Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciążowe zachcianki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Ciążowe zachcianki

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    A ja tak się ciesze z tego okresu świątecznego bo mandarynki, pomarańcze za grosze więc mogę wcinać, a mam takie ciągutki na nie Uwielbiam
    to ja też w ciąży pomarańcze, mandarynki i wszystkie cytrusy jadłam kilogramami

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Ciążowe zachcianki

      ja miałam ochotę na kapustę kiszoną i na surową, mogłam ją jeść bez przerwy, gotowałam bigos robiłam pierogi z kapustą ale też jadłam samą z wiaderka

      Skomentuj


        #93
        Odp: Ciążowe zachcianki

        Ha ha ale macie pomysły Za mną od kilku dni chodzi pizza z http://www.pizzadominium.pl/ i chyba w końcu ją zamówię. Naoglądałam się zdjęć na stronie i nie moge teraz przestać myśleć o tej pizzy. Niestety mam tak, ze jak najdzie mnie na coś ochota to bardzo trudno jest mi się od niej opędzić i muszę, po prostu muszę zjeść

        Skomentuj


          #94
          Odp: Ciążowe zachcianki

          Napisane przez zoffinnka Pokaż wiadomość
          Ha ha ale macie pomysły Za mną od kilku dni chodzi pizza z http://www.pizzadominium.pl/ i chyba w końcu ją zamówię. Naoglądałam się zdjęć na stronie i nie moge teraz przestać myśleć o tej pizzy. Niestety mam tak, ze jak najdzie mnie na coś ochota to bardzo trudno jest mi się od niej opędzić i muszę, po prostu muszę zjeść
          Bo to tak siedzi w głowie Jak coś zobaczysz czy pomyślisz na co masz ochotę to nie da rady Lepiej zaspokoić swoje pragnienie niż sobie odmawiać i żałować W ciąży zachcianki trzeba spełniać

          Skomentuj


            #95
            Odp: Ciążowe zachcianki

            O matko. jestem w 3-m miesiącu i masakra dużo jogurtów i mięcho mięcho mięcho mięcho

            Skomentuj


              #96
              Odp: Ciążowe zachcianki

              A ja odwrotnie.Tylko bym się zajadała słodyczami. Czy to znaczy,że będę miała córkę? Jeszcze nie wyszło na usg ale mama mówi mi,że to znaczy, żę będzie dziewczynka No nic, zobaczymy.

              Własnie sobie wcinam:


              Zawsze lubiłam ptasie mleczko ale powiem Wam,że to przebija wszystkie inne.Szczególnie jak się je zamrozi. Jest wtedy wprost rewelacyjne. Delikatny smak .

              Skomentuj


                #97
                Odp: Ciążowe zachcianki

                [QUOTE=moonkaz;380855]A ja odwrotnie.Tylko bym się zajadała słodyczami. Czy to znaczy,że będę miała córkę? Jeszcze nie wyszło na usg ale mama mówi mi,że to znaczy, żę będzie dziewczynka No nic, zobaczymy.

                Coś w tym jest! Jak byłam w ciąży z synkiem miałam ochotę na mięso, wędliny, kiełbaski... A jak byłam w ciąży z córeczką nic tylko słodycze: czekolada!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Ciążowe zachcianki

                  Moje dwie szwagierki teraz i mają duże parcie na ogórki kiszone Jedna jest cały czas w domu więc a co ma ochotę to zje a druga zabiera codziennie słoik ogórków kiszonych do pracy bo bez ogórków wytrzymać nie może

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Ciążowe zachcianki

                    Ja miałam ochotę niestety na to co niezdrowe: chipsy, pizza i wszelkie niedobre fast- foody. Na słodkie nie- to było dla mnie za słodkie. A takie ostre i pikatne to mniam, mniam...

                    Skomentuj


                      Odp: Ciążowe zachcianki

                      hehe ja też pamiętam jak parę razy wyciągnęłam męża na Big Maca do Mc'Donalds parę razy chciało mi się też pierogów ruskich ale takich kupnych

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciążowe zachcianki

                        Moją największą ciążową zachcianką było piwo. Przez całą ciążę chodziło za mną. Ale jak ciaża to nie piwo. Wiadomo. Jak tylko urodziłam ochota na piwo minęła

                        Skomentuj


                          Odp: Ciążowe zachcianki

                          Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                          Moją największą ciążową zachcianką było piwo. Przez całą ciążę chodziło za mną. Ale jak ciaża to nie piwo. Wiadomo. Jak tylko urodziłam ochota na piwo minęła
                          Za mną tak chodziła lampka wina Ale tak to jest Jak się nie może to się wtedy bardzo chce a jak można wtedy ochota mija ale co zrobić oczywiście ważniejsze jest dziecko od takiej niecnej zachcianki

                          Skomentuj


                            Odp: Ciążowe zachcianki

                            ja podczas pierwszej ciąży nagminnie spozywałam lody, bez nich nie mogłam przeżyc ani jednego dnia. Podczas drugiej ciąży słodycze, jadłam po prostu garściami.

                            Skomentuj


                              Odp: Ciążowe zachcianki

                              ja oprócz tej zachcianki na piwo to jakoś nie miałam większych pragnień zjedzenia czegoś na już. Mąż miał dobrze, bo nie musiał biegać wieczorami do sklepu. Już kilka razy słyszałam, ze w ciąży to ma sie ochotę na piwo albo wino.

                              Skomentuj


                                Odp: Ciążowe zachcianki

                                ja ostatnio miałam zachcianki niesamowite na kiszone ogórki i mnóstwo słodyczy przeważnie cukierki czekoladowe. Taki troszkę zawrót głowy w takich zmiennych skokach

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X