Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczen2011

    Napisane przez krokodylek Pokaż wiadomość
    Witam wszystkie Panie, to ja może też dopiszę się do klubu mam na styczeń 2011 bo mi tak troche smutno w robocie to chociaż będę miała poczucie że w zasięgu trochę towarzystwa w temacie jest
    Termin na styczeń 15 mam i to nasze drugie dziecko jest planowane jak najbardziej bo w moim wieku to raczej trudno o przypadek ehehevv
    Gucio Ladnie bardzo

    a tak imiona wybrane....mnie sie pdobala Izabelka a Mezowi Przemus i tak zostalo...

    ja jak i Maz chcemy meic corke...hehe zoabczymy

    witam:*

    u mnie piekna pogoda jade na jeziorko w cieniu posiedziec

    milego dnia:*
    JESTEM MAMĄ

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Lutówki 2011*****

      Hej, jak przeżyłyście dzień dzisiejszy...? upał wykańczający... ja nie mam dolegliwości więc zdzierżyłam a Wy?

      Sluchajcie a mówiłyście już Waszym starszaczkom o rodzeństwie?
      Mój dzisiaj się dowiedział od tatusia, ja też przy tym byłam

      Pierwsze co zapytał, czy to będzie siostrzyczka a drugie jak ona wyjdzie z brzuszka Jak wytłumaczyć to trzylatkowi nie wiem więc powiedziałam, że jak już będzie czas to pojadę do szpitala i pani doktor mi pomożę a Szymon na to ale jak?? A możę nożycami...??

      A potem był szął radości i duuuuuuuuuuuzo przytulania

      Pozdrawiam i spokojnej nocy!!!


      Skomentuj


        Odp: styczen2011

        Witam dziewczynki...
        Ja pokłóciłam sie trochę z mężem i postanowiłam sobie na necie dla odstresowania posiedzieć...troche pograłam, troche napisze tutaj i będe jechać do moich rodziców...ciekawa jestem czy mój mąż złośnik będzie jechał ze mna bo on to czasami jak go o coś opiernicze to później leży w domu obrażony na caly świat...ale miałam powód żeby go okrzyczeć...może normalnie byłabym bardziej cierpliwa - wiecie ciążowe humory - ale w sumie dobrze...zjedliśmy obiad...mąż poszedl na drzemkę...ja wyspana byłam to sobie oglądam serial durne amerykańskie...durne i śmieszne...a ten się obuził i mówi że mu tam akademia policyjna leci...to mu mówie że oglądaliśmy to już tysiąc razy a tych odcinków jeszcze nie oglądałam...i ten se wzioł pilot i wrednie przełączył...to się wkurzyłam...masakra...powiedziałam że tak się nie robi a on mi na to że nie będe nim pomiatała i nie będzie jakiś durnych seriali oglądać...no to prosze bardzo...oglądaj sobie sam...ma zły humor i ja mam jak koło jajka skakać...

        A co tam u Was dziewczyny?? mam nadzieje że spokojniej...

        nastraszyłyście Cię mnie trochę z tą wielkością dziecka zależną od witamin...bo od poczatku biorę folik i komplex witamin do tego...na początku bylo to centrum materna + dha a teraz jakiś favital czy coś w tym rodzaju...ja nie mam nic przeciwko żeby dziecko było bardzo duże ale jak z porodem później...wy dziewczyny miałyście naturalne porody przy takiej wielkości dziecka??

        Poza tym mam na imie Edyta...a imienia do dziecka jeszcze nie wybrałam...mąż wymyśla jakies staroświeckie i beznadziejne wg mnie...

        pozdrawiam




        "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
        Paulo Coelho(Alchemik)

        Skomentuj


          Odp: styczen2011

          Witajcie dziewczyny

          edymis4601: oj to wredny samiec, ten Twoj mezus ) Ale Ty dzielna jestes i sie nie dalas!

          Ja w pierwszej ciazy tez wcinalam witaminy - feminatal, pod koniec co drugi dzien. Moj synek mial 4440 kg i 61 cm dlugosci Rodzilam naturalnie, ale w 41 tygodniu. Mialam wspaniala polozna i nie bylo zle. Ale teraz na razie tylko folik zajadam - druga dzidzia bywa wieksza od pierwszej, to nie wiem, co to bedzie...

