Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Marzec i kwiecień 2011*****

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

    Justynka bardzo dziękuje za życzenia i ogromny prezent

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

      Czesc dziewczynki,

      Spoznione, ale szczere zyczenia dla Justynki! Wszytskiego najlepszego i samych pogodnych dni :****





      Jak Wam minal weekend? Jak sie czujecie?
      W sobote rano bylam robic test potrojny, czekam na wyniki.
      U mnie pogoda brzydka, chlodno i pada wiec praktycznie caly weekend przelezelismy z m pod koldra i ogladnelismy mnostwo filmow Taki przytulaskowy weekend sobie zrobilismy.

      Dzis po raz pierwszy jest u mnie pani, ktora bedzie nam gotowac i sprzatac. Troche krepujace to dla mnie, no ale niestety ktos musi w domu ogranac poki ja do formy nie wroce, a m wraca z pracy dopiero kolo 19 i nie ma sily juz na domowe obowiazki. Tesciowa tez ma swoje zycie i nie moze ciagle przyjezdzac wiec postanowilismy skorzystac z pomocy domowej.
      Kobitka wydaje sie byc sympatyczna, ma kolo 50 lat. Sprzata dokladnie a obiadek jaki mi gotuje pachnie super. Mam nadzieje, ze sie bedziemy dogadywac

      Piszcie kobietki, bo strasznie tu cichutko. Myslalam, ze bedzie nas wiecej, ale chyba lato 2010 nie sprzyjalo bocianom


      Skomentuj


        Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

        Klarcia jak tam twoje wyniki? i pani od domku? dobrze, że się na nią zdecydowałaś, bo teraz musisz odpoczywać, a wiadomo w domu samo się nie zrobi. gdyby nie ta pani, pewnie zawsze ruszyłabyś przy czymś reką

        ja dzisiaj po wizycie u ginka. u nas wszystko dobrze, szyjka zamknięta, wyniki się poprawiły, za 3 tyg mam usg połówkowe. już nie mogę się doczekać!!!
        niestety została mi zwiększona dawka leku przeciw skurczom, bo miewam sensacje z brzusiem, kończące się biegunkami i gin obawia się, że to skurcze. chyba dociągnę na nim do końca, ale jak trzeba to wszystko zniosę dla maleństwa

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

          Scarletka wyniki z testu potrojnego maja przyjsc dzisiaj poczta, a antygen dopiero w sobote do odbioru (podobno gdyby bylo cos nie tak to by zadzwonili do mnie, wiec jestem dobrej mysli)

          Ja na wizyte ide w piatek wieczorem, juz nie moge sie doczekac Wtedy wezme tez namiary, bo nie wiem gdzie sie umowic na polowkowe. Moja waga poki co stoi w miejscu, to chyba dobry znak

          Ciesze sie, ze u Was wszystko w porzadku, uwazaj na siebie z tymi skurczami, nie przemeczaj sie i bierz ladnie lekarstwa.
          Ja tez lykam antyskurczowe.

          Co do gosposi to poki co jest OK. Jest u nas od 8 do 13, zrobi male zakupy, ugotuje dla mnie i dla m no i posprzata tak dokladnie, ze az mi glupio, bo ja nigdy codziennie nie wycieralam parapetow albo zyrandoli Nie wypytuje mnie o nic z zycia prywatnego, pyta tylko czy dobrze sie czuje i takie tam zwiazane z domem. Nie chce sie zabardzo z nia spoufalac, bo miasteczko male i kto wie co tam bedzie o nas sasiadam opowiadac hehehe
          Kiedys w Polsce przychodzila do nas pani od sprzatania, zazwyczaj kiedy bylismy z m w pracy wiec robila i grzebala gdzie chciala. Zawsze po jej wizycie brakowalo mi kosmetykow, tzn. nie brala calych opakowan, ale przelewala sobie np. szampon albo balsam do sloiczka Albo otwierala jakies sloiczki z lodowki, zeby sobie cos podjesc.
          M kiedys podlaczyl kamerki w domu, wiem, ze to nie w porzadku, ale przynajmniej wiedzialam, co mam chowac pod klucz.
          Nie wiadomo na kogo sie trafi.

          To sie rozpisalam. Teraz Wasza kolej
          Milego dnia Kochane
          Last edited by Promesse; 13-10-2010, 10:23.


