Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

alkohol w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
    No to jeszcze w ramach wytlumaczenia bo widze ze literowac by trzeba Pani bylo.
    Kiedys dawalo sie dzieciom zwykle mleko krowie takie z kartonika, pozniej mleko w proszku i o tym pisalam.O czyste mleko chodzi inteligencjo.
    No sorry ale to ni jak sie nie ma do mleka modyfikowanego.
    A ze nawet czytac miedzy wierszami nie umiesz to juz Twoja sprawa.

    P.S.Moj syn jest uczulony na mleko krowie i dostaje specjalne mleko.

    Idz idz ... spokoj bedzie.
    interesujące, że kiedyś mieli mleko z kartonika inteligencjo
    Last edited by Aninka; 20-10-2008, 13:05.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Wyzyj sie dziewczynko bo widac zycie nie dostarcza Ci zbytnich emocji.
      I idz z dzieckiem do szkoły - tam naucza cie czytac ze zrozumieniem.Poprawilam swoj post co by tacy jak ty zrozumieli.

      Tlumaczyc Ci nie bede bo moj syn wiecej rozumie niz Ty.

      Fakt mialam sie nie oddzywac ale jak obok takiej glupoty przejsc obojetnie ?
      Nawet nie umiesz w jednym poscie napisac tylko sobie postow nabijasz.

      Konczac te denna rozmowe z ta Pania wkleje kwintesencje tego tematu i mysle ze to bedzie dobre jego zakonczenie :

      Skomentuj


        #93
        drogie panie moze warto byloby zaprzestac tym klotniom.Z doswiadczenie wiem ze to roznie bywa,czasami na przekor.Ja przed ciaza pilam alkohol,a teraz mnie odrzucilo.Przyznam ze czasami mysle o lampce wina,ale to czasami ,a o dziecku mysle caly czas.

        Skomentuj


          #94
          [QUOTE=antalis;7641]Wyzyj sie dziewczynko bo widac zycie nie dostarcza Ci zbytnich emocji.
          I idz z dzieckiem do szkoły - tam naucza cie czytac ze zrozumieniem.Poprawilam swoj post co by tacy jak ty zrozumieli.

          Tlumaczyc Ci nie bede bo moj syn wiecej rozumie niz Ty.

          Fakt mialam sie nie oddzywac ale jak obok takiej glupoty przejsc obojetnie ?
          Nawet nie umiesz w jednym poscie napisac tylko sobie postow nabijasz.

          Konczac te denna rozmowe z ta Pania wkleje kwintesencje tego tematu i mysle ze to bedzie dobre jego zakonczenie :

          [/QUOTE]
          , jesteś niekonsewkentna i niezdecydowana, brak Ci argumentów i poprzestajesz na obrażaniu.ale cóż są ludzie i ...

          żałosna ta Twoja wypowiedź
          jedynie ten obrazek ją ratuje


          ach tak tak nabijam sobie posty, bo zupę będę z nich gotować

          Skomentuj


            #95
            Napisane przez nataliapt Pokaż wiadomość
            drogie panie moze warto byloby zaprzestac tym klotniom.Z doswiadczenie wiem ze to roznie bywa,czasami na przekor.Ja przed ciaza pilam alkohol,a teraz mnie odrzucilo.Przyznam ze czasami mysle o lampce wina,ale to czasami ,a o dziecku mysle caly czas.
            ja jestem jak najbardziej za!

            Skomentuj


              #96
              Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
              Wyzyj sie dziewczynko bo widac zycie nie dostarcza Ci zbytnich emocji.
              I idz z dzieckiem do szkoły - tam naucza cie czytac ze zrozumieniem.Poprawilam swoj post co by tacy jak ty zrozumieli.

              Tlumaczyc Ci nie bede bo moj syn wiecej rozumie niz Ty.

              Fakt mialam sie nie oddzywac ale jak obok takiej glupoty przejsc obojetnie ?
              Nawet nie umiesz w jednym poscie napisac tylko sobie postow nabijasz.

              Konczac te denna rozmowe z ta Pania wkleje kwintesencje tego tematu i mysle ze to bedzie dobre jego zakonczenie :

              jeju po co tyle agresji? piszesz tak, że tylko Tobie wiadomo o co Ci chodzi, a pozniej masz pretensje nie mowiac juz o tym, ze raz piszesz tak a raz inaczej

              tez proponuje skonczyc temat

              Skomentuj


                #97
                a swoja droga chyba kazda z nas staje sie juz mama kiedy nosi w sobie dziecko,jezeli teraz ma takie watpliwosci czy spozywac alko czy nie to dla mnie troche dziwne,bo ludzie sa tak skonstruowani ze jak nic nie widac to nic nie ma,a przeciez alkohol jest szkoldliwy ogolnie.prosze sobie nie myslec ze jestem (bylam) abstynentka,ale ja juz czuje sie odpowiedzialna za moje malenstwo. Pod uwage trzeba wziac tez to ,ze wiele kobiet ma mdlosci w ciazy(ja tez) i wydaje mi sie ze alkohol chyba by mnie popedzil do ubikacji.Ja poczekam jeszcze z %.Pozdrawiam Panie i zapraszam na forum w oczekiwaniu na dziecko

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
                  braku argumentów? przepraszam bardzo ale to chyba Tobie brakuje argumentów , mnie nie zadowala stwierdzenie: "w ciąży nie wolno nawet pół lampki wina, bo nie". żadnego przykładu, że po lampce wina jakiemuś dziecku się coś stało.
                  nie mam zamiaru się wybielać, jesteś już druga która mi to zarzuca(nie baw się w psychologa, bo nie bardzo Ci to wychodzi), pisałam o tym wcześniej i nie chce mi się powtarzać.
                  pisząc idealistka miałam na myśli to, że twierdzisz, iż wszystkie matki mają obowiązek zapewnić swoim dzieciom zdrowie, a dalej "dopóki kobiety tego nie pojmią,ich dzieci będą narażone na choroby", czy Ty nie wiesz, że jest tyle różnych chorób którym człowiek nie jest w stanie zapobiec?


                  proszę o wskazanie miejsca gdzie te byki
                  A co Ciebie zadawala?Picie w ciąży?
                  Ty jesteś tak zacofana,że musisz miec przykłady,że po alkoholu dziecku coś się dzieje?Każda rozumna kobieta wie,że alkohol nawet w małej ilości upośledza.
                  I dlatego,że na świecie jest mnóstwo innych chorób,to Ciebie usprawiedliwia żeby pic?A może te choroby zafundowały ciężarne-pijące i po czasie to wychodzi?
                  Ale zapomniałam,że Ty musisz miec przedstawione wyniki badań,bo inaczej nie przyswajasz!
                  Last edited by ASASIA1; 20-10-2008, 21:40.

                  Skomentuj


                    #99
                    ANINKA,dodam jeszcze tylko,ze skoro Ciebie kręci to co było 30lat temu,no wiesz-picie przez ciężarne{Twoje stwierdzenie},tetrowe pieluchy,gotowanie obiadków{bo twierdzisz,że ze słoika ble}itp.to dlaczego nie jesteś konsekwentna?Jeżeli terażniejszośc jest taka zła wg Ciebie,to dlaczego korzystasz z wynalazku jakim jest komputer?30 lat tymu ich nie było,przynajmniej w naszym kraju.Bądż konsekwentna,jak wszystko,to wszystko.

                    Skomentuj


                      Asasia szkoda nerwow zaraz Ci wytknie pewnie jakies pomylki itp. Bo np czasem daje sloiczki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                        Asasia szkoda nerwow zaraz Ci wytknie pewnie jakies pomylki itp. Bo np czasem daje sloiczki
                        Dla ANINKI ważniejsze są błędy ortograficzne,jakie przez pomyłkę piszemy,niż zdrowie nienarodzonego dziecka-to przykre,ale jak widac życie jest brutalne-pozdrawiam.

                        Skomentuj


                          Napisane przez ASASIA1 Pokaż wiadomość
                          ANINKA,dodam jeszcze tylko,ze skoro Ciebie kręci to co było 30lat temu,no wiesz-picie przez ciężarne{Twoje stwierdzenie},tetrowe pieluchy,gotowanie obiadków{bo twierdzisz,że ze słoika ble}itp.to dlaczego nie jesteś konsekwentna?Jeżeli terażniejszośc jest taka zła wg Ciebie,to dlaczego korzystasz z wynalazku jakim jest komputer?30 lat tymu ich nie było,przynajmniej w naszym kraju.Bądż konsekwentna,jak wszystko,to wszystko.
                          dziewczyny czy ja napisałam, że mnie kręci to co było 30 lat temu? podałam tylko za przykład. nigdy nie napisałam, że słoiczki są ble, nigdy też nie napisałam, że teraźniejszość jest zła.

                          Skomentuj


                            ostatnio byłam na imprezie urodzinowej i uległam namową ...wypiłam kieliszek wiana ale mi smakowało

                            Skomentuj


                              Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
                              ostatnio byłam na imprezie urodzinowej i uległam namową ...wypiłam kieliszek wiana ale mi smakowało
                              koniczynka to już jest prowokacja z Twojej strony.

                              Skomentuj


                                koniczynko jesli jestes w ciazy to nie masz powodow do dumy.
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X