Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Marzec i kwiecień 2011*****

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

    Lulla normalnie się poryczałam jak słuchałam tą babkę...
    W 8 miesiącu aborcja... Nie no...



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****************Marzec i kwiecień 2011*****************

      Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
      Lulla normalnie się poryczałam jak słuchałam tą babkę...
      W 8 miesiącu aborcja... Nie no...

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

        Ale byłam wczoraj zmęczona... dawno nie byłam tak wycięta. Ale zrobiłam pyszną Krówkę, mniam

        Dziś wybieram się do rodziców, u nas strasznie dużo śniegu więc może wyjadę spod domu. Zima na całego...

        A poza tym to co u was dziewczynki?



        Skomentuj


          Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

          Dziewczyny czy to normalne że mój mały upodobał sobie ostatnio jedną stronę - boczek lewy i tylko na nim śpi boje się że będzie miał przez to zdeformowaną główkę albo poodciskane uszy, bo on potrafi tak przespać kilka godzin bez ruszania się. Mam go przekręcać czy tak zostawić jak lubi co radzicie?

          Jak często wasze maluchy budzą się w ciągu nocy bo mój Filipek od zaśnięcia co najmniej 4 razy jak pośpi maksymalnie ciągiem 4 godziny to jestem prze szczęśliwa ale powiem szczerze, ze mam już trochę dość i sama kiepsko sypiam

          Skomentuj


            Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

            Lilka od dłuższego czasu lubi spać na lewym boku. Nawet jak ją położę na prawym to i tak przekręci się na lewy. Rozmawiałam o tym z pediatrą ale jej zdaniem już jest na tyle dużo że jej to nie zaszkodzi, zresztą sama przekręca się na ten bok

            Lilcia budzi się raz w nocy a mianowicie między 1-2 na mleko a potem już śpi do rana. Zawdzięczam to mleku modyfikowanemu Gdy jadła cyca czyli do 7 miesiąca to budziła się co dwie godziny, jak noworodek... No chyba że jej co dolega, to częściej. Ale nie narzekam.



            Skomentuj


              Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

              On dostaje kaszę na mleku modyfikowanym a w nocy pierś. kasza jest gęsta wiem, że on rośnie i zawsze robię mu dużo tej kaszy 230 ml ale on nawet połowy nie zjada tylko gdzieś ok 100 ml i potem się budzi 4 razy.
              zasypia ok.8.00 najpóźniej 20.30 potem po godzinie pobudka i kolejna porcja kaszy. Potem jest pobudka ok 24.00 i wtedy mleko moje pije kolejna pobudka między 4 a 6. Nie wiem co robić, żeby się nie budził tak często.
              Kaszka jest bardziej sycąca niż mleko więc z głodu raczej się nie budzi przynajmniej do tej 24.00. Mój pediatra mówi, ze to normalne i mam się nie przejmować zaleca karmienie piersią do roku. Tylko zastanawiam się co będzie później bo wstawać tak cały czas to ja nie dam rady zwłaszcza jak do pracy pójdę. W ciągu dnia on je normalnie. Kasza rano potem obiadek potem deserek i znów kasza. wagę ma niska bo waży zaledwie 8280 i od 15 listopada przybrał tylko 280 g ale to ponoć normalne przy karmieniu piersią. Za to rośnie jak na drożdżach bo ma już 75 cm. Mam nadzieję, że mu to budzenie się przejdzie.