          Pozdrowionka
          =&:>sygnaturka<:&=

          Skomentuj


            Odp: styczen2011

            czesc dziewczyny moj maluszek tez byl duzy jak sie urodzil mial 4450 a ile dlugosci to wam nie powiem bo tutaj ie mierza,rowniez przenosilam az 10 dni, u nas synek wychodzil z raczka przy glowce wiec wypchnecie synka trwalo od 10.20 do 13.37 strasznie bylam zmeczona bo z tego co czytalam to wypchniecie trwa juz krociotko a u mnie az tyle czasu no i strasznie krwawilam potem szyli mnie prawie 2 h ale wiecie co nie mialam zadnego rwania i bolu a tak mnie straszyli ze po porodzie siadac z bolu nie mozna i strasznie rwie i sciagaja te szwy a u mnie nic az polozne byly zdziwione ze nie chce zadnych tabletek przeciwbolowych, ciekawe jak to bedzie teraz...
            nocnik juz odebralam wiec na dniach cwiczymy siadanie na nocniku trzymajcie kciuku musze szybko usamodzielnic mojego brzdaca bo jak drugo dzidzia sie pojawi to zeby dal mamusi troszke swobody chociaz nie bede jego odsuwac, zreszta zobaczymy jak to bedzie i jak to wszytko sie ulozly
            wskakiwac na poranna kawke




            Skomentuj


              Odp: styczen2011

              hejka;*

              Szyszka-nie przejmuj sie...

              co myslicie o tym by dzidzi spalo w Kolysce o takiej???

              http://www.************.pl/p23839,sav...od-111833.html

              a ja w domku jem wlasnie sniadanko

              a my mamy JUZ nasz LISTE Stczniowa??? bo ja nie to ja aj moge utworzyc
              JESTEM MAMĄ

              Skomentuj


                Odp: styczen2011

                Hej dziewczynki
                Ja w pierwszej ciązy mało witamin jadłam i córka urodziła się w 36 tyg z wagą 2615 i 48 cm
                za to w 2 jadłam falvit m i kwas foliowy i córka urodzila się w 41 tyg z wagą 4220 i 61 cm
                no ale gdyby starszej dodać te 5 tygto pewnieteż by spota była.


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczen2011

                  z tymi terminami fajna sprawa to kto sie za to wezmie??bo ja to raczej nie mam duszy artystycznej u mnie to jeszcze do koncza nie wiadomo na ktorego mam termin ale miedzy 8-12 stycznia bo dopiero bede miec spotkanie z polozna i jeszcze pewnie termin sie zmieni po pierwszym usg przynajmiej tak bylo u mnie przy pierwszej ciazy, i jeszcze pewqnie przenosze synka przenosilam 10 dni, masakra mowie wam....




                  Skomentuj


                    Odp: styczen2011

                    Molala to do dzieła utwórz nam listę
                    Ja mam termin na 18 stycznia ale to taki naciagany jak to lekarz stwierdził pewnie u mnie wyjdzie luty
                    w czwartek mam wizytę to Ci podam dokładnie


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Lutówki 2011*****

                      Hej
                      Właśnie odetchnęłam z ulgą moje bhcg przyrasta pięknie
                      piątek 547
                      dzis 1984

                      Teraz jeszcze dwa tygodnie czekania i idziemy na usg

                      A rano miałam mdłości , krótkie aczkolwiek intenyswne... zakończyło się bez rewolucji, ale niewiele brakowało, znacie jakieś sposoby na ten niemiły stan, bo ja przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych ciążowych przebojów
                      Buziaki!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczen2011

                        hejka;*

                        juz sie zabieram za liste

                        wkurzona na Meza od wczraj jestem wrrrr debil
                        JESTEM MAMĄ

                        Skomentuj


                          Odp: styczen2011

                          Witam witam ponownie...

                          Taka kołyska jest w porządku...znajomi mieli taka płyciutką i zawsze mieli stracha żeby ni wypadła dzidzia...ta ma regulowaną wysokośc więc wg mnie jest ok...ale ja jestem przeciwna kolyską...więc ja będe miała zwykłe łóżeczko...:d

                          U mnie już obiad gotowy ale nie jestem jeszcze głodna więc narazie truskawki wsuwam...

                          Pozdrawiam




                          "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
                          Paulo Coelho(Alchemik)

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Lutówki 2011*****

                            Witam wszystkie Mamy-te juz i te oczekujace
                            Mam na imie Agnieszka, jestem Mama Roberta ktory ma 2latka i 7miesiecy a na 7 luty mam termin porodu drugiej dzidzi
                            Agnieszka & Robcio

                            MOJE GG 443626
                            Bobasy.pl/agadziedzic1981

                            Pokaz slajdów Robcia



                            Skomentuj


                              Odp: ***** Lutówki 2011*****

                              W poprzedniej ciazy z Robim czesto bylam obecna na forum ale potem,coz obowiazki nie pozwolilyteraz syncio juz duzy chopak jest,jak sam o sobie mowi,wiec mam nadzieje za uda mi sie z Wami tutaj troche pogawedzic
                              Agnieszka & Robcio

                              MOJE GG 443626
                              Bobasy.pl/agadziedzic1981

                              Pokaz slajdów Robcia



                              Skomentuj


                                Odp: styczen2011

                                Hej dziewczyny,

                                kołyska bardzo ładna, ale droga straszliwie. Ja rozumiem te 3 tysiaki za cały komplet mebli, to tak rozsadnie by się wydawało. Chyba mnie nie stać

                                ;*
                                =&:>sygnaturka<:&=

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X