Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    Hej,
    Dziewczyny, ja od samego poczatku bylam nastawiona na to ze bede mala karmic piersia do pol roku, czyli tak dlugo jak jest to potrzebne. Po 6 miesiacach mleko matki nie jest juz wystarczajace i dochodza nowe jedzonka. I tak Luna jak piszesz ja tez jestem juz zmeczona tym ze 24h na dobe jestem przywiazana do mojego ssaka. Moze jeszcze poczekalabym z tym odstawianiem troszke dluzej jakby ona mi z butli moje mleko pila, ale to wydaje sie nierealne..I teraz nie wiem co robic z bardzo, narazie Tosia wygrywa i ma swojego cycora Corleone u Ciebie tez nie ciekawie jak cie mala podgryza, a dajesz jej juz cos wiecej niz tylko piers? moze mala jest juz gotowa na cos z lyzeczki?
    Luna w co sie przebieracie na halloween ?

    teraz troszke inny temat... wypadaja wam wlosy? Ja sie boje ze wylysieje niedlugo.. garsciami mi leca!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011



      Martynka mi strasznie wypadały włosy niedługo po porodzie, normalnie garściami wyłaziły. Teraz jest na całe szczęście dużo lepiej. W ogóle miałam też problemy z cerą, ale już się wszystko unormowało.
      My raczej nie będziemy się przebierać, chyba że Gabrysiowi jakaś imprezka halloweenowa się trafi , to trzeba będzie coś wymyślić hehe.
      A Wy Martynka za co się przebieracie? I co zamierzacie chodzić po domach i wołać " cukierek albo psikus "? .

      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        Tak ja już Mai od 4 miesiąca powoli zaczęłam coś wprowadzac, więc o tyle mam lepiej,że nie jest tylko na samym cycu i odziwo jak narazie wszystko jej smakuje. Co do wypadania włosów, to u mnie też jest masakra przy samym czesaniu, to na szczotce zostaje tyle włosów ,ze lepiej niemówić, ale narazie jeszcze dużo mam włosów . Wiesz może to poprostu przez to że karmimy piersią , może powinnyśmy brać jakieś dodatkowe witaminy?U mnie Maja nie chce wogóle leżeć i się przekręcać, tylko by na rękach chciała i w pozycji siedzącej




        url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          he troszku mnie nie było
          przeziębione jesteśmy obie
          byłyśmy prywatnie u pediatry i dzięki bogu ze tego konowała z ośrodka nie posłuchałam, bo sie okazało ze mała jednak ma asymetrie i do 3mies to jest norma ale potem trzeba to rehabilitować no i mamy na 9listop NEUROLOGA zobaczymy co powie i gdzie skieruje, oczywiście wszytko priv bo na NFZ to 1,5mies sie czeka
          oprócz tego małej wyszły jakieś szmery na serduszku, badanka były i szczęście w nieszczęściu to nie wada, ale mamy anemie i potrzebne żelazo
          no ale nic dziwnego ja ciągle krwawię mimo zastrzyku anty, nie wiem cos nie tak chyba ze mną choć gin twierdzi ze to wynik zmian hormonalnych przy karmieniu piersią - no ale to nie od od 4mies w podpaskach chodzi te chłopy

          mała tez na cycu jest, jabłuszko jej smakuje, zupka z ziemniakiem i marchewka tez jej podchodzi zaleznie od dnia, na razie tyle wprowadzamy
          ja mam diete bez nabiału za to duzo miesa czerwonego i jajek i wszystko co zelazo zawiera

          CORLEONE witaminy biore te co w ciąży falvit mama i ogólnie sie trzymają paznokcie i włosy choc troszkę zaczęły wypadać ale u mnie na zime to norma z włosami

          MATYNA oj zmęczenie przy karminu cycem jest nieziemskie zwłaszcza jak maluszek ma apetyt noca, moja mała ostatnio wstaje o 3.00 poje i potem chce sie bawic wiec noc totalnie rozwalona

          LUNA to uwiązanie to tez daje popalić, czasem tez sie czuje "ubezwłasnowolniona" i tez mi sie marzy gdzieś wyskoczyć we dwoje albo do kumpelek po prostu bez dziecka

          a to moja Wiki
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            Hej

            Edzia a co to za asymetria? Bo ja nie w temacie chyba... A ta anemia u Was to nic dziwnego skoro nadal krwawisz, a tak swoja drogą to dziwna sprawa z tym Twoim ciągłym krwawieniem. Tym bardziej, że karmisz piersią a to też wpływa raczej na brak miesiączki. Ale na zdrowy rozum to taki ciągły ubytek krwi może być groźny, a lekarz sobie gdyba że to może przez hormony. Może zmień lekarza?
            A tak z innej beczki, to fajną masz córę Edziu . I odzywaj się częściej kochana .

