Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    HEY zezyra mi posty

    Anetka fajnie ze sie pojawiłaś a gdzie relacja z wizyty ?
    Ja dzis jadę wieczorem na 4D kurcze chodzę jak nakręcona, taka jestem pod jarana

    Matyna ja to myślałam o jakichś tabsach anty dla kobiet karmiących, ale na pewno na początku gumki wrócą do łask
    zobaczmy co mi ginek powie po porodzie
    Wkładke nosi moja szwagierka 5lat i działa faktycznie, ale tez jakos ja nie jestem przekonana do tej metody
    Wole zapobiegać niz osuwać tym bardziej ze sie o ta dzidzie długo staralismy i nie chce tego przechodzic ponownie
    Mam PCO ponoć ciąża leczy, ale zobaczymy, myślę ze najlepiej jeśli moje jajniki zostaną w uśpieniu do czasu az beda potrzebne do stworzenia nowego człowieczka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      hej dziewczyny
      moja malutka ma już 1290g normalnie nie mogę uwierzyć że tak rośnie a za miesiąc to pewnie już będzie z 2 kg szyjka zamknięta wysoko więc wszystko w jak najlepszym porządku
      tylko wczoraj tak szybko szłam do tego lekarza że zaczęła mnie boleć tak jakby kość łonowa ale odpocznę i przejdzie a teraz byle do 31.03 - jak to się mówi od wizyty do wizyty
      Edzia trzymam kciuki za USG mnie kusi by pójść jeszcze raz na takie USG 4D ale trochę kasy mi szkoda
      co do antykoncepcji to ja nigdy żadnych wkładek domacicznych nie używałam, zastrzyk słyszałam że może wpłynąć niekorzystnie i lekarz zalecił mojej koleżance w momencie gdy już nie będzie chciała mieć więcej dzieci bo to różnie bywa i zdarzają się takie przypadki że kobieta potem nie może zajść w ciążę,
      ja osobiście używałam plastrów lecz one są z podwójnym hormonem jak większość tabletek więc pozostają dla mnie gumki bo nie lubię generalnie tabletek bo niszczą żołądek
      poza tym dziwnie mi o anty się pisze bo od 2 lat nie używam żadnych zabezpieczeń i tak jakoś dziwnie będzie do tego wrócić ale trzeba będzie bo nie chcę mieć zaraz następnego dzieciaczka tylko za jakieś 2-3 lata jak środki pozwolą bo mamy kredyt i te opłaty wykańczają

      pozdrawiam mamuśki




      Make a pregnancy ticker

      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        ANETKA no to wizyta udana
        mnie kość łonowa ciągle pobolewa od jakiegoś czasu, no ale jak to gin powiedział nic z tym nie zrobimy, miednica sie przygotowuje do porodu i kości sie trochę rozchodzą

        no na usg strasznie czekam odliczam godziny
        az sama juz nie wiem o co mam pytać i wogóle jestem w takiej podniecie ze szok hahahaah

        mamy jeszcze troszkę czasu na wybór antykoncepcji
        mówiąc szczerze mnie po prawie 3 latach to ciężko będzie wrócić do gumek hahah i chyba zdam sie na gina i jego propozycje

        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          Hej dziewczyny
          Dawno mnie niebylo ale jakas zalatana bylam. USG 4D mam jutro bo musialam przelozyc wiec nie moge sie doczekac. Kupilismy juz karoce dla naszej coreczki
          Co do antykoncepcji slyszalam ze po wkladkach wewn. czesto zdarzaja sie ciaze pozamaciczne wiec ja raczej se je odpuszcze ale macie racje zobaczymy co nam lekarze powiedza A pozatym jak przygotowania? Ja bym chciala za miesiac tj w polowie kwietnia miec wszystko gotowe zobaczymy czy sie uda najwazniejsze rzeczy co prawda juz mamy


          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011



            no i po USG 4D
            lekarz stwierdził ze jestem odwodniona i mam bardzo mało wód płodowych, ze powinnam pic 3,5l wody dziennie, ze nie mogę sie do takiego stanu doprowadzać... TAK MNIE ZDENERWOWAŁ!!!
            bo na ostatniej wizycie u mojego gina wszytko było ok
            juz sama nie wiem co myśleć
            wyżłopałam tam 1,5l wody ale powiedział ze to sie we krwi uzupełniło i nadal nic na 4d nie wychodziło, do tego małe sie obróciło jak zwykle dupa i buzie do łożyska przytuliło
            ]lekarz nic nie wzioł za wizy
            te kazał pic duzo i za tydz przyjechać jeszcze raz

            ps. chyba dziewczynka... na zwykłym stwierdził

            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              Edzia nie denerwuj sie tak! Niespodzianke tez fajnie jest miec ! Najwazniejsze aby zdrowe bylo! A jezeli chodzi o picie wody to ja dziennie 3 litry wypijam tak sie nauczylam ze bez wody ani rusz! tylko do sklepu jezdzimy po zapasy
              Antena super ze Twoja wizyta udana, dzidzia rosnie jak na drozdzach Ja mam kolejna wizyte we wtorek, w dien kobiet i pierwsza klase ze szkoly rodzenia. Zobaczymy jak takie zajecia wygladaja i czy warto bylo sie zapisywac...
              Czarna witaj zpowrotem! Ja tez tak mysle zeby na srodek kwietnia miec wszystko dopiete na ostatni guzik. Dla malej mam juz sporo rzeczy, czas na siebie.. Musze pokupic koszule do szpitala, biustonosze do karmienia itp.. Chce miec torbe do szpitala gotowa, tak na wszelki wypadek.
              pozdrawiam i udanego weekendu zycze!

