Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    Wymyśliłam że dam mu bardziej gęstą kaszke te wieczorną i zobaczymy jak będzie
    nie mam juz innego sposobu na Dziada...

    wiesz co Aniu on ma podejrzenie astmy oskrzelowej (tzw. dychawicę) stąd te ciągłe latanie po lekarzach
    w dodatku atopowe zapalenie skóry, ale idzie z tym żyć hehe
    jedyny w******** że znowu zostawiłam ponad 100 zł. w aptece ui tak co miesiąc bo ma brac te leki do skończenia 1 r.ż., a potem jak to powiedziała lekarka:"zobaczymy?"

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      szkoda dzieciaczka że się tak męczy a jest jakaś szansa że się z tego zupełnie wyleczy?
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        no niestety astma na całe życie
        u nas w rodzinie jest obciążenie tą chorobą, mój tata i pradziadek chorowali i to ostro

        a ze skazy białkowej wyrośnie, a jeśli chodzi o atopię to jak tylko się da od razu zbieramy kasę na odczulanie - trwa latami ale myślę że warto, bo po co ma sie dzieciak katować, a wiem że wełna i koty juz mu nie służą inne alergeny wyjda na testach, które najszybciej możemy zrobić powiedzmy na wiosnę

        ja tam sie pocieszam że są gorsze choroby...

        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          Mam nadzieję że wszystko się ułoży po waszej myśli, widać że Jonatan jest silnym facetem z charakterem po mamie
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

            ania moja tez uwielbia komputery a szczegolnie myszke
            sikora kurcze szkoda malego i do tego te jego nocne wariacje ja chyba bym nie dala rady

            aaa zaraz sie wkurze bardzo bardzo *************y komp wiecznie sie sam wylacza a my go do serwisu nie mozemy na razie poslac




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              No Sikornik szkoda małego, że się tak męczy mój szwagier ma astmę oskrzelową i teraz od czasu do czasu widzę jak sobie coś aplikuje do gardła. A powiedz mi czy będziesz robić mu testy? Bo ja słyszałam że najwcześniej to jest sen robić testy jak dziecko ma skończone 2 latka - większe prawdopodobieństwo że wyniki dadzą odzwierciedlenie ale nie wiem ile w tym prawdy bo jak mówię tylko słyszałam. Ja to nie wiem dziecko jak zacznie chorować to od razu wszystko się do niego przyplątuje a to allergia a to atopowe zapalenie skóry normalnie szok.
              Moja mi poszła spać tylko ciekawa jestem czy już do jutra pośpi czy nie. Wykąpałam ją bo była taka marudna że nie dało się z nią nic robić- efekt jednej drzemki w dzień, zazwyczaj spała 2-3 razy.
              Idę się zając sobą w końcu mam czas.
              Słoneczko spokojnie spokojnie nie tylko Ty masz ten problem.
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                Dobry wieczór mamuśki.
                U nas wszystko ok, dziś mnie coś zebrało na sprzątanie,mieszkanko lśni zobaczymy na jak długo

                Sikorka współczuje tych nocek. Ale się maly umęczy, dużo zdrówka dla niego. Też słyszałam że testy się robi dopiero po drugim roku życia.

                Aniu super fotka, chyba wszystkie dzieci tak interesują się kompami
                mój wojtek jak widzi wł kompa to leci do niego jak szalony.
                kupiłam mu laptopa edukacyjnego, to gdzie tam nie interesuje go

                Spokojnej nocki wszystkim
                Wojtuś 28.11.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                  kalka kochana co do nas tak rzadko zagladasz??




