiacu nie dalo rady wiec teraz jest tak naprawdd pierwszy raz i taka jesten podekscytowana ze w moim zyciu dzieja sie tak wazne sprawy i ciekawa jestem finalu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X