Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dzidzius zdrowy rozwija sie prawidło ale niestety nie wiemy jeszcze jaka płec lekarz mi powiedział ze to za wczesnie ze tak 20 tydzień to już można powiedzieć na 100% co bedzie musimy czekac jeszcze miesiąc




    Skomentuj

    •    
         

      dzidzius zdrowy rozwija sie prawidło ale niestety nie wiemy jeszcze jaka płec lekarz mi powiedział ze to za wczesnie ze tak 20 tydzień to już można powiedzieć na 100% co bedzie musimy czekac jeszcze miesiąc




      Skomentuj


        a dziewczyny powiedzcie mi od którego miesiąca poszłyście na wolne juz takie do końca ciązy no oczywiście jak pracujecie bo sie tak zastanawiam od kiedy juz iść, ogólnie ja sie bardzo dobrze czuje tyle co spiąca jestem ale to pewnie też od wstawania wczesnego ale chce przed urodzeniem dzidziusia sobie odpocząć i sie wynudzić




        Skomentuj


          a dziewczyny powiedzcie mi od którego miesiąca poszłyście na wolne juz takie do końca ciązy no oczywiście jak pracujecie bo sie tak zastanawiam od kiedy juz iść, ogólnie ja sie bardzo dobrze czuje tyle co spiąca jestem ale to pewnie też od wstawania wczesnego ale chce przed urodzeniem dzidziusia sobie odpocząć i sie wynudzić




          Skomentuj


            ja poszlam w ostatnim mies ale tylko dlatego ze musialam




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              ja poszlam w ostatnim mies ale tylko dlatego ze musialam




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Ja poszłam w połowie 7 miesiącaPracowałam w sklepie wiec nie dawałam rady
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja poszłam w połowie 7 miesiącaPracowałam w sklepie wiec nie dawałam rady
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    dzieki za odpowiedzi to myśle ze sobie tak pójde juz w styczniu bo tak niestety musze pracowac zeby dostac macierzynski taki jak teraz wypłata bo mi sie pensja zmieniła od grudnia a niestety do wyliczen macierzynskiego bierze sie srednią z całego roku




                    Skomentuj


                      dzieki za odpowiedzi to myśle ze sobie tak pójde juz w styczniu bo tak niestety musze pracowac zeby dostac macierzynski taki jak teraz wypłata bo mi sie pensja zmieniła od grudnia a niestety do wyliczen macierzynskiego bierze sie srednią z całego roku




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        zastanawiam sie nad łużeczkiem turystycznym czy ma któraś z was i czy jest z niego zadowolona?




                        Skomentuj


                          zastanawiam sie nad łużeczkiem turystycznym czy ma któraś z was i czy jest z niego zadowolona?




                          Skomentuj


                            my mamy takie lozeczko u tesciow i na poczatku bylo fajne ale teraz to mala przez sen drapie w ta siatke i szalu moge dostac zreszta ona woli spac w normalnym bo wtesy moze sobie nozki miedzy szczebelki wsadzic i tak jej wygodniej




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              my mamy takie lozeczko u tesciow i na poczatku bylo fajne ale teraz to mala przez sen drapie w ta siatke i szalu moge dostac zreszta ona woli spac w normalnym bo wtesy moze sobie nozki miedzy szczebelki wsadzic i tak jej wygodniej




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                no ja sie właśnie zastanawiam nad kupieniem takiego bo potzrebuje mieć dwa w domu bo mam sypioalnie na gorze na poddaszu i tam bedziemy razem spać a większosć czasu spedzać bedziemy na dole i na doł bym sobie dała to turystyczne a nawet jak by sie gdzies wyjezdzało to sie przyda




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X