Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kg przytyłyście w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    u nas 32 tc i prawie 10 kg do przodu

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Hej!
      Ja jestem w 19 tc. Na razie 5 kilogramów więcej niż przed ciążą. W swoje portki jeszcze wchodzę. Wszystko co mam więcej idzie mi tylko w brzuszek i piersi. zobaczymy za pare miesięcy
      Zosia ur.07-07-2010
      wtorek 14:55




      http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

      Skomentuj


        #93
        Do 7 mies przybylo mi ok 6 kilo, jak przestalam przcowac, to w dwa miechy kolejne 6. Dzis maly ma pol roczku, a ja juz nie pamiętam, ze bylam taaaaka duza mysle, ze duzo daje karmienie piersia, zwlaszcza to w nocy, pokarm jest wiecej kaloryczny dla maluszka, wiec mamusi szybciej ubywa. Ja karmilam i piersia i butelka na zmiane, bo nie mialam tyle pokarmu, wiec zajelo mi pol roku zeby wrocic do sylwetki z przed ciazy. Zreszta pzry dziecku jest tyle biegania, ze kilogramy leca w dol
        FRANEK 16.08.2008

        Skomentuj


          #94
          Witam!
          Ja w ciąży przytyłam 18 kg, po samym porodzie i pobycie w szpitalu straciłam 12kg. Po 3 miesiącach karmienia piersią ważę mniej niż przed ciążą więc myślę, że także dlatego warto karmić piersią.

          Skomentuj


            #95
            Jestem w 29 tyg i mam na plusie 13 kg. Na szczęście wszystko idzie mi w brzuszek Mam nadzieję, że po porodzie uda się to szybko zrzucić.
            Mam zamia karmić piersią jak najdłużej więc liczę, że wróce to swojej figury
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              #96
              To ja należę do tych większych ale nie największych wag tzn przytyłam 26 i przy pierwszej przy drugiej co najdziwniejsze to za każdym razem identycznie

              Skomentuj


                #97
                Napisane przez _star_ Pokaż wiadomość
                To ja należę do tych większych ale nie największych wag tzn przytyłam 26 i przy pierwszej przy drugiej co najdziwniejsze to za każdym razem identycznie
                Nie jest tak źle z Tobą. Ja mam koleżankę która przytyła 35 do 7 mca i wtedy urodziła synka, nie wiadomo ile by jeszcze dobiła jakby donosiła ciążę. A ostatnio to nie wierzyłam, gadałam przez przypadek z dziewczyną, która przytyła w ciąży 60 kg. Tak, tak 60 ważyła a jak rodziła to 120. Pewnie wodę zatrzymywała itd. ale sam fakt kilogramów przeraża. Ja jestem w 33 tyg. i na razie 16kg. na plusie.A jak tam było po? Zrzuciłaś te dodatkowe kilogramy?
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Wiecie dziewczyny kiedy poczytałam o waszych problemach zrobiło mi się lepiej.Cieszę się,że nie tylko ja mam problem z kilogramami z ciąży.
                  W pierwszej ciąży przytyłam 12 kg,po porodzie ubyło 10kg,ale wróciły ,bo należę do mam,które karmiąc tyją.W drugiej ciąży przytyłam 7 kg,z czego Julia ważyła 4 kg.Przy karmieniu,powtórka.Ale chce się pochwalić od 5 tygodni nie karmię [Julia 21 marca kończy 2 lata] i zrzuciłam 3 kg.
                  Powodzenia dla wszystkich mam w walce z kilogramami!

                  Skomentuj


                    #99
                    Napisane przez eda.26 Pokaż wiadomość
                    Wiecie dziewczyny kiedy poczytałam o waszych problemach zrobiło mi się lepiej.Cieszę się,że nie tylko ja mam problem z kilogramami z ciąży.
                    W pierwszej ciąży przytyłam 12 kg,po porodzie ubyło 10kg,ale wróciły ,bo należę do mam,które karmiąc tyją.W drugiej ciąży przytyłam 7 kg,z czego Julia ważyła 4 kg.Przy karmieniu,powtórka.Ale chce się pochwalić od 5 tygodni nie karmię [Julia 21 marca kończy 2 lata] i zrzuciłam 3 kg.
                    Powodzenia dla wszystkich mam w walce z kilogramami!
                    Jejku! nie brałam pod uwagę, że karmiąc mogę dalej tyć?! Wszędzie piszą, że podczas karmienia traci się na wadze... Zmartwiłam się , bo zawsze miałam skłonność do tycia i w ciąży w 6 miesiącu przytyłam już 12kg, to może też karmiąc będę dalej tyć!

