Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zgadzam się z Goplaną, bo jeśli robimy wszystko żeby dziecka nie było, a tu np pęka guma i w konsekfencji mamy poczęcie, to trudno wpadką tego nie nazwac. Choć faktycznie "wpadka" to niezbyt sympatyczne określenie w stosunku do dzieciaczka.

    U nas Viktoria była zaplanowana i wykonana od ręki (tj udało się za pierwszym razem)


    Skomentuj

    •    
         

      nie kazdy tez liczy sie z konsekwencjami.czyli wpadka jest wtedy.
      shannon

      Skomentuj


        Z reguły u młodych dziewczyn watpie zeby bylo to planowane, jak przykladowo u mnie

        Skomentuj


          Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
          nie kazdy tez liczy sie z konsekwencjami.czyli wpadka jest wtedy.
          Jezeli zaczyna sie wspolzyc to trzeba pamietac o konsekwencjach. Trzeba liczyc sie z konsekwencjami. Seks jest zbyt wazna rzecza zeby mozna bylo o tym zapomniec i musi sie wiazac z odpowiedzialnoscia, z odpowiedzialnoscia za to co moze sie wydarzyc.
          Judyta

          Skomentuj


            JUDYTA ja to wiem i ty to wiesz ale sa tacy co nie wiedza
            shannon

            Skomentuj


              Napisane przez Judyta Pokaż wiadomość
              Jezeli zaczyna sie wspolzyc to trzeba pamietac o konsekwencjach. Trzeba liczyc sie z konsekwencjami. Seks jest zbyt wazna rzecza zeby mozna bylo o tym zapomniec i musi sie wiazac z odpowiedzialnoscia, z odpowiedzialnoscia za to co moze sie wydarzyc.
              Oj Judytko gdyby kazdy o tym wiedzial swiat bylby piekny.Wedlug tego co piszesz nie powinno byc pojecia wpadka ( sama tego okreslenia nie lubie wole ciaza nieplanowana ).

              Skomentuj


                Wątek powinien mieć tytuł ''Ciąża planowana czy nie planowana''


                Skomentuj

                •    
                     

                  No dobra a można coś nazwać zaplanowaną wpadką ?
                  Bo u mnie właśnie tak było że bardzo chcieliśmy mieć dziecko i staraliśmy sie 2 lata, zrobiliśmy wszystkie badania, sprawdzaliśmy dni płodne i po tym wszystkim jak już daliśmy za wygraną że jednak musimy powtórzyć badania.
                  Do tego ja zmieniłam prace i chcieliśmy poczekać trochę, wtedy właśnie późniła mi sie miesiączka i okazało sie że jestem w ciąży.
                  Teraz jestem w 32 tygodniu ciąży i jest to najwspanialsza wpadka jaka mogła mnie w życiu spotkać
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    wpadka..

                    ewidentna a nawet szokująca ale efekt przesliczny

                    Skomentuj


                      Nieplanowana, ale kochana

                      Nadia nie była zaplanowana ( może dopiero za kilka lat ), ale nie żałuję, że właśnie tak się stało, bo dzięki niej w domu codziennie jest radość
                      Mama Nadii i Milka

                      Skomentuj

                      •    
                           



                        pierwsze dziecko było planowane a teraz te ktore sie spodziewam wpadka heheh ale nie załuje tylko boje sie ze rady se nie dam

                        Skomentuj


                          My planowaliśmy z dziećmi poczekać. A tu jakoś tak wyszło. I mamy córkę od 4 miesięcy i 17 dni Cieszę się ogromnie. Dobrze, że tak wyszło

                          Skomentuj


                            Pierwsza wpadka, druga starannie planowana - obie ciąże super!!! Za kazdym razem inne emocje, ale zawsze pozytywne! Co lepsze - nie mam pojęcia??

                            Skomentuj


                              Wpadka, kochana wpadka I niczego nie żałuję, kolejne za kilka lat. Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Witam w moim przypadku to była wpadka ale nic a nic jej nie załuję córeczkę mam wspaniała i za nic bym jej nie oddała.
                                Marlenka 23 sierpień 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X