          Skomentuj


            Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

            HejWitam się i jaKlara to trzymam kochana kciuki za wyniki.Ja już trzy razy miałam podawana ta szczepionkę ale nigdy w czasie ciąży.Jeśli nie miałaś przetaczanej krwi ani nie byłaś w ciąży to nie powinnaś mieć z tym problemu.A boli jak ch......ta szczepionka.
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

              O Ewcia sie pojawila Jak sie czujecie? Mam nadzieje, ze dobrze.

              Ewcia moj lekarz tez mowil, ze nie powinno byc problemu, ale skontrolowac nie zaszkodzi. Dlaczego az 3 razy podawali Ci ta szczepionke? Synus mial grupe krwi taty czy profilaktycznie?
              Kurcze ta natura musi komplikowac wszystko z tymi grupami krwi


              Skomentuj


                Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                Klara ja miałam podawana po każdej ciąży czyli po poronieniu i po pustej też.
                A czuje się dobrze tak myślę czy nie wziąć się za mycie okien dzisiaj.Trochę mi się nie chce ale zobaczymy.A ty jak możesz już chodzić?
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                  Ewa przepraszam jesli przywolalam Ci niemile wspomnienia z tymi szczepionkami, glupia nie pomyslalam ehh
                  Myslalam, ze podali Ci ja trzykrotnie po porodzie.

                  Z oknami to ja bym poczekala do Bozego Narodzenia

                  Ja moge chodzic do toalety i troche po domu. Ciagle lezenie w lozku jest wbrew pozorom meczace, ale jak trzeba to trzeba


                  Skomentuj


                    Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                    Nic się nie stało kochana.Teraz mam swojego aniołka w sobie i właśnie nogami daje mi po rzebrach i już jest dobrzeMasz rację że dla maluszka robi się wszystko.Wiesz co może i bym się wstrzymała ale nie dość że mieszkam na przeciwko kościoła to jakieś ptaszki narobiły mi na szyby No a coraz cięższa się robię i coraz mniej ochoty mam na cokolwiek.
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                      Tylko sie nie przemeczaj z tymi oknami, rozumiem, ze musisz je umyc, bo pewnie wszyscy w drodze do kosciola musza sie w okna sasiada popatrzec
                      Ja na cale szczescie mam okiennice, czasami wogole ich nie otwieram tylko zaluje rozwieram w nich zeby swiatlo wpadalo do domu, nie widze czy okna sa brudne czy nie, ostatni raz mylam je chyba jakos na wiosne


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                        Masz rację z tymi sąsiadami.Ale to są uroki mieszkania w małej miejscowości.A ludzie nie maja o czym gadać więc szukają sobie tematów.Ale co zrobić.A tych okien trochę mam także nie będę wszystkich dzisiaj myć tylko rozłoże sobie na dwa dni.Ale jak mi się nie chceNiech mnie ktoś kopnie w cztery litery na rozpęd!
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                          ja cię ewa kopnę w 4 litery, ale za te okna! ja ci dam się tak forsować! oszalałaś kobieto z tym myciem?! zapewniam cię, że ci nie uciekną..
                          klara wyniki na pewno będą super, nie ma cię czym martwić A waga jak nie spada tylko już stoi, to też nie jest źle. Ja na razie przytyłam 1,5-2kg, gin mówi, że malutko, ale wszystko jest w normie.
                          Jutro koniecznie pochwal się, co tam w trawie u ginka piszczy

                          aaa i dobrze, że pani do domu przypadła do gustu, a tej wcześniejszej nie skomentuję

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                            Dzien dobry

                            Zapraszam na sniadanko


                            Ja dzis wstalam o 7. Sama nie wiem po co tak wczesnie, ale przynajmniej potowarzyszylam m w wyprawianiu sie do pracy

                            Wyniki wczoraj jeszcze do mnie nie dotarly, mam nadzieje, ze beda dzisiaj, a wizyte mam w piatek dopiero

                            Jak Wam minela nocka Kochane?


                            Skomentuj


                              Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                              U mnie nocka szybko przeleciała, ale mam w ciąży spanieeee
                              u nas pogoda paskudna, m w delegacji, Piotruś w przedszkolu, ja mam mase roboty na uczelnię, ale chyba popracuję chwilę i idę na jakieś zakupy na poprawę humoru.

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                                Witam kochane.A mi wyszło mycie okienW gardle szaleje stado dzikich bestii a z nosa cieknie amazonkaŻebym tylko mojego szkraba nie zaraziła.
                                Klara trzymam nadal kciuki za badania.
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X