Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kg przytyłyście w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ciąza a tycie

    ja 10 kg,a po porodzie schudłam od razu 7

    Skomentuj

    •    
         

      Ja w czasie ciąży przytyłam 20kg.Zaraz po urodzeniu zgubiłam 13, ale jeszcze pare kilogramów trzyma mnie się nadal.

      Skomentuj


        hey,dziewczyny tak czytam sobie wasze posty i widze ze nie jest az tak tragicznie ze mna,(chociaz mogło by byc lepiej)jestem w 32 tc i przytylam 15kg,hmm zobaczymy co bedzie po porodzie..
        Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

        Skomentuj


          ja w pierwszej najpierw schudłam 4kg potem 16 do przodu - w sumie 12 do przodu...
          w obecnej - zaczął mi się 16 tydzień i w sumie 1kg do przodu
          mama Marcinka i pestki

          Skomentuj


            hej

            W pierwszej ciąży 12 ... w drugiej 21 kg ale wróciłam do normy po pół roku.
            pozdrowienia dla mamusiek

            Skomentuj


              W sumie to chyba nie najważniejsze, ile się tyje, ale czy potem wróci się do swojej wagi Mam nadzieję, że uda mi się to, choć ciągle denerwuję się jak na za dużo sobie pozwolę i uspokajanie męża i lekarza, że wcale nie tyję za dużo, mnie nie przekonują. Przede mną jeszcze miesiąc i dwa tygodnie. Mam nadzieję, że w 11-12 kg się zmieszczę, choć podobno teraz najbardziej się tyje

              Skomentuj


                Napisane przez misiulka Pokaż wiadomość
                W sumie to chyba nie najważniejsze, ile się tyje, ale czy potem wróci się do swojej wagi Mam nadzieję, że uda mi się to, choć ciągle denerwuję się jak na za dużo sobie pozwolę i uspokajanie męża i lekarza, że wcale nie tyję za dużo, mnie nie przekonują. Przede mną jeszcze miesiąc i dwa tygodnie. Mam nadzieję, że w 11-12 kg się zmieszczę, choć podobno teraz najbardziej się tyje
                Kochana do 14 kg to zupełna norma i wrócisz do wagi na pewno ale nie uważaj na tą wagę tak bardzo bo dzidzia będzie malutka a o nią tu chyba najbardziej chodzi.
                pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja przytyłam 11kg ale jak po tygodniu wyszłam ze szpitala z małym to zostało mi tylko 2kg i dalej są ale chyba w piersiach bo mieszczę się z jeansy sprzed ciąży
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    a ja mam już na plusie 27 kg ciekawe czy wszystko uda się zrzucić po porodzie
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      w pierwszej ciąży 12 kg, od razu po porodzie schudłam 10, a w trakcie karmienia resztę; teraz w drugiej ciąży w 36 tyg +10 kg
                      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Od razu mi lepiej, jak tak czytam, że po porodzie gubi się aż tyle. U mnie dziś 9 kg na plusie (33 tygodnie i 3 dni, więc chyba to jest 34 tc - już nie wiem, bo na niektórych kalulatorach pokazuje mi, że to 34 tc, a na innych 33 tc), więc pewnie jeszcze trochę urosnę, ale mam nadzieję, że nie aż tak dużo. O tyle dobrze, że przez całą ciążę nie mam zachcianek i staram się jeść te zalecane 300-400 kcal, ale oczywiście mniej więcej, bo nie liczę dokładnie wszytskich kalorii. Ostatnio zdarza mi się pojeść trochę słodyczy, ale to pewnie dlatego, że na szkole rodzenia powiedzieli mi, że przy karmieniu piersią mam zapomnieć o czekoladzie itp. więc mój mąż ciągle mi powtarza, że jeszcze mam 6 tygodni na to, aby być łasuchem.

                        Skomentuj


                          oczywiście jem 300-400 kcal więcej, a nie tylko 300-400 kcal, bo wtedy to byłaby tragedia

                          Skomentuj


                            Ja tam mam już 18,5 na plusie a jeszcze 5 tyg. do porodu zostało. Może do 25 dobiję Na razie się tym nie przejmuję, powiem tak: Nie obzeram się, nie jem za duzo słodyczy, wszystko zdrowo i w normie więc skoro mam już tyle na plusie to znaczy, ze tak ma być. Ufam swojemu ciału i naturze i myślę, że wie co robi i co dobre dla Małej A usuwaniem niedoskonałości zajmę się po porodzie. Ludzie chudną po 50 kilo nawet w przypadku otyłości więc ja tez mogę nie
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Jeszcze o kilogramach

                              Myślę że 20 to jest jeszcze ok. Przy Malwince 21 kg po porodzie 10 mniej a 11 schodziło stopniowo nawet w pewnym momencie ważyłam mniej niż przed ciążą.
                              pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Ja po porodzie ważyłam 17 kg więcej niż przed.Czułam sie okropnie,nie miałam w czym chodzic i to mnie zmobilizowało do tego żeby szybciutko schudnąc te 17 kg.Zajęło mi to trzy miesiące.
                                Alanek 14.09.2006

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X