Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test Ciążowy:-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Wiesz, im dalej w XXI wiek tym głupsze dziewczyny hehe . A tak naprawdę teraz, no wyszłam za mąż, nie z przymusu i nie żałuję

    A teraz z innej beczki , masz już dzidzię to wiesz, kiedy przejdą mi dolegliwości? Mdłości, zmęczenie... Będę się wtedy czuła tak dobrze jak przed ciążą?

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Hmmm... no ja miałam w pierwszej ciąży koszmar.. zaczął się prawie odrazu tj.: wymioty do 7 msc. ciąży!! dzień w dzień czasem nawet po 8,9 razy dziennie.. leżałam w szpitalu pod kroplówkami 4 razy.. bo mój organizm nie przyjmował żadnych posiłków.. ani tabletek bo odrazu były wymioty.. pozatym chyba czułam się dobrze.. poza tym, że do samego końca było mi słabo..
      najgorsze dla mnie były i już teraz są skurcze łydek.. w nocy.. budziły mnie ze snu, okropne uczucie.. i oby Ciebie ominęło.. pozatym pod koniec ciąży ze względu na duuuuży brzuszek męczą Cię bóle pleców, krzyża.. ja np. nie mogłam myć j.uż w 8 i 9 miesiącu naczyń.. bo okropnie bolało.. ale mimo wszystko myć je musiałam..;-)

      Skomentuj


        #93
        ale mimo to.. wszystko da się przeżyć..;-)

        Skomentuj


          #94
          I mimo tego wszystkiego zdecydowałaś się na kolejną ciążę... Podziiiiwiam.

          Skomentuj


            #95
            ehehe... czego się nie robi z miłości do dzieci;-)!!! pozatym Kubusiowi brakuje siostrzyczki;-)

            Skomentuj


              #96
              No tak, eee to ja znoszę ciąże całkiem lekko, zdaża mi się wymiotować, ale umiem nad tym zapanować. Ja pracowałam jakiś czas temu (do świąt Bożonarodzeniowych) w prywatnym żłobku i przedszkolu w jednym. Ale się wytańczyłam . Dzieci są cudowne.

              Skomentuj


                #97
                A z jakiego miasta jesteś Carin?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Ze Stargardu Szczecińskiego . A Ty skąd?

                  Skomentuj


                    #99
                    haha.. ja z Rzeszowa z południa Polski;-)

                    Skomentuj


                      O kuurcze kawał drogi to na jednej porodówce nie będziemy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                        haha.. ja z Rzeszowa z południa Polski;-)
                        Witam.Chyba mieszkamy najbliżej siebie na tym forum bo ja mieszkam koło Stalowej Woli.


                        Skomentuj


                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          Witam.Chyba mieszkamy najbliżej siebie na tym forum bo ja mieszkam koło Stalowej Woli.

                          Hmm.. pewnie tak.. choć nie orientuje się, bo nie byłam nigdy w Twojej miejscowości..;-)

                          Skomentuj


                            no dziś o 12:50 moja chwila prawdy!:-) dowiem się od P. Ginekolog w którym tygodniu jestem..;-) mam nadzieje..;-)

                            napisze później, miłego dnia!

                            Skomentuj


                              Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                              no dziś o 12:50 moja chwila prawdy!:-) dowiem się od P. Ginekolog w którym tygodniu jestem..;-) mam nadzieje..;-)

                              napisze później, miłego dnia!
                              Trzymam kciuki żeby wszystko było ok

                              Skomentuj


                                no i jestem
                                więc tak p.Gin. mnie zbadała wypytała o ost. miesiączkę (25.01.) poinformowała, że to już 6 tyg. i 2 dni mi się spóźnia miesiączka..
                                pytała, czy robiłam test- ja że tak i że wyszły 2 kreski
                                a więc ona że powinnam się cieszyć! i że na USG mam przyjść dopiero 30.03 !
                                żeby zobaczyć który to tydzień.. ahhaaaa.. no i pobrała mi cytologię i to by było na tyle.. czekamy więc do 30.03 ! na USG

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X