Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Duphaston- Brał Ktoś ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Duphaston- Brał Ktoś ?

    Mnie również gin zalecił duphaston, ale na samym początku ciąży a nie przed. Na podtrzymanie jej. Udało się szczęśliwe rozwiązanie

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Duphaston- Brał Ktoś ?

      Ja brałam ten lek na podtrzymanie ciąży, niestety się nie udało, ale podobno przyczyny poronień są rozmaite, często hormon nie jest w stanie pomóc, jeśli coś poważnego jest nie tak z zarodkiem. Teraz staram się ponownie i lekarz zalecił mi brac Duphaston od samego początku po stwierdzinej testem krwi ciąży. Na wszelki wypadek

      Skomentuj


        #33
        Odp: Duphaston- Brał Ktoś ?

        Ja brałam Duphaston na podtrzymanie ciąży od 12 tyg do końca musiałam brać, ponieważ miałam w 12 tyg plamienia





        Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

        Skomentuj


          #34
          Odp: Duphaston- Brał Ktoś ?

          brałam Duphaston jeszcze w trakcie starań o dziecko (drugie), miałam nieregularne cykle, róznej długości i pojawiła się raz nawet torbiel (na szczęście sama zniknęła) po tym lekarz uznał, że wyregulujemy trochę cykl, zwłaszcza jego drugą fazę w związku ze staraniami kiedy już w ciążę zaszłam również miałam dalej kontynuować przyjmowanie Duphastonu - zwłaszcza kiedy się okazało, że to ciąża podwójna.







          Skomentuj


            #35
            Odp: Duphaston- Brał Ktoś ?

            ja ten lek brałam na podtrzymanie ciąży do 1o tygodnia ciąży, ale słyszałam, że faktycznie lek ten pomaga też kobietą które sie dopiero o dziecko starają

            Skomentuj

                   
            Working...
            X