Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chce mieć córeczke

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • perpetua88
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    Witam. Podobny temat został już poruszony na forum. Dlatego ten zamykam, by nie dublować wątków.Do dalszej dyskusji zapraszam tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=2212. Pozdrawiam

    Leave a comment:

  •    
       

  • szczesliwa00
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    Ja mam jedną córeczkę i teraz chcieliśmy chłopaka. I co druga dziewczynka mimo, że staraliśmy się w okresie, kiedy podobno jest większa szansa na chłopaka. Nie ma reguły. Jak ma być dziewczyna to będzie dziewczyna Ważne, że zdrowe Płeć tak na prawdę się nie liczy.
    Zapraszam na mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: http://szczesliwamama.pl/
    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
    Najpewniejsza metoda to selekcja plemników. Nie wiem, czy dostępna w Polsce, na pewno robią w Pradze, Berlinie. Koszt to jakieś 5000 euro. Tak więc powodzenia. Podejrzewam, że kliniki in vitro w Polsce stosują już tą metodę, ja mam dane sprzed kilku lat.
    a na ile procent pewności jest że to akurat córeczka będzie a koszt taki to też nie mała suma

    pradip to historia tego pana też ciekawa tyle razy próbował a tu same córki Ale jaka radość tyle kobiet w domu

    Leave a comment:


  • testolandia
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    Najpewniejsza metoda to selekcja plemników. Nie wiem, czy dostępna w Polsce, na pewno robią w Pradze, Berlinie. Koszt to jakieś 5000 euro. Tak więc powodzenia. Podejrzewam, że kliniki in vitro w Polsce stosują już tą metodę, ja mam dane sprzed kilku lat.

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Jeśli ktoś bardzo pragnie to i spróbuje wszystkiego
    Ciekawe tylko ile razy będzie w stanie spróbować zanim się podda dziadek znajomej doszedł do 8 córek jak stwierdził że właściwie to on się bez syna obędzie

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    Napisane przez niepiekna Pokaż wiadomość
    Są możliwości, czytałam że duże znaczenie ma to, czy staramy się an początku dni płodnych czy na końcu, znalazłam też tekst, który ze storny naukowje to bardziej opisuje: http://www.biomedical.pl/ciaza/jak-s...ynke-1513.html ja chciałam córeczkę, moją małą wersje i się udało ale nie umiem wam powiedzeić, czy rzeczywiście jest to spowodowane tym, że dostoswałam się do zaleceń, w odpowiednim dniu kochałam czy jakiś przypadek.. teraz będziemy starać się o synka, ale na odpowidź pewnie przyjdzie poczkeać aż do badani. Warto jednak spróbować, kto wie? Ale co się urodzi to się urodzi
    Jeśli ktoś bardzo pragnie to i spróbuje wszystkiego

    Leave a comment:


  • niepiekna
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    Są możliwości, czytałam że duże znaczenie ma to, czy staramy się an początku dni płodnych czy na końcu, znalazłam też tekst, który ze storny naukowje to bardziej opisuje: http://www.biomedical.pl/ciaza/jak-s...ynke-1513.html ja chciałam córeczkę, moją małą wersje i się udało ale nie umiem wam powiedzeić, czy rzeczywiście jest to spowodowane tym, że dostoswałam się do zaleceń, w odpowiednim dniu kochałam czy jakiś przypadek.. teraz będziemy starać się o synka, ale na odpowidź pewnie przyjdzie poczkeać aż do badani. Warto jednak spróbować, kto wie? Ale co się urodzi to się urodzi

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    czekam na wieści

    Leave a comment:


  • niunia_007
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    Bardzo dziękuje za wasze opinie na temat mojego problemu więc przegadam sprawę i napiszę co i jak ustaliliśmy

    Leave a comment:


  • akuriata
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    pewnie ze nie za późno ja mam 35lat i w grudniu urodziłam córeczkę oczywiście obawy były ale są badania prenatalne. ty nie masz się czym martwić bo ryzyko jest większe po 35roku

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    niunia - na dziecko na pewno nie jest za późna W wieku 30 lat to niektóre kobiety dopiero zaczynają myśleć o macierzyństwie ale czy tak wyjdzie że będzie córeczka ??? to już nie wiem .... Ale widzę że jest pragnienie córeczki Nie dziwię się dwóch synów to i teraz córeczka powinna być Szczerze ci będę kibicować aby córeczka była

    Leave a comment:


  • niunia_007
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    Witam po długiej przerwie. Mam do was pytanie co byście mi doradziły: mam 30 lat i 2 synów lat 10,6 . Moim marzeniem jest córka i teraz pytanie do was czy nie jest dla mnie za późno? czy się dzieci dogadają?, czy nie będzie zazdrości między mini? Proszę wyraźcie swoje zdania na ten temat.

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: Chce mieć córeczke

    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
    Widocznie co ma być to będzie.
    Kuzynka wlasnie urodziła 4 chlopca , i wyglada na to ze dziewczynka nie jest jej pisanaAle kto wie
    Moja teściowa ma 4 synów i też chyba jej córcia nie była pisana, tak samo moja koleżanka ma 3 synów a kolega 2 dziewczynki...wszyscy wyczekiwali choć jednego dziecka innej płci, niestety, jakoś nie umieli się "wstrzelić", moim zdaniem jedyną, sprawdzoną metodą jest InVitro i selekcja chromosomów.

    Leave a comment:


  • Kasiary7
    replied
    http://www.urbia.de/services/eisprung/ wkleiłam to już w innym temacie, ale chciałabym, żeby wiele dziewczyn mogło z niego skorzystać, powodzenia

    Leave a comment:


  • syla_86
    replied
    Napisane przez sylwia262611 Pokaż wiadomość
    Witam jestem mamą ślicznego prawie sześciomiesięcznego synusia ale w niedalekiej przyszłości chciałabym mieć córcie, może macie jakieś sprawdzone sposoby na spłodzenie dziewczynki.Będę wdzięczna za każdą wypowiedź. POZDRAWIAM
    hej! ja mam córeczkę, została spłodzona przed owulacją. Słyszałam, że plemniki z chromosomem dla chłopca są szybsze i szybko giną, a plemniki z chromosomem dla dziewczynki są wolniejsze ale długo żyją. Z tego wynika, że przed owulacją te pierwsze szybko docierają do celu, ale nie spotykają komórki jajowej, więc giną, a te drugie poruszają się wolno i docierają do celu wtedy jak już została uwolniona komórka jajowa mysle, ze to jest prawda

    Leave a comment:

       
Working...
X