Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kg przytyłyście w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    ......... i jej silnej woli
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      a ja rosne i rosne...
      pozdrawiam Was Kobietki

      Skomentuj


        #48
        Witam wszystkie koleżanki z forym jestem w 18tc to moja druga ciąża w pierwszej przytyłam 11kg a teraz dopiero niecałe 1,5kg w sumie nie wieczy to dobrze czy źle...hmmm...ale z moim 13 miesięcznym synkiem mam troszke zajęć
        pozdrawiam




        Skomentuj


          #49
          ja już przytyłam 9 kg a rodzę w kwietniu normalnie słonik
          pozdrawiam

          Skomentuj


            #50
            w pierszej ciazy przytylam 15 kg ale szybko schudlam teraz z 2 dzidziusiem nie boje sie wagi wiekszy problem mam z bardzo powiekszajacym brzuchem

            Skomentuj


              #51
              ja w pierwszej ciazy przytylam 9.5 kg a w drugiej 16

              Skomentuj


                #52
                Hmm..... ja już na finiszu i gdyby wierzyć wadze na której warzyła mnie położna to przytyłam 11 kg ale wg mnie to ok 20kg
                Fakt faktem po porodzie aby wrocic do mojej wagi bede musiala zrzucic ok 25kg mam nadzieje ze jakims cudem sie to uda ehhhhhh
                pozdrawiam wszystkie pączuszki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  ja przed ciażą ważyłam 50 i dopiero ok 26 tyg zaczełam wiecej przybierac na wadze przed porodem wazyłam 66 ale właściwie tylko w brzuch mi poszł.o i ciutke w biodra. Miesiac po porodzie wazyłam 53, a teraz Olcia ma 3 miesiace i waze 55 i bardzo sie z tego ciesze

                  Skomentuj


                    #54
                    Ja jestem na samym początku "wzrostu" przytyłam 1,5 kg

                    Skomentuj


                      #55
                      22 kg,teraz waze 62kg

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        ja przytyłam bardzo dużo, bo w 35 tyg. ciąży miałam 29 kilo więcej. Gdybym donosiła do końca to pewnie byłoby troszkę więcej. Nie wiem od czego to zależało. Fakt pozwalałam sobie czasem na małe łakomstwo, ale nie żebym się obżerała. Maja ma teraz 7 miesięcy a mnie zostało 8 kilo do zrzucenia
                        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                        Skomentuj


                          #57
                          Napisane przez Jagienka Pokaż wiadomość
                          Witam..

                          a ja mam mały problem.. jestem w 20 tyg. a utyłam zaledwie 1,5kg.
                          Czy to znaczy ze źle sie odżywiam?
                          hm.. maleństwo we mnie rośnie, bo jakoś tydzień temu mierzyło już 17cm.
                          W czym więc jest problem?
                          Jagienka ja jak zaszłam w ciąże ważyłam 62 kg w chwili porodu zaledwie 67 ( jak wyszłam ze szpitala ważyłam 59 kg teraz 56kg)więc przytyłam tylko 5 kg i tak samo jak ty miałam obawy czy aby napewno moje maleństwo rozwija się prawidłowo tym bardziej że jak tylko przytyłam to zaraz schudłam kilogram brzuszek miałam tak mały że wyglądałam jak bym była w 5 miesiącu aż wszystkie położne się dziwiły.Moje obawy jednak były bezpodstawne bo synuś urodził się zdrowy i ważył 2800 mierzył 52 cm.Okazało się potem że to że miałam taki brzuszek to wynik małej ilości wód płodowych. Myślę że z tobą może być tak samo więc głowa do góry jeśli maleństwo rośnie to wszystko powinno być w porządku


                          ____________________________
                          DAWIDEK MA SKOŃCZONE 6 MIESIĘCY
                          [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

                          url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

                          Skomentuj


                            #58
                            Napisane przez Jagienka Pokaż wiadomość
                            Witam..

                            a ja mam mały problem.. jestem w 20 tyg. a utyłam zaledwie 1,5kg.
                            Czy to znaczy ze źle sie odżywiam?
                            hm.. maleństwo we mnie rośnie, bo jakoś tydzień temu mierzyło już 17cm.
                            W czym więc jest problem?
                            ja do 4 miesiąca nic nie przytyłam tylko mi ubywało no bo dzidzia rosła ,do 6 przybrałam 3 kg a jak rodziłam to było już 20kg wiecej niż przed ciążą.A jak teraz u CIEBIE?bo dawno to pisałaś
                            PATRYŚ 10-09-2008


                            Skomentuj


                              #59
                              Ja w ciąży do 7 miesiąca przytyłam 7 kg najwięcej jednak w ostatnich dwóch bo dodatkowe 8 ale to i tak w normie, szybko schudłam po porodzie, dużo daje karmienie piersią, teraz mija od porodu miesiąc i tydzień a ja od 2 tyg mieszczę się w ubrania sprzed ciąży.

                              Skomentuj


                                #60
                                Witam. Ja jestem w 19 tyg, czyli prawie półmetek i przytyłam na razie 6 kg. Nie wiem czy to dużo czy nie ale podobnie jak moja siostra, która ogólnie przytyła przez całą ciążę 16 kg.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X