              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                Antena, fajnie, że wszystko ok, teraz nasze dzieciaczki tłuszczykiem obrastają więc i waga w górę szybko idzie
                Edzia, może na zwykłym USG nie idzie stwierdzic żę mało wód??? No ale w badaniach krwi i moczu masz wszystko ok? bo odwodnienie to w tym wyjdzie. W każdym razie teraz pij ile wlezie i czekamy na przyszły tydzień, Ty przynajmniej znowu dzidzie zobaczysz
                Co do anty, u nas to już drugie i ostatnie dziecko będzie, więc trzeba będzie porządnie się zabezpieczyć, ale jak to jeszcze nie myślałam. teraz mam niestety inne zmartwienie-okropne żylaki, które bolą i od nich puchnę. Byłam u lekarza, nie da mi żadnych leków teraz. zapytałam a co jesli pękną przy porodzie(mam całą lewą nogę, wargi sromowe i czuję wewnątrz w podbrzuszu) a on na to że raczej nie pekną a nawet jeśli to lekarz przy porodzie sobie poradzi, bardziej możliwe że zrobi sie zakrzep,a wtedy to różnie bywa. Boję sie jak cholera.
                Moja Ola kopie mniej niz Kuba w ciąży i powiem Wam że ciągle jest nie tak ułożowa-z jednego boku czuję główkę z drugiego nogi, mam nadzieję żę sie obróci ten mój leniuszek.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  hey własnie w krwi i moczu ok wyszło bo gin muj sprawdzał
                  A ten wczoraj mi powiedział ze odwodniona ze pewnie krew mam zagęszczona
                  Mam wydruk z opisu z wizyty i jest ze wód płodowych w normie

                  O tym ginie to słyszałam ze wymyśla problemy rożne, ma za to prawy w sadzie i go ze szpitala wyrąbali... no ale najtaniej liczy sobie za USG 4D
                  sama juz nie wiem co myslec

                  A pic pije moze nie 3,5l ale pije normalnie jak człowiek i w nocy bo mnie uszy, ale ja wypije i sikam od razu

                  a krew mocz w normie!

                  powiem wam ze zaskoczona jestem płcią, przeczucie mnie zawiodło
                  bułeczke nam pokazał, choc ja tam nie widziałam, w nerwach, ale M mowi ze bylo widac jak byk cipcie

                  dzis dochodzę do siebie na spokojnie po wczoraj, odespałam
                  przy łóżku mała woda zeby sprawdzić ile w nocy wypijam iiii 0,5l wody wydoiłam przez noc

                  ANIA moje teraz tez lezy jak na hamaku z jednej głowe czuje a z drugiej kopy hheh co do zzylaków kuzynka miała i zniknęły pare godzin po porodzie, no ale myle ze cos ci tam powinni dac jak masz takie duze...

                  MATYNA Ty wielbłądzie haha ja dzis mierze ile ja wypijam, bo juz zgupłam w wynikach nie wyszło, w usg zwykłym wody w normie, a ten mi mówi ze odwodniona, to powinnam do szpitala trafić pod kroplówe chyba

                  Nasza bedzie WIKTORIA

                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    Aaniaa szczerze wspolczuje z tymi zylakami.. Ale jest to dosyc czesty problem kobiet ciezarnych. Tylko jezeli sa az tak duze jak mowisz to chyba powinni cos z tym zrobic Cholernie uciazliwa sprawa, a przy porodzie zdaza sie ze pekaja ( ale tego i tak sie nie poczuje bo bole porodowe beda o wiele silniejsze..) A dzidzius ma jeszcze sporo czasu na zmiane pozycji Moj em powiedzial ze jak juz bedziemy miec 2 lub 3 dzieci ( ja obstaje przy 2 ) to on sie moze poddac wazektomii a tak na wszelki wypadek to zamrozic nasienie moze.. i bedziemy miec spokuj z antykoncepcja.. Tylko ze on teraz taki cwaniak a jak przyjdzie co do czego to zobaczymy..
                    Edzia ten gin to jakis dziwny przypadek...Moze po prostu nic nie byl w stanie zobaczyc i wymyslil sobie odwodnienie,zeby wine na Ciebie zwalic Przynajmniej bedziesz mogla dzidzie jeszcze raz obejrzec! HAHA a jak to dziewczynka to prawie same babeczki beda sie rodzic na naszym forum !
                    narazie gratuluje dziewczynki a za tydzien okaze sie na 100% co to za malensto sie chowa Jezeli chodzi o to picie wody to w kazdym poradniku pisze ze w ciazy powinno sie pic 3 litry dziennie, zapobiega to odwodnieniu, infekcja itd itp, w kazdym razie jest bardzo dobre i dla mamy i dla dzidzi wiec doje haha

