Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy to już dzidziuś??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A skad wiesz jaka masz temp w macicy ??

    Skomentuj

    •    
         

      mierze termometrem może zle okreslilam ale chodzi mi o temperaturę w pipie

      Skomentuj


        No z pewnoscia zle okreslilas, wole okreslenie "w pochwie".
        Napisz jeszcze dokladnie gdzie masz 35.4 - 35.6 a gdzie 36.7- 36.9
        Od jakiego czasu bierzysz temp ? Obserwujesz sluz ? Zawsze mierzysz ja w tym samym miejscu ?

        Skomentuj


          moja temperatura ciala jest niska czyli te 35.5 a w pochwie ragularnie co rano o 6 temometrzykno i tam wlasnie mam te 36.7- 36.9 no niestety nie mam w tym wprawy bo robie to dopiero miesiac a co do sluzu to nie za bardzo to rozumiem wiec se darowalam

          Skomentuj


            Wiec tak ...
            W pochwie tempka zawsze jest wyzsza niz pod pacha na przykład.
            Miesiac to zbyt mało by moc wyciagac wnioski z temperatury.
            Jaki masz termometr ? Owulacyjny ?Pamietaj by mierzyc temp przed wstaniem z łozka.
            Sama mam podobna temp ciala jak Ty U mnie 36,7 to juz goraczka :P

            Co do spoznienia okresu - moze byc tak wiele przyczyn i nie koniecznie musi to byc ciaza. Wiesz tylko test odpowie na to pytanie.

            Skomentuj


              Tu zobaczcie http://wesentra.w.interii.pl/krzywa.jpg

              Skomentuj


                Carin ale to nie specjalnie chyba pomoze. Jakby tak Asia zapodala swoj wykres to co innego Dodatkowo na wykresie powinno zaznaczac sie kiedy np wypito alkohol, kiedy byl stosunek itp.Te ktore Ty wkleilas sa niepełne a co za tym ida malo dokladne i baaardzo pogladowe.
                Dodatkowo Asia jest po tabsach ( własnie kiedy odstawilas ? mialas juz @ po tabsach ) wiec organizm moze dochodzic jeszcze do siebie po tych hormonach.
                Last edited by Goplana; 08-05-2009, 11:59.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Goplana co Ty mówisz ta metodę polecają amerykańscy ginekolodzy i ma prawie 100% skuteczności. Wykresy to wzory jak to wszystko powinno wyglądać.

                  Skomentuj


                    Carin z calym szacunkiem ... metoda termiczna i prawie 100% skutecznosci ? Znasz wskazniki pearla dla poszczegolnych metod ?
                    Trzeba pamietac, że metoda termiczna to nie antykoncepcja, to naturalna metoda planowania rodziny. Wskaźnik Pearla 2 – 20. Polecana jest dla kobiet doświadczonych lub takich dla których nieplanowana ciąża, to żaden problem.

                    Skomentuj


                      to ja juz wole żyć w niepewności poczekamy zobaczymy... dzieki wielkie za odpowiedz
                      Rozwiały sie trochę moje obawy :P:P bo moja 10 miesięczna córeczka robi mi za dziesięciu a jeszcze jedno do kompletu owszem ale nie teraz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Asia ja jedak polecam inne metody antykncepcji bo termiczna ... coz
                        Popros lekarza o badania hormonalne i na podstawie wynikow niech dobierze Ci antykoncepcje. Sama zle znosilam tabsy ale okazalo sie ze zbyt duza dawka hormonow w nich byla. Dzis mam zmienione tabsy, dopasowane pod moj organizm i czuje sie swietnie A jesli chcesz kontynuowac metode termalna to kup termometr owulacyjny z dokladnoscia do 2 cyfr po przecinku i sie obserwuj. Niestety zanim poznasz swoj organizm minie troszke a do tego czasu roznie moze sie zdarzyc
                        Jesli dopiero co odstawilas tabsy to spokojnie - organizm musi sie wyregulowac i opoznienia sa mozliwe. Zreszta po tabsach tak od razu plodnosc nie zawsze wraca

                        Skomentuj


                          mam nadzieje ze jest tak jak mowisz
                          co do tej metody antykoncepcji to ja miałam juz dwa razy zmieniane i po każdych jest to samo na dodatek to nie jest tez takie proste bo mieszkam w Irlandii Północnej i tu tako jako ginekologów nie mam... tylko po tabletki do GP sie chodzi... mam zamiar sie nauczyć tej naturalnej metody

                          Skomentuj


                            Asia skoro nie masz mozliwosci zrobienia badan hormonalnych i nie chcesz probowac hormonow to pozostaje Ci ta metoda.
                            Tak jak pisalam zaopatrz sie w dokładny termometr owulacyjny . Polecam stronke www.28dni.pl tam mozesz prowadzic wykresy i obserwacje, pomoga Ci uzytkowniczki w interpretacji.Pamietaj jednak ze to zaraz po kalendarzyku najbarzdiej zawodna metoda. Powodzenia
                            Last edited by Goplana; 08-05-2009, 12:26.

                            Skomentuj


                              no to już dziś kupuje termometr :P
                              wiadomo ze najlepsza metoda jest brak zbliżeń...a ryzyko zawsze jest
                              no cóż jak zawiedzie to ponoć jedno przy drugim lepiej sie wychowuje...
                              tylko że ja niestety jeszcze pamiętam ten ból porodowy więc dla własnego dobra chciałabym żeby ta metoda poskutkowała

                              Skomentuj


                                To moze stos dodatkowe metody ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X