Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    A u nas nawet dobrze
    26 tydzień od dziś
    Szybko zleci

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      Witajcie

      My dopiero przy śniadanku, mały dał pospac nawet do 8 także nie jest źle. Mam nadzieje że dzis będzie spokojniejszy bo jak nie to mu podam coś na uspokojenie hehe

      Aniu super te filmiki, Filipek jak smiga po łóżku
      A jesli chodzi o obiadki dla dzieci to mój coś nie przepadał za rybka w słoiczku, jak zaczełam robić swoje obiadki i chciałam kiedys podac słoiczek to nawet nie chciał powąchac. A ja robiłam i robię obiadki z tej stronki tez musze uważac bo wojciech ma skaze białkową.http://www.osesek.pl/ksiazka-kucharska-dziecka.html

      Ciekawe co tam u słoneczka

      Miłego dnia
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        Hej kochane ale się rozpisałyście od rana super bo jest co poczytać.
        Aniu filmiki są świetne, a Filip jaki spryciarz już niedługo zacznie chodzić na pewno. I jakie ma piękne ząbki tylko pogratulować my mamy jak na razie tylko 4 ale jeszcze górnych tak ładnie nie widać jak u Twojego dzieciaczka

        Sikornik no Jonny na pewno też już niedługo zacznie Ci raczkować przyjdzie kochana i czas na niego zobaczysz. Wczoraj oglądałam Twoje zdjęcia na nk i jest prześliczny ten Twój synuś

        Kalka 23 no to fajnie, że pospałyście my też spałyśmy do 8. Miała do mnie dzisiaj przyjechać siostra ale przełożyłyśmy wizytację na jutro bo mój szwagier ma wolne i niech spędzą troszkę czasu ze sobą bo mają takich chwil bardzo mało-on jeździ tirami i często go w domku nie ma.
        Wczoraj moja Wernika jak zwykle wstała po 20 i do 23 warjowała ja już pomału wysiadam, nie mam czasu nawet żeby się sobą zająć i wyglądam jak straszydło.
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          Kurde ale wam zazdroszczę że wy już macie swoje małe maluszki

          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

            nie zazdrość jeszcze zatęsknisz za spokojem już wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka??
            a mnie mama odwiedziła wymęczyła trochę Filipa więc postanowił urządzić sobie drzemkę czas na śniadanie
            a potem spacerek bo piękne słonko świeci
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              Jeszcze nie do końca wiadomo
              Ale raczej chłopczyk ;]
              A u mnie taka mgła ze szok ...

              Skomentuj


                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                imię już wybrane?
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                  Chłopczyk Kacperek
                  a dziewczynka Agatka lub Alicja

                  Skomentuj


                    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                    wynik testu negatywny
                    ania jak ja marze o wlasnym mieszkanku .... no napewno 60 lepiej niz 20 jak macie kaske to bierzcie a jesli chodzi o przepisy to ja ci nie pomoge daje gotowe albo jak mamy jakas zupe to mala je z nami normalne jedzonko ostatnio maz jadl parkowke to zaczela plakac ze ona tez chce
                    sikora jaka znowu kobieta aukcje wygralas??
                    ale sie rozpisalyscie az mi sie nie chce czytac hehe :P dokoncze wieczorkiem
                    karola witaj




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                      Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
                      A jesli chodzi o obiadki dla dzieci to mój coś nie przepadał za rybka w słoiczku, jak zaczełam robić swoje obiadki i chciałam kiedys podac słoiczek to nawet nie chciał powąchac. A ja robiłam i robię obiadki z tej stronki tez musze uważac bo wojciech ma skaze białkową
                      fajna stronka kalka, wklepałam ja juz sobie w ulubione
                      powiem Ci że ten słoiczek z łososiem co mój Młody jadł 2 dni temu wali paprykarzem i Jonatan śmierdział nim cały dzień, nie mogłam mu buzi doczyścić

                      Napisane przez ewisienka Pokaż wiadomość
                      Sikornik no Jonny na pewno też już niedługo zacznie Ci raczkować przyjdzie kochana i czas na niego zobaczysz. Wczoraj oglądałam Twoje zdjęcia na nk i jest prześliczny ten Twój synuś
                      DZIĘKUJĘ w imieniu mojego Potwora
                      na razie to od 6 miesiąca on non stop "gada": mamama, bababa, blabla
                      choć ostatnio króluje: brrr, wrrr, grrrr hehe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                        sloneczko, ano ja uzależniona od neta ale same zobaczcie:


                        za całość dałam 30 zł. !!!

                        a tak poważnie to na kiedy planowałabyś druga dzidzię???

                        Skomentuj


                          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                          no ja tez jestem uzalezniona hehe szkoda tylko ze na koncie nie ma wiecej hmm kiedys chcielismy po 3-4 lat po Oliwi ale jesli znalazlabym fajna prace splacilibysmy tesciowa to moglo by byc za rok czy 1,5 no ale to oczywiscie zalezy od mojej pracy jak narazie ide na wychowawczy moze uda sie rodzinne dostac




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                            ale mam doła laski, aż sie popłakałam...
                            bawiąc sie z Jonatanem na macie jakoś drugim okiem oglądałam jedną z tych rozpraw w sądzie rodzinnym co lecą na TVN
                            oskarżono 16-letnią dziewczynę że zabiła klockiem swoje dziecko 9-miesięczne bo denerwowało ją i nie pozwalało się spotykać z nowym facetem, który miał w głowie tylko imprezowanie
                            jakim po*****em trzeba być powiedźcie mi żeby w ogóle zabić a co dopiero własną dzidzię, no w glowie mi sie to k***** nie mieści
                            nie mam żadnego wytłumaczenia a tym bardziej litości dla takiej dewiantki

                            aż sie tak zdenerwowałam, że szok !!!
                            pożaliłam się Wam bo Radek w pracy...

                            kiedyś Johnny mi zleciał na glebe z bujaka, co prawda 20 cm nad ziemią był max. ale obwiniałam sie że go nie przypięłam jak polazłam wstawić pranko, bardzo źle się z tym czułam dobrych kilka dni...

                            miłego wieczoru Kochane:*

                            Skomentuj


                              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                              sikornik no ja tez nie potrafie i nigdy nie zrozumiem takich ludzi dzisiaj czytalam tez o psie ktory byl lagodny jak baranek(o ile ta rasa moze) az tu nadle zagryzl 6 letnie dziecko matka przybiegla chciala chlopca ratowac to sie rzucil na nia zreszta jak chcecie to same przeczytajcie http://www.papilot.pl/article/6814/Wasze-listy-.html

                              a we mnie wstapil dobry humor nie wiem czemu kolczyki na festyn uszykowane chyba ze dorobie kilka ,do tego mam nadzieje szybko znalesc prace (o dziwo nadzieje bo zawsze byly to czarne mysli)




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                                Dobry wieczór.
                                Ja tylko na chwilunie, bo usypiam młodego i musze jeszcze troszkę sprzątnąć przed imprezką urodzinowa.
                                męża wysłałam na zakupy, po składniki do sałatek i jutro będę kombinować.

                                Sikorka ciuszki fajniutkie bardzo.

                                Wiecie, teraz to są takie tragedie, nieszczęścia, że brak słow

                                Słoneczko przeczytałam ten artykuł o tym psie.Nie wyobrażam sobie takich sytuacji

                                Dobranoc i do jutra :*
                                Wojtuś 28.11.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X