Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja niestety mam fobie i nie uzywalabym reczniczkow nawet dzieciecych po kims. Ja nawet nie kupowalam tych okryc kapielowych tylko mialam zykle reczniczki.

    Co do tej wanienki wg mnie jest mala, maluszek moze z niej szybko wyrosnac, w dodatku np moj synio bardzo chlapal wiec szybko przenieslismy wanienke do wanny w lazience.Pisalas ze masz malo miejsca a to dodatkowy klamor.Ja kapalam malego na stole w pokoju, przynosilam wszystkie niezbedne rzeczy i mialam wszystko pod reka.

    Krzeselko - u nas sie przydaje, na poczatku karmilam w lezaczku a na swieta dostalismy krzeselko ze stolikiem - fajne bo nei musze synka po mieszkaniu z lyzka gonic

    Skomentuj

    •    
         

      Ja też nie miałam takich okryć okryć kąpielowych, zresztą nie miałam nic
      z takich bajerów. Dostałam profilowaną wanienkę, którą po pierwszej kąpieli
      oddałam i kupiłam najzwyklejszą.

      Co do krzesełka - uważam za zakup pierwsza klasa, mały nie zwiewa mi nigdzie
      nie skacze po kanapie. Ja karmię w krzesełku odkąd synek skończył 7 miesięcy.
      Wcześniej karmiłam w leżaczku.
      Krzesełko pozwala na zjedzenie posiłków przy stole razem z nami.
      Jak masz krzesła to polecam takie co się montuje właśnie na nich, mniej
      miejsca takie siedzisko zajmuje.

      Skomentuj


        Tak profilowane wanienki to strata kasy.
        Lepiej kupic zwykla i jesli mama sie boi ze upusci maluszka czy ze jej sie wyslizgnie to lepiej dokupic foczke a jak mama dojdzie do wprawy to foczke wyciagamy i pluskamy sie w samej wanience
        Jednym z niewypalow dla mnie sa tez te materacyki do kapieli. Niby tez maja ulatwic zycie ale malo kto mysli o tym jak zadbac o sama gabeczke ktora jest siedliskiem bakterii i innych swinstw.
        Taki materacyk powinno sie po kazdym uzyciu spazyc woda i wymieniac co tydzien. Ja mam w domu dwa zapakowane ( wygralam w konkursie ) i nie mam zamiaru uzywac ich przy kolejnym maluchu.
        Dla mnie podstawa to pewny chwyt mamy, nie ma nic bezpieczniejszego dla mnie.

        A dzieki krzeselku mozna razem w gronie rodziny zjesc spokojnie obiad - sama przyjemnosc.

        Skomentuj


          No to krzeselko napewno kupie ale nie to co za wszelką cene chce mi wcisnąć siostra.
          Kurcze to juz nie wiem co z recznikami. Ja osobiscie bym po kims nie uzywala wiec z dzieckiem tez sie zastanawiam. Co innego do ubranek to inna bajka tu obiekcji nie mam.
          Z ta wanienka to jest tak, ze sama juz nie wiem, bo normalnej wanny nie mam wiec nawet nie mialabym gdzie wstawic tej dzieciecej. Pod prysznic to bez sens w sumie i tak sie nie zmiesci no i trudno mowic tu o jakiejs wygodzie kapania maluszka.
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            Recznik uzywany jest do czesci intymnych, ubranka juz nie bo zawsze jest jeszcze pampek prawda Zrobisz jak uwazasz
            Jesli masz prysznic to moze po prostu kap maluszka w brodziku skoro macie malo miejsca ?
            A i nie daj sie "okrasc" siostrze na Allegro kupisz duzo taniej

            Skomentuj


              Goplana masz racje moze jednak reczniki kupie nowe jakos uwazam ze rzeczy do higieny kazde dziecko powinno miec wlasne. Ubranka inna bajka.