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                    Napisane przez ewisienka Pokaż wiadomość
                    A powiedz mi czy będziesz robić mu testy? Bo ja słyszałam że najwcześniej to jest sen robić testy jak dziecko ma skończone 2 latka - większe prawdopodobieństwo że wyniki dadzą odzwierciedlenie ale nie wiem ile w tym prawdy bo jak mówię tylko słyszałam.
                    skórne te najbardziej wiarygodne to faktycznie po 2 r.ż., a my zrobimy z krwi żeby choć mieć jako takie pojecie z jakiej grupy produkty żywieniowe mogą mu zaszkodzić oraz czy słuszne sa nasze podejrzenia co do alergii kontaktowej na wełnę i kocia sierść

                    słuchajcie wczoraj do 180ml mleka na noc dodałam 5 miarek kaszki i Młody wstał na mleko o 3 w nocy a pobudka była o 8
                    huuura może dziś tez tak będzie ale nie chce zapeszać więc się nie nastawiam hehe

                    poza tym dziś nasz GLUTENOWY DEBIUT
                    zrobiłam łyżeczką kaszki manny na wodzie i wymiętoliłam ze startym jabłuszkiem - Johnny zjadł 150 aż sie oblizywał - teraz czekam czy wylezie uczulenie czy nie no i badam kupki...
                    mam nadzieję że będzie tolerował gluten, bo ja jak byłam mała to do 3 r.ż. nie mogłam go jeść

                    aaa jeszcze się pochwale że dziś wygrałam aukcję dla Małego - 40 szt. ciuszków, same firmówki bluzy i spodenki, walczyłam o nie jak lwica - więc mam spokój z zakupami dla Młodego do marca powiedzmy

                    Skomentuj


                      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                      O to fajnie pochwal się jakie ciuszki małemu zamówiłaś ja chwilowo nie mogę więcej napisać bo moja rozrabiara siedzi mi na kolanie
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                        moje dziecie rośnie w tempie błyskawicznym
                        nosi teraz rozmiar 80, 86
                        i mam juz dosyć kupowania mu po jednym ciuszku bo mnie puści z torbami hehe więc kupiłam hurtowo 40 szt. na raz, a co tam...

                        najbardziej mi się podoba ta koszula i kamizelka z H&M
                        ma jeszcze takie brązowe sztruksiki i będzie pięknie w święta wyglądał



                        i bardzo spodobał mi sie ten sweterek z RESERVED:

                        Skomentuj


                          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                          sikornik bluza za*****ista mezowi by sie spodobala bo on uwielbia pomaranczowy nawet na slub mielismy pomaranczowe zaproszenia ja mialam pomaranczowy bukiet a on krawat i wszyscy sie zmowili na pomaranczowe kwiaty a jak tam przygotowania do slubu?? gratulujemy takiej ladnej nocki tylko zeby dzisiaj byla powtorka!!




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                            sloneczko, to u nas tak będzie z fioletem a w zasadzie śliwkowym bo to mój ukochany kolor
                            ale jakie moga być kwiaty w takim kolorze
                            to ciemny kolorek więc kwiatki najlepiej kremowe lub białe żeby przełamać

                            termin klepiemy w USC zaraz po świętach jak będziemy u moich rodziców w Pile, knajpe juz moi rodzice zamówili na koniec czerwca, na ok. 50 osób
                            Radek ma jrlop zaplanowany na ostatni tydzień czerwca więc terminy są w miarę zbieżne hehe

                            ja muszę się uczyć chodzić na obcasie
                            przydałoby sie pochodzić na siłkę od stycznia i zwalić z 6 kg
                            no i zapuszczam włosy i nie farbuję przez te 7 miesięcy żeby pójść do za*****istego fryzjera i oddać sie w jego łapy

                            Skomentuj


                              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                              tez chcialam miec dlugie wlosy na slub ale sie nie udalo hehe a mialam to szczescie ze kwiaty mialam za darmo w sumie wszystkie i w koscieli i bukiety dla mnie dla rodzicow i na samochoda sukienke juz masz??




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                                heeeej
                                Dziś mój dziedzic skończył 9 miesięcy jak ten czas zapindala jak szalony

                                Sikornik laseczka jesteś weź ty przestań z tą siłką. Ja miałam ślub biało-ecri tylko bukiet miałam różowy nie wiem czemu oj pamiętam jak wczoraj jak się nie mogłam dopiąć w sukni (4 miesiąc z Filipem). A co planujesz na włosach?

                                okres dostałam i umieram.....
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X