              Skomentuj


                Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

                Hm, napewno się nie masz czym przejmować. Ja Lilkę kładę miedzy 21 a 21.30 najpóźniej. Ale kaszki zjada mi w nocy ok 170-180 ml. Dziś z ciekawosci poszłam do przychodni ją zważyć i zmierzyć Ma 77cm i waży 9670g a wcale po niej tego nie widać. Dla porównania sprawdziłam ile ja ważyłam na 12 miesięcy 9510g i miałam 77cm. Lilka ma 10 miesięcy więc widzę że nie jest źle



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *********************************Marzec i kwiecień 2011*********************************

                  woooooooo, to Lilunia dogoniła wagowo i wzrostowo mojego Barusia pięknie rośnie. Bartek ostatnio spasował z tyciem, a nawet zauważyłam, że wyszczuplał i wysmuklał, ale dziwne by było, jak to nic tylko biega jak nie na czworaka to trzymając się mebli na dwóch nogach

                  Co do nocnego spania, my jeszcze jesteśmy na cycusiu, karmimy się mlekiem ok 19.30 i o tej godzinie mały idzie spać. Dotychczas budził się jeszcze ok 23.00 na mleko, a potem już spał do ok 7-8 rano. Jednak od kilku dni przebudza się, ale nie chce jeść. Popija kilka łyków herbaty i śpi do rana. Czuję, że to będzie koniec nocnego żarcia
                  Kaszkę jemy raz dziennie na śniadanko i jak już kiedyś pisałam, też sądziłam, że jak mały zje sporo kaszki na noc tak będzie spał dłużej. U nas nie zdała egzaminu, Bartosz budził się nawet wcześniej niż jak wypił na kolację samo mleko
                  Bardzo długo budził się co 2-3 godziny. Potem wstawał ok 23.00 i ok 4-5 na flaszkę, ale daliśmy radę ją wyeliminować. Zaczęłam podawać mu herbatkę, kilka dni popijał po parę łyków, po czym przestał się na nią w ogóle budzić.

                  Z tego co rozmawiałam z pediatrą, to takie budzenie się w nocy dzieci na cycku jest normalne i najwidoczniej dziecko tego potrzebuje. U nas raczej mały nie był głodny, a przyzwyczajony do tego, że trzeba się obudzić na mleko, bo dał radę zbyć się herbatką. Wiem, że nie na wszystkie dzieci działa ten patent

                  A co do spania w jednej pozycji, to chyba każdy ma swoją ulubioną. Bartuś zasypia i śpi całą noc na brzuszku, tylko sobie buźkę przekłada w różne strony. Jak nie widzisz dodatkowych niepokojących znaków, pediatra nie ma zastrzeżeń, to bym się tym nie przejmowała

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: *****************************************************************Marzec i kwiecień 2011******************************************************************************************** *************************************

                    Poważnie? A dla mnie jest taka drobniutka



                    Skomentuj


                      Odp: **************************************************************************************************** *****************************Marzec i kwiecień 2011******************************************************************************************** *****

                      Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
                      Poważnie? A dla mnie jest taka drobniutka
                      heh powaga ważył już 10.5kg, ale przez ten ruch, zęby i infekcję spadł do 9.700 i tak na moje oko, to nie jest z niego taka drobina

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****************Marzec i kwiecień 2011*****************

                        Co do jedzenia to moja Miśka je o 20 ok 250 ml kaszki i śpi do rana z małymi przerwami żeby jej dać tylko smoczek albo czasem pić i kolejne jedzenie o 8 też z 250 ml a potem to tak co 4 godzinki je a co do wagi to moja waży już 9300 g ale nie wiem ile ma cm wzrostu musze kiedyś ją zmierzyć
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

                          jawmagda na pocieszenie napiszę Ci ile moja Olga na roczek ważyła 8650 i pediatra stwierdziłą żewszystko znią OK taki urok osobisty


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

                            douceur moja Lilka waży więcej niż Michasia a nigdy bym nie powiedziała Moje dziecko chyba faktycznie ma grube kosteczki



                            Skomentuj


                              Odp: *****************Marzec i kwiecień 2011*****************

                              Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
                              douceur moja Lilka waży więcej niż Michasia a nigdy bym nie powiedziała Moje dziecko chyba faktycznie ma grube kosteczki
                              chyba tak bo ze zdjęć, to drobinka jak jej mamusia

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

                                Taka nasza uroda



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X