Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chce mieć córeczke

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • pieczulka
    replied
    nie mam pojecia sproboj cos wygooglac tylko mi sie tak o uszy gdzies to obilo

    Leave a comment:

  •    
       

  • sylwia262611
    replied
    Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
    z biologicznego punktu widzenia chlopcy sa preferowani w okresie dostatku i braku stresu , natomiast dziewczynki gdy jest stres,niedostatek pokarmu ,wycienczony organizm bo wtedy naturze nie oplaca sie inwestowac w chlopca.(przed i w trakcie poczecia nie w ciąży)
    regulowane jest to srodowiskiem wewnatrz kobiety i nie tylko , ale to tylko preferencje a co ma byc to bedzie
    ja tez mam teraz chlopca i chcemy miec dziewczynke, i polujemy teraz moze sie uda bo ciagle karmie piersia i jestem niewyspana to moze za jakis czas cos z tego bedzie
    poza tym meskie plemniki sa lzejsze (szybsze)ale krotko zyja za to zenskie sa wolniejsze(bo wieksze) ale zato wytrzymalsze(dluzej przezywaja) ale to wszystko teoria.
    mysle ze te rzeczy o diecie dla kobiety tez moga byc ok co do planowania plci ale nie czytalam jescze nic na ten temat dokladnie wiec nie wiem

    Pieczulka a może wiesz gdzie mogłabym przeczytać na temat dej diety?
    Może są mamusie które ją stosowały a dziś mają śliczne córeczki>BARDZO PROSZE O ODPOWIEDŹ>

    Leave a comment:


  • pieczulka
    replied
    z biologicznego punktu widzenia chlopcy sa preferowani w okresie dostatku i braku stresu , natomiast dziewczynki gdy jest stres,niedostatek pokarmu ,wycienczony organizm bo wtedy naturze nie oplaca sie inwestowac w chlopca.(przed i w trakcie poczecia nie w ciąży)
    regulowane jest to srodowiskiem wewnatrz kobiety i nie tylko , ale to tylko preferencje a co ma byc to bedzie
    ja tez mam teraz chlopca i chcemy miec dziewczynke, i polujemy teraz moze sie uda bo ciagle karmie piersia i jestem niewyspana to moze za jakis czas cos z tego bedzie
    poza tym meskie plemniki sa lzejsze (szybsze)ale krotko zyja za to zenskie sa wolniejsze(bo wieksze) ale zato wytrzymalsze(dluzej przezywaja) ale to wszystko teoria.
    mysle ze te rzeczy o diecie dla kobiety tez moga byc ok co do planowania plci ale nie czytalam jescze nic na ten temat dokladnie wiec nie wiem

    Leave a comment:


  • izabell1203
    replied
    Widocznie co ma być to będzie.
    Kuzynka wlasnie urodziła 4 chlopca , i wyglada na to ze dziewczynka nie jest jej pisanaAle kto wie

    Leave a comment:


  • sylwia262611
    replied
    Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
    Witaj
    Wiele CI nie pomoge, ja do konca ciazy niewiedzialam co bedzie
    Nie wazne czy chlopak czy dziewczynka wazne aby zdrowe, choc nie powiem marzyłam o córeczce
    Amela została mowiac prosciej stworzona po okresie wiec moze po jest dziewczynka
    Izabell, u mnie też było po a i tak mam chłopca więc chyba nie zawsze się ta metoda sprawdza ale dzięki za odp.

    __________________________-
    DAWIDEK MA 5 MIESIĘCY I 18 DNI

    Leave a comment:


  • izabell1203
    replied
    Witaj
    Wiele CI nie pomoge, ja do konca ciazy niewiedzialam co bedzie
    Nie wazne czy chlopak czy dziewczynka wazne aby zdrowe, choc nie powiem marzyłam o córeczce
    Amela została mowiac prosciej stworzona po okresie wiec moze po jest dziewczynka

    Leave a comment:


  • sylwia262611
    started a topic Chce mieć córeczke

    Chce mieć córeczke

    Witam jestem mamą ślicznego prawie sześciomiesięcznego synusia ale w niedalekiej przyszłości chciałabym mieć córcie, może macie jakieś sprawdzone sposoby na spłodzenie dziewczynki.Będę wdzięczna za każdą wypowiedź. POZDRAWIAM
       
Working...
X