Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    to wiaderko ładne i fajnie wygląda.
    nie widziałam tego "na żywo"
    osobiście bym nie kupiła alr tylko dlatego że jednak wole wanienkę
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      Ja udzielam się też na innym forum i dziewczyna mieszkająca w UK kupiła
      synowi takie wiaderko. Pokazała nam zdjęcia w kąpieli (wkleiłam bym je tutaj
      ale nie chcę tak bez jej zgody). Ona sobie chwaliła. Nie wiem jak to wygląda
      teraz jak chłopczyk ma prawie rok, ale dla dzieci 0-3 na pewno fajne

      Skomentuj


        właśnie , a jak w tym wygląda taki powiedzmy 7 miesięczny dzieciak?
        ktos widział?
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          Cora kolezanki ma prawie 14 miesiecy i miesci sie bez problemu. To jest dosc duze.
          Na tym filmiku maluch ma juz nozki podkurczone co pozwala sadzic ze to juz starszak
          http://pl.youtube.com/watch?v=Se5KjO...eature=related

          Najednej z aukcji znalazlam wymiary :

          Wymiary wiaderka: wysokość 33 cm,
          górna średnica 39cm
          dolna średnica 22 cm

          Na tej focie tez jest dosc duzy bombel http://img247.imageshack.us/img247/1...aderko0ny6.jpg
          A tutaj ta dziewczynka w srosku chyab jak nic ma ponad rok http://daddytypes.com/archive/tummy_tub.jpg

          Last edited by Goplana; 05-01-2009, 10:19.

          Skomentuj


            chciałam Ci powiedzieć że zamówiłam joker coneco...boś mnie przekonala
            gratis dostanę folie p.deszcz.kocyk polarowy i jakaś zabawkę

            Skomentuj


              te starszaki fajnie sie pluskaja ,w tym wiaderku, ale z tymi maluszkami tygodniowymi to mnie az mrozi jak te dzieci tam wkladaja, i nie zapewniaja dotyku bezpieczenstwa, ale wydaje mi sie ze zle to robia bo na tej akucji babka trzyma dzidzke pod brzuszek a tu probuja wsadzic je jak do zwyklej wanienki pod plecki!!!!!

              czy ci ludzie nie maja wyobrazni czy to tylko mnie tak rusza? a tu macie jeden przykladowy link:
              http://pl.youtube.com/watch?v=irMNxt...eature=related

              coprawda wybralam chyba linka do pierwszej kompieli malca wiec sa niedoswiadczonymi rodzicami ale mimo wszystko tak wkladanych maluchow jest duuzo
              Last edited by pieczulka; 05-01-2009, 10:28.

              Skomentuj



                http://l.yimg.com/g/images/spaceball.gif

                Froch mam nadzieje ze spelni Twoje oczekiwania.

                Pieczulka coz mnie to jakos nie przeraza, widzialam jak to robi moja znajoma i tez za glowke trzymala by dziecko sie zrelaksowalo - tylko to nie tak ze dziec jest w powietrzu trzymany za glowke.To trzebaby zobaczyc na zywo. Wiadomo ze do samego mycia trzyma sie inaczej.Tam sama pozycja stanowi dla zdiecka bezpieczenstwo.
                Z tego co ogladalam w internecie to w wielu przypadkach maja nalane za duzo wody.
                Last edited by Goplana; 05-01-2009, 10:29.

                Skomentuj

                •    
                     

                  jakbym miałam nowordka to pewnie bym się bała go wsadzic do wiaderka,ale znam ludzi którzy maja wanienki a i tak się boją kapać swoich nowonarodzonych...więc chyba kwestia praktyki i chęci...

                  Skomentuj


                    http://www.maluchy.pl/forum/index.ph...ic=51778&st=60 post 74 (może mnie nie zabije ) tutaj chłopczyk ma 16 dni-a więc jest noworodkiem.
                    Jak widać taka kąpiel mu się podoba
                    A co do Waszych obaw.... no cóż to jest naturalna pozycja noworodków,
                    wlaśnie w takiej czują się najbezpieczniej.

                    pieczulka
                    a w Twoim brzuszku myślisz jak było ułożone dziciątko ??

                    Skomentuj


                      Froch no dokladnie - prawie kazda znas ma stracha przed kapiela w wanience a po kilku to moglybysmy kapac z zamknietymi oczami Tak tez jest z wiaderkiem.
                      Co do pozycji to tak jak pisze Colleen - naturalna a co za tym idzie najbezpieczniejsza

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        mi bardziej chodzi o sam moment wkladania dziecka, przeciez ono sie boi, a potem moze nie lubic kompieli bo w samym momencie wkladania do wody czuje sie opuszczone, a tylko za glowke moge trzymac synka na basenie i wiem po co sie to robi, ale uczylismy sie tego stopniowo 2-3 proby powolutku puszczania ramionek zeby wlasnie sie nie przestraszyl i nie zniechecil(chodzilismy na profesjonalne zajecia)
                        nigdy nie widzialam tego na zywo. i nie wiem jakie sa instrukcje co do kompieli dziecka w wiaderku, mam wanienke i nie ma sensu jej juz zmieniac ale jest to na pewno warte uwagi.

                        Skomentuj


                          Opuszczone ? Chyba przesadzasz .
                          Noworodek wkladany do wanienki choc trzymany tez sie boi.
                          Mysle ze co innego kapac tak noworodka od poczatku a co innego moze starszego maluszka wczesniej kapanego inaczej.

                          Skomentuj


                            dla noworodka mnie to nie przekonuje
                            niby naturalna pozycja a mnie sie wydaje
                            że on tam w pewnym sensie siedzi
                            bo przecież nie wisi w powietrzu
                            dla starszego to może warto sie zastanowić
                            ale ja mam wannę w łazience więc nie mam potrzeby
                            z małej przeniose go do dużej
                            nikt ze znajomych tego nie ma więc na razie nie mam okazji zobaczyc osobiście takiej kąpieli
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              wiesz w brzuszku to tez mozna powiedziec ze dziecko siedzi ,a na pewno w tym wiaderku jak juz siedzi i sie oswoi to to mocno przypomina zycie plodowe. tylko jeszcze powinien byc kolor czerwony tego wiaderka

                              a u mnie teraz snieg strasznie sypie

                              Skomentuj


                                Za każdym razem jak widzę to wiadro chce mi się śmiać

                                Pluskanie pluskaniem, ale na mycie to tak na moje oko mało miejsca... Ale wygląda prześmiesznie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X