              Mam 3 siostry i wlasnie w ciazy jestem ja i najstarsza i ta srednia wszystko co najgorsze chce wcisnac mi, bo mi sie specjalnie nie przelewa i szukam tanich rzeczy i jest wielce niezadowolona jak tego nie chce. To samo bylo z lozeczkiem. Ubzduralam sobie biale lozeczko z szuflada to ona sie oburzyla, ze nie chce wziasc zwyklego z wyciaganymi szczebelkami od jej kolezanki. Za to mojej najstarszej siostrze zalatwie swietne rzeczy.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                Powiem Ci tak ze czasem osoby nie majace dzieci nie maja poczucia ze dla swojego dziecka chcialoby sie wszystko co najlepsze.
                Ja wiekszosc ubranek kupowalam na Allegro i w ten sposob synio byl ubrany ladnie i w markowe ubranka za ktore placilam grosze. Nowe kupowalam czesto w Real'u lub biedronce - teraz jest promocja na bodziaki z dlugim rekawem 2 szt za 9 zl. W Real'u tez teraz fajne ciuszki cenowo.
                Dodam jak komus sie nie przelewa nie znaczy ze jego dziecko ma chodzic w obszarpanych ubrankach czy jezdzic rozklekotanym wozkiem.A dziecko ładnie ubrane nie znaczy od razu ze mama wydala na to kupe kasy. Trza byc obrotnym

                Skomentuj

                •    
                     

                  Pomerdalam tamta odpowiedz mialo byc ze "ta srednia zalatwia najstarszej swietne rzeczy, a nie ze ja zalatwie" =P

                  Wlasnie w tym rzecz, ze ja mimo wszystko nie mam zamiaru brac niczego uszkodzonego, brudnego czy bog wie jakiego jeszcze. Jakos sobie zawsze radzilam to teraz tez sobie dam rade.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    Zwłaszcza ze szczesliwe dziekco to nei takie ktore ma wszystkie dostepne w sklepach akcesoria dzieciece ale takie ktore jest kochane ponad wszystko i wychowywane z głową

                    P.S. Dl amnei niezbedny tez byl zestawik do paznokci ( w sumie tylko nozyczki )
                    Mamy taki :
                    http://www.allegro.pl/item515669208_...usterkiem.html
                    Last edited by Goplana; 03-01-2009, 18:10.

                    Skomentuj


                      Dziekuje o tym takze nie pomyslalam. W sumei to sie bardzo boje obcinania paznokci maluszkowi, z ekrzywde mu zrobie, ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie obgryzac dziecku paznokci :/ a mam taka kolezanke co wlasnie w ten sposob problem rozwiazxywala jak jej synek byl malutki
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Tak, znam to , w szpitalu bylam swiadkiem jak mama obgryzala paznokietki 4 miesiecznej corce

                        Nie ma sie co bac, paznokietki sa tak miekkie ze na pewno krzywdy nie zrobisz a lepiej maluszka przyzwyczajac bo tzreba bedzie czesto obcinac.
                        W szpitalu popros polozna, niech Ci pokaze co i jak a pozniej juz bedzie z gorki

                        Skomentuj


                          ja tez nie kompie malucha w łazience, kompiemy na zwyklej komodzie piecioszufladowej,chlapie ale klade taki podklad z do przewijania i moze sobie chlapać a jeszcze wczesniej kladlam na lozku zaparte o 2 boki i przewijak, ale tylko do czasu jak malo wody wlewalismy, a mlodego na rekach trzymalismy.

                          diabelecke jak masz watpliwosci to kup nowy recznik czy taki z zagietym rogiem w kapturek czy poprostu zwykly i sie nie zastanawiaj nad tym. to przeciez nie jest duzy koszt a twoj spokój (ktory jest najwazniejszy).
                          ja kupowalam nowy,tylko dla dziecka

                          Skomentuj


                            Zobaczylam te reczniki to ok ladne, ale jakos obiekcje mialam, bo od razu sobie pomyslalam, ze to jakies bakterie moze miec, nic nie mowilam, bo nie chcialam nikogo urazic, ale chyba tak jak mowicie dla wlasnego spokoju kupie nowe.

                            Goplana mam tylko nadzieje ze w szpitalu ktorym bede rodzic polozne nie okaza sie zolzami i faktycznie pomoga i pokaza.

                            No to chyba juz wiekszosc wiem, slicznie dziekuje.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              Pod prysznic mieści się wanienka z ikei

                              http://www.allegro.pl/item519075563_...enka_ikea.html


                              Osobiście nie testowałam ale widziałam u znajomych.

                              Skomentuj


                                No ale chyba tez jets mala juz nie wspominajac o braku komfortu kapania dziecka
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X