                    Skomentuj


                      Napisane przez necia Pokaż wiadomość
                      Jejku! nie brałam pod uwagę, że karmiąc mogę dalej tyć?! Wszędzie piszą, że podczas karmienia traci się na wadze... Zmartwiłam się , bo zawsze miałam skłonność do tycia i w ciąży w 6 miesiącu przytyłam już 12kg, to może też karmiąc będę dalej tyć!
                      Ja tak samo mam skłonności do tycia ale tez i szybko potrafę schudnąć jak się uprę. Nie mamy jednak co się martwić na zapas. Kobieta różnie reaguje na ciążę, wszystko może się przestawić na odwrót i możesz schudnąć nawet więcej niż chcesz To, że masz skłonności do tycia nie znaczy, że podczas karmienia będziesz tyła. Takie przypadki się zdarzają ale są rzadkie. Większość kobiet chudnie i nie masz się co martwić na zapas
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja w pierwszej ciąży przytyłam 12 kg po porodzie ważyłam około 2 kg więcej niż przed. Mała jest alergikiem więc miałam bardzo drastyczną dietę dlatego szybko zgubiłam te 2 kg i jeszcze troszkę. Bardzo dobrze się z tym czułam, ale po roku dałyśmy sobie spokój z karmieniem no i zaczęło się. Nadrobiłam bardzo szybko, bo nagle mogłam jeść wszystko czego wcześniej nie mogłam jeść i to dosłownie wszystko- w czasie karmienia jadłam tylko kasze, ryż i jego pochodne- chlebek ryżowy, makaron ryżowy itp, gotowane ziemniaki i warzywa, drób i jabłka i to było by na tyle. Teraz jestem w drugiej ciąży -30 tc i przybyło mi już 10 kg i mam nadzieję, że dojdą jeszcze maks 4 kg. Mam nadzieję, że mały nie będzie alergikiem i będę mogła jeść więcej żeby znowu nie przytyć po zakończeniu karmienia. Przynajmniej teraz wiem, że jak popełnię ten sam błąd co ostatnio- będę nadrabiać w jedzeniu tego, czego wcześniej nie mogłam to przytyję.


                        Skomentuj


                          Ja w ciąży przytyłam bardzo mało bo tylko 7.5 kg.Natomiast po ciąży zgubiłam ok 20kg.No fakt że miałam mało wód płodowych i tzw.zatrucie ciążowe więc ostatni miesiąc ciąży żyłam na owocach i kaszkach dla niemowląt
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            U mnie kończy się 31 tydzień, a na wadze więcej o 8 kg. Niby według kalkulatorów nie jest to za dużo, ale się martwię. Mam nadzieję, że dojdzie tylko ze 2-3 kg, ale boję się, że coś mi z tego zostanie. Jakoś nie mogą uwierzyć w to, że po porodzie traci się nawet 10 kg. Chyba spróbuję ograniczyć słodkości i pieczywo. Wprawdzie może nie jem ich aż tak dużo, ale chyba to jedyne, co mogę ograniczyć i nie będzie to ze szkodą dla Maluszka.

                            Skomentuj


                              No fakt że ja tyle zrzuciłam być może dlatego że moje dziecko jest alergikiem i mogłam jeść tylko bułki z woda a on i tak miał okropne problemy z brzuszkiemNo i dodam jeszcze do tego w tydzień po powrocie do domu zakażenie szpitalne rany po cesarce!Temp.Prawie 40 stopni i sama z dzieckiem w domuAle przetrwałamI mam wspaniałego synka
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Ja w ciąży przytyłam 20kg, część zgubiłam po porodzie, ale do swojej wagi z przed ciąży wróciłam dopiero po roku od porodu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X