                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      matyna tak stwierdziłam ze jak by faktycznie zle było i odwodniona to by z miejsca mnie do szpitala dał
                      A usg 4d ładnie było widac uszko główkę, ale buzie mała w łożysko wtuliła jak w podusie wiec mógł cudować moje dziecko nie lubi sie pokazywać i tyle

                      no to M odważna propozycje dał z ta wazektomia hahah mój chyba by nawet nie pomyślał

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        hej dziewczyny
                        Aniu współczuje żylaków ale może zejdą po ciąży a co do lekarza to może pójdź do innego może ten coś zaradzi
                        Edziu nie przejmuj się tak ja nie piję aż tak dużo wody a wody płodowe są w normie - pije jak organizm mi podpowiada i przed USG 4Dmartwiłamsię że może być ich za mało a było ok pij teraz zobaczysz co ci powie przy następnej wizycie na pewno będzie już ok
                        co do ułożenia maluszka to maja malutka od 20 tygodnia jest ułożona prawidłowo i chyba już jej się nie zmieni - bynajmniej mam taką nadzieję a wasze mają jeszcze czas na zmianę
                        coś widzę że te nasze dzieciaczki lubią nas stresować ale na szczęście już coraz bliżej naszego rozwiązania

                        pozdrawiam




                        Make a pregnancy ticker

                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          antena to Ci powiem ze szybko sie ulozyla Twoja dzidzia moja narazie nawet nie mysli woli sie w poprzek rozpychac heh ale pocieszam sie tym ze jeszcze troche czasu zostalo mi za to ostatnio bol plecow dokucza ale jakos daje rade i mam nadzieje ze duzo gorzej nie bedzie pozdrawiam


                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            hej Kobietki! Dzisiaj nasze swieto
                            Za chwilke jedziemy na wizyte posluchac serduszka i badania te co zwykle
                            a po mamy pierwsza klase ze szkoly rodzenia... ciekawa jestem bardzo co mnie tam czeka !
                            Udanego dnia kobiet!

                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              Matyna zdaj relacje jak po szkole rdzenia ja sie ciagle zastanawiam czy isc u mnie w szpitalu zaczynaja sie od 1 kwietnia.
                              A mnie czeka niezla przeprawa... przeprowadzka. Niewiem jak ja to zniose :/ ale dam rade :-)


                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                Wiec po wizycie... Zdenerwowalam sie jak nie wiem chca mi na sile rentgen klatki piersiwej robic tylko dlatego ze w Polsce bylam szczepiona na gruzlice i test mi wyszedl pozytywnie! Oczywiscie ze wyszedl pozytywnie po szczepieniu, ale do tych matolow to nie dociera bo maja takie procedury! I jeszcze mi zagrozili ze jak nie poddam sie przeswietleniu to mi po porodzie dziecka nie dadza tylko je od razu ode mnie zabiora dopoki tego przeswietlenia cholernego nie zrobie! A moja madra mamusia pielegniarka tak mnie na poczatku ciazy nastraszyla zebym nigdy w zyciu sie na rentgena nie zgadzala... No i co ja mam teraz zrobic? Pierwsza mysl jaka mialam to pacnac doktorke w leb, nastepnie spakowac zabawki i do Polski wracam rodzic..

                                Czarna po szkole rodzenia LAMAZE mam mieszane uczucia, spodziewalam sie czegos zupelnie inngego. Klasa 3-godzinna w pomieszczeniu typu "sala konferencyjna"... siedziellismy przy dlugim stole a babka gadala o porodzie i jego fazach, jakies filmy puszczala- czyli wszystko to co ja juz czytalam i ogladalam przez internet.. A cwiczenia relaksacyjne.. no coz ciezko wyobrazic sobie porod siedzac w takiej sali, i widzac biednego em jak sie zastanawia "co ja tu u diabla robie" glaskajac mnie po brzuchu i mowiac teksty jakie ta babka nam wciskala typu " swietnie ci idzie, dasz rade itp... " po prostu myslalam ze ze smiechu tam urodze! Szczerze zastanawiam sie nad dalszymi klasami.. Co do przeprowadzki to wspolczuje! My juz przez to przeszlismy w pazdierniku... nic przyjemnego nagle okazuje sie ze ma sie wszystkiego ponad miare i z checia polowe rzeczy by sie wywalilo do smieci.. Ale jednak wszystko jest potrzebne wiec trzeba przewloczyc caly dobytek Dasz rade tylko sie nie przemeczaj i pozwol innym pracowac za Ciebie.
                                pozdrawiam!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X