Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pomysłowy ten bukiet

    Skomentuj

    •    
         

      znalzłam dzisiaj nowe krzesełko chicco od 0+ miesiąca

      jest nowe ponieważ jest z leżaczkiem dla niemowląt i pałąkiem z zabawkami
      poza tym funkcje jak poprzednie tylko ramę zmienili

      w ten sposób nie trzeba kupowac i leżaczka i krzesełka

      niestety w polskim katalogu juz jest bo dzis dostałam katalog nato miast jeszcze nie ma na ich polskiej stronie ani allegro

      http://www.chicco.com/seggiolone-chi...2&idsezione=11
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        No i sie zakupilam po uszy dzis Ale i tak jeszcze nie wszystko, zostaly mi kosmetyki tzn mydelko,oliwka i chusteczki nawilzone (i nie wiem czy Bambino czy Nivea, czytalam inny watek i duzo chwalilyscie Nivea), pampersiki no i rozek( chcialam z wkladem kokosowym ale nie mieli akurat tego to nie bralam innego bo jakis taki za miekki byl ) No i kupilam ten wspomniany nizej aspirator do noska zamiast gruszki. Ahh jak nogi bola

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          Nogi bolą a ile przy tym radości co nie?
          Ja używam Bambino szampon , mydełko , chusteczki.Nivea nie próbowałam ale jak chodzę na zakupy do hurtowni dla dzieci to przyszłe Mamy kupują właśnie Nivea
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            iNsOoMNia już gdzieś pisaliśmy na temat gruszki i aspiratora i radzę
            gruchę mimo wszystko kupić. ja mam Fridę i nie wyobrażam sobie traktować
            nią noworodka i to bez kataru. Ja uważam, że aspiratory są fajne ale przy
            katarze. Kozy lepiej wyciągnąć gruszką.
            Ja też używałam Nivea, teraz kiedy syncio jest starszy używamy Johnson&
            Johnson

            Skomentuj


              Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
              ... ja i tak musze kupic male opakowanie proszku zeby przed przyjsciem Dzidziusia umyc choc troche ubranek. Ja wiem, ze one prosto ze sklepu sa ale mimo to wole zeby byly wyprane.
              i bardzo dobrze robisz. ja tez wszystkie rzeczy popralam- nawet wozek wyczyscilam rozek itd bo to nigdy nie wiadomo. a trzeba wyprac dzidzi ubranka zeby poznala Twoj zapach i nie czulo sie obco potem jesli rozumiesz o czym mowie bo jakos mi tak glupio to zdanie brzmi



              Skomentuj


                izabell1203 hehe no toz a ile stania i macania przy jednej rzeczy.. myslalam, ze rodzice mnie zabija, bo akurat ze mna pojechali

                colleen pomysle jeszcze nad ta gruszka przy nastepnych zakupach, w sumie to nie jest duzy i tak wydatek a zawsze sie przyda.

                aneta88ad no wlasnie i dla samego bezpieczenstwa Dzidzi, a i dla sprawdzenia czy nie bedzie mialo uczulenia po tym proszku

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  kupiłam też taki aspirator,ale mnie brało na żygi, jak ciągłam i ciągłam ten katarek,a on nie chciał wyjść z noska.dla mnie najlepsza jest gruszka
                  tylko ta pomarańczowa-a nie z canpolu(niebieska)

                  Skomentuj


                    Masz racje,ta pomarańczowa gruszka jest lepsza od tej niebieskiej z Canpolu.A co do proszku do prania to odradzam Lovele,bo po kilku praniach białe rzeczy robią się szare.Dla mnie najlepszy jest Dzidziuś a zkosmetyków to tylko Bambino.
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      ja piorę w loveli już 10 miesięcy i rzeczy nie są szare

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja piorę też w loveli, bo jest tańszy niż jelp,a całkiem ok.ale zawsze dodaje plyn zmiekczający do prania,przynajmniej ubranka nie elektryzują

                        Skomentuj


                          ja też uważam że gruszka pomarańczowa jest lepsza, chociaz najpierw kupiłam z Canpola.
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            Ostatnio przechodziłam koło sklepu i na wystawie wisiał taki piękny śpiworek w kształcie krówki i osiołka. Zakochałam się w nim od razu. Dlatego pytam czy noworodek może spać w śpiworku? Dodam, że ten co mi się podoba ma kształt zwierzaka, ale nie ma żadnych odstających części.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              No w sumie moze ale pomysl czy warto - a kiedy rodzisz znaczy jaki miesiac?

                              Skomentuj


                                Dopiero w czerwcu ale jestem gotowa isc to kupic chocby jutro :P
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X