            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              Hej,
              Edzia sliczna sikoreczka malutka dobrze ze poszliscie prywatnie do lekarza, bo ten z nfz to jakis zart. Oby rehabiltacja przebiegla szybko, u takich maluszkow to zaraz widac efekty. Nie do konca rozumiem to Ty masz anemie i Wiktoria tez? Bo piszesz ''mamy''. I te szmery w sercu to przez anemie? Edziu musisz trzymac ta diete ale nie zapominaj ze zelazo przyswaja sie o wiele lepiej razem z witamina C wiec po kazdym posilku zaserwuj sobie jakis sok, albo owoca. Z tym krawieniem to wiem dokladnie co przezywasz bo ja z ta spirala tak mialam i dopiero teraz mi sie unormowalo (po 4 mies.) i tylko jakies tam plamienia mam czasami.

              Luna ja za teletubisia bylam wczoraj przebrana na imprezie halloweenowej znajoma szla wiec i ja sie zabralam z nia, fajnie bylo ale bez M-ka to nie to samo.. Ale pierwsza moja impreza od roku, hehe A Wy nie chodzicie z dziecmi po domach? Tutaj to obowiazkowo, ale my pujdziemy dopiero za rok, bo teraz nie mamy z kim.

              corleone z tego co czytalam na forach to niektore dzieci poprostu lubia sobie cyca podgryzac i sie tak bawic, o ile zabkow nie maja to mozna wytrzymac ale puzniej to jest ciezko Ja witaminy biore takie same jak podczas ciazy, ale wlosy mi leca strasznie. ale i odrastaja naszczescie bo zauwazylam ze mam pelno takich krociutkich,

              Troszke sie wczoraj pobawilam i dzisiaj zmeczona jestem bo malutka wczesnie wstala, a balagan mam w domu taki ze hej..I nie wiem od czego by tu zaczac... Chyba prysznic i odkurzacz

              A to moj maly aniolek
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                Napisane przez matyna99 Pokaż wiadomość
                Hej,

                [Troszke sie wczoraj pobawilam i dzisiaj zmeczona jestem bo malutka wczesnie wstala, a balagan mam w domu taki ze hej..I nie wiem od czego by tu zaczac... Chyba prysznic i odkurzacz

                A to moj maly aniolek
                ale cudna i jak tu takiemu aniołkowi czegoś odmówić czyt. cyca
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  teraz troszke inny temat... wypadaja wam wlosy? Ja sie boje ze wylysieje niedlugo.. garsciami mi leca![/QUOTE]

                  Ja tak miałam dopóki karmiłam.Od dwóch tygodni nie karmię (całkowicie to kilka dni) i już widzę dużą różnicę. A też myślałam, że wyłysieję



                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    mala ma anemie , ja nie wiem bo dopiero bede robic badania ale pewnie cos wyjdzie, lekarza planuje zmienić ale nie wiem do jakiego isc, ciezko o dobrego specjalistę, puki co kasy mało wiec na nfz pójdę zobacze co mi powie czy to samo ze to efekt hormonów czy pomoże
                    oby bo mam dosc podpasek i ogólnie osłabiona jestem przez to

                    NIe wiem jeszcze czy to asymetria czy podwyższone napięcie mięśniowe (mała jest wygięta w łuk na prawa strone), okaże sie u neurologa, ale byłam u kuzynki (internisty) to mówiła ze tak w brzuchu małą musiała byc ułożona, ze jej synek tez tak miał do pół roku az siedzieć zaczął i żebym sie nie martwiła, bo raczej mi nic nie powie, nie stwierdzi

                    Mała ogólnie dobrze sie rozwija prawidłowo jest słodka
                    na razie mam zelazo dla niej, ale jak w moich wynikach cos wyjdzie to ja bede łykac żelazo wole zeby z mleka dostawała, bo ponoc od podawania żelaza żabki moga byc osłabione

                    lunka ciężko torche o czas, sma z mała jestem, tesciowa małej mi nawet na rece nie weznie bo sie boi, a załatwiać sprawy trzeba wiec miedzy karmieniami nie wiele czasu
                    zagladam podczytuje czasem co u was mamuski

                    matyna no diete muszę przetrzymać jakos, ale boje sie o wage normalnie masakra, a dieta smaczna nawet hahaha wypasiona

                    a co u anii

                    pozdrowionka dla was

                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      Hejka

                      U mnie wypadanie na pewno nie było spowodowane karmieniem piersią.
                      Ja to w ogóle w czasie tej ciąży miałam problemy i z włosami i z cerą, a po porodzie wszystko się nasiliło aż po jakiś 3 miesiącach zaczęło wracać do normy, pewnie dlatego że hormony się unormowały.
                      Za to w czasie pierwszej ciąży po prostu " kwitłam " hehe, cera piękna, włosy gęste i lśniące, nawet po porodzie tak było. Każda ciąża inna jak widać i wszystko przez hormony .

                      Martynka u nas też chodzą poprzebierane dzieciaczki ale nie jest to zakrojone na taką skalę jak w Stanach . A jaką Wy macie teraz pogodę u siebie? Kurcze chciałabym kiedyś pojechać do NY . Ale tylko na wycieczkę hehe.
                      A Twoja Tosia cudna jest .

                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        To znowu ja .

                        Edzia ja też sama tutaj jestem , w Polsce to zawsze albo mama albo teściowa dzieciaczkami by się czasem zajęły, a tutaj tylko na siebie i męża mogę liczyć.
                        Wiesz co, ja Swojemu starszemu jak miał 3 latka podawałam żelazo i strasznie mi się po nim rozchorował, miał takie bóle brzucha, że w szpitalu aż byliśmy tak wrzeszczał, Więc uważaj na to żelazo, jakby mała zaczęła się dziwnie zachowywać to odstaw i z lekarzem to przedyskutuj.

                        To by było tyle na razie .

                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                          ale cudna i jak tu takiemu aniołkowi czegoś odmówić czyt. cyca
                          oj ciezko, ale pomalu i bezbolesnie prubujemy dalej

                          Luna ja tez w trakcie ciazy mialam problemy z cera i wlosami, ale teraz to poprostu koszmar.. Ale wlosy odrosna wiec nie ma co sie martwic. Wam z Edzia to naprawde nie zazdroszcze, dobrze miec kogos blisko kto chcialby sie czasem maluszkiem zajac i dalby rodzicom troszke odpoczac.
                          Luna zapraszamy do NY, ale powiem Ci szczerze ze nic tu ciekawego nie ma

                          Powiem wam ze mala czarnej w rzeczywistosci jest jeszcze ladniejsza, a jaka grzeczniutka!!! Normalnie szok
                          pozdrawiamy

                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011



                            Hehe, wnioskuję, że wreszcie się spotkałyście , fajnie macie, zazdroszczę Wam . No Czarnej córeczka się udała, chociaż muszę dodać, że Waszym dziewczynkom też niczego nie brakuje, a im starsze tym ładniejsze .
                            Mój Natanielek przez 3 dni nie miał kaszlu a od soboty znów kaszle i ma katar. Nie wiem z czego to bo nawet jeszcze na dworze nie byliśmy od czasu choroby... Oj same zmartwienia.
                            A co u reszty słychać?

                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              hej :-)
                              No wreszcie sie spotkalysmy z matyna Bardzo fajna kobitka a po takim spacerze moja mala spala dzis do 8 rano heh Tosia jest super szczegolnie jak soka 2 paluszki i to 2 srodkowe ;p
                              Ja problemow z wlosami nie mialam a z cera w ciazy trozke krostki wylazily ale juz spokoj
                              A na halloween moze za rok pojdziemy zbierac cukierki


                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                Hej

                                Dziewczynki, co tu tak cicho . Pisać